La Vuelta 2022 - 16. Szakasz (Sanlúcar de Barrameda › Tomares)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


La Vuelta 2022 - szeptember 6. - 16. Szakasz (Sanlúcar de Barrameda › Tomares)

Van egy tipped erre a Vuelta szakaszra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a szakasz legjobb tippje pénznyereményben (1.500 forint/nap) részesül!

Minden nyertes tipp számít, még ha nem is jelent szakaszgyőzelmet, ugyanis az összesített tabellán feljebb kerülhetsz.



Tipp: Párosítás (Jai Hindley - Thymen Arensman) előrébb végez ( Thymen Arensman)
Odds: 2.20
Iroda: bet365
Indoklás:

Két nagyon jó versenyző közül ki ér célba előbb. Nehéz megtippelni de jelenlegi formájukat tekintve megspékelve a megérzésemmel szerintem Thymen Arensman ér el jobb helyezést.

Tipp:   Ackermann nyeri a szakaszt
Odds:   11:00
Iroda:  bet365

tipp: H2H Danny van Poppel vs Pascal Ackermann - Ackermann végez előrébb
odds: 1.714
iroda: pinnacle

Kerékpár, Vuelta A España, 16. szakaszok, 2022. 09. 06., 13:00

Tipp: Roglic, Primoz az 1-3. helyen végez

Odds: 5,50
Iroda: Unibet

Valverde-Gheoghegan Hart
Hart előrébb végez(ez lemaradt)
2.2
bet365

Kipróbálom már én is, hogy ez érne-e esetlegesen "ezerötöt".
1.szempont:Hasonló adottságú versenyzők, de ma Hart ér be korábban

2.Valverde már öreg, és amúgy is lehet beszakadt valamelyik nap a körme

3. Több a folyadékigénye a spanyolnak és a szakasz végén nem tud felvenni megfelelő mennyiségű vizet.

4. Hart jobb, míg Valverde szerintem bal lábbal kelt ma fel.


Tipp:  Thomas De Gendt nyeri a szakaszt
Odds:  51,00
Iroda:  unibet

Ha már szökés mellett szerettem volna letenni a voksom, akkor ugyan ki mást is választhatnék, mint a belgát. Ő azért pályafutása során már jó pár hero szökést megcsinált, talán ma is megpróbálja.
Talán segíti az is a szökést, hogy azért a peloton szépen megrostálódott, már 40-en szálltak ki az idei Vueltáról, ebből 24-en sajnálatos módon Covid miatt..

Idézetet írta: grof19 Dátum szeptember 05, 2022, 15:40:54Tipp: Párosítás (Jai Hindley - Thymen Arensman) előrébb végez ( Thymen Arensman)
Odds: 2.20
Iroda: bet365
Indoklás:

Két nagyon jó versenyző közül ki ér célba előbb. Nehéz megtippelni de jelenlegi formájukat tekintve megspékelve a megérzésemmel szerintem Thymen Arensman ér el jobb helyezést.

Nyertes

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 06, 2022, 08:16:27Valverde-Gheoghegan Hart
Hart előrébb végez(ez lemaradt)
2.2
bet365

Kipróbálom már én is, hogy ez érne-e esetlegesen "ezerötöt".
1.szempont:Hasonló adottságú versenyzők, de ma Hart ér be korábban

2.Valverde már öreg, és amúgy is lehet beszakadt valamelyik nap a körme

3. Több a folyadékigénye a spanyolnak és a szakasz végén nem tud felvenni megfelelő mennyiségű vizet.

4. Hart jobb, míg Valverde szerintem bal lábbal kelt ma fel.


Nyertes

Idézetet írta: firgabácsi Dátum szeptember 05, 2022, 20:28:15tipp: H2H Danny van Poppel vs Pascal Ackermann - Ackermann végez előrébb
odds: 1.714
iroda: pinnacle

NYERTES


A 16. szakasz győztese: @GreenEagle

Gratulálunk! Nyereményed 750 forint Skrillen keresztül.