La Vuelta 2022 - 8. Szakasz (La Pola Llaviana/Pola de Laviana > Colláu Fancuaya)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


La Vuelta 2022 - augusztus 27. - 8. Szakasz (La Pola Llaviana/Pola de Laviana > Colláu Fancuaya. Yernes y Tameza)

Van egy tipped erre a Vuelta szakaszra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a szakasz legjobb tippje pénznyereményben (1.500 forint/nap) részesül!

Minden nyertes tipp számít, még ha nem is jelent szakaszgyőzelmet, ugyanis az összesített tabellán feljebb kerülhetsz.


Tipp:  Remco Evenepoel 1-3. helyen végez

Odds:  3,25

Iroda: betclic

Simon Yates vagy Ben O'Connor végez előrébb?

Tipp: Simon Yates
Odds: 1.57
Iroda: Bet365

Tipp: Vine vagy Padun vagy Buitrago nyeri a szakaszt
Odds: 3,00
iroda: betclic

Sem a 8. sem a 9 szakasz nem nevezhető brutálisnak, de azt hiszem a nagyok ezt a 2 szakaszt inkább okosban oldják meg mint sem erősködve. Vagy akkor már inkább holnap a pihenőnap előtt fognak egymásnak feszülni és ma egy szökés inkább hazaérhet. Ebben pedig talán ennek a három kerekesnek van a legnagyobb esélye azok közül, akik nem érintettek az összetettben.



Vine, Jay - Padun, Mark
Tipp:Legjobb végső helyezés Vine, Jay
Odds:1.50
iroda:Bet365



Pinot top3
5,00
Betclic


Szerintem Pinot megprobalkozik ma a szokessel es ha sikerrel jar es sikerul a kereket beletenni az elmenesbe akkor jo esellyel harcolhat a dobogoert.

Lutsenko 1-3 helyen végez
6.00
Unibet

Ma valamivel alacsonyabb az odds, lehet, hogy ezt nézte ki magának? Szerintem sem annyira durva még ez a mai nap, én is inkább holnap várok valami csetepatét az élmezőnyben. Ma jó lehet a szökés, de valahogy bele kellene kerülni. Ha nem lesz 10-12 főnél több ember ott, akkor meglehet a dobogó Lutsenkonak.




Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 27, 2022, 08:10:28Tipp: Vine vagy Padun vagy Buitrago nyeri a szakaszt
Odds: 3,00
iroda: betclic

Sem a 8. sem a 9 szakasz nem nevezhető brutálisnak, de azt hiszem a nagyok ezt a 2 szakaszt inkább okosban oldják meg mint sem erősködve. Vagy akkor már inkább holnap a pihenőnap előtt fognak egymásnak feszülni és ma egy szökés inkább hazaérhet. Ebben pedig talán ennek a három kerekesnek van a legnagyobb esélye azok közül, akik nem érintettek az összetettben.



Nyertes! Végre egy szakaszgyőzelem 8)