Mennyire szeretik az irodák a napi szintű ki-be fizetéseket?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mennyire szeretik az irodák, a napi szintű ki-be fizetéseket? 300-500 Eurókra gondolok.

Idézetet írta: Jackob777 Dátum augusztus 07, 2023, 20:07:11Mennyire szeretik az irodák, a napi szintű ki-be fizetéseket? 300-500 Eurókra gondolok.
Ha ez profit akkor nem nagyon. Hamar korlatozzak a nyero fogadokat.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 07, 2023, 21:34:30Ha ez profit akkor nem nagyon. Hamar korlatozzak a nyero fogadokat.

Én inkább arra gondolok, hogy befizetek 50ezer Ft-ot. Fogadok aznap vele, 2-3 meccsre. Aztán rögtön ki is veszem.
És ezt eljátszom 2-3x egy héten mondjuk.

A 2-3 fogadást is a látszat kedvéért tenném. Máshol megtenném az ellenkezőjét, hogy ne veszítsek semmiképp.

A lényeg az, hogy vannak mindenféle fizetési lehetőségeim, amire adnak 2-3%-os visszatérítéseket. Ezekkel szeretnék élni.
És ezek az irodák, 20-30 féle befizetési lehetőséget is támogatnak.

...én  úgy tudom,hogy a befizetett összeget legalább egyszer meg kell forgatni,
sportfogadáson  vagy  kaszinóban...



(  ezekről a visszatérítésekről mondanál valamit,ha nem nagy titok )

Idézetet írta: Jackob777 Dátum augusztus 08, 2023, 14:20:15Én inkább arra gondolok, hogy befizetek 50ezer Ft-ot. Fogadok aznap vele, 2-3 meccsre. Aztán rögtön ki is veszem.
És ezt eljátszom 2-3x egy héten mondjuk.

A 2-3 fogadást is a látszat kedvéért tenném. Máshol megtenném az ellenkezőjét, hogy ne veszítsek semmiképp.

A lényeg az, hogy vannak mindenféle fizetési lehetőségeim, amire adnak 2-3%-os visszatérítéseket. Ezekkel szeretnék élni.
És ezek az irodák, 20-30 féle befizetési lehetőséget is támogatnak.

Nagyon nem szeretik ezt. Anno az Expekt volt talán az első aki hasonló visszaélések miatt korlátozásokat vezetett be.

De csak hiteles irodákról tudok ilyen módon nyilatkozni, most ez lehet máshol működik, legalábbis egy ideig.