ATP Róma 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ATP Róma

2023.05.10. - 2023.05.21.

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornáról, ide jöhetnek a tippek, információk stb.  :topbet_125:

Altmaier negyeddöntőzött Madridban, de a selejtezőkben játszik az olasz fővárosban

A spanyolországi Mastersen elkapott formájának tükrében, Daniel Altmaier Rómában is főtáblára kerülhet. Olvasd tovább!

Újabb gladiátori csata Munar és Kokkinakis között?

Miután a madridi Masters versenytábláján is egymásba akadtak, Jaume Munar és Thanasi Kokkinakis a Foro Italico salakján is összecsapnak. Olvasd tovább!

Marozsán Fábián az olasz Masters főtábláján is nyerhet

A márciusban török salakon Challengert nyerő magyar teniszező az olasz fővárosban túljutott a selejtezőkön és az első főtáblás meccsén Corentin Moutet ellen lép pályára. Olvasd tovább!

Marozsán Fábián - Carlos Alcaraz meccs a következő körben :o Bravo Fábi, ott már minden gém egy ajándék lesz :ok:

Marozsán Fábián a harmadik fordulóban Carlos Alcarazzal méri össze tudását

A selejtezőkből induló magyar játékos már négy meccset nyert az olasz Mastersen és mi lehet nagyszerűbb kihívás a folytatásban, mint a a jövő héttől ismét a világranglista első helyét elfoglaló ellenféllel összecsapni? Olvasd tovább!

Azert Alcaraz ellen nem sokan nyernek 8pontot zsinorban..
Es 5game utan 7nyero 0 hiba, szal nem a spanyol hibazza szet magat.

Hajra Fabi :great:


Sajnos nem tudom nézni, de így utólag is bevallom, hogy az Alcaraz 2-0-t 10%-os atombiztos profitnak gondoltam :laugh:
Szerencsére csak a Ligából ejtett ki.. :)


Ezek a tenyeresek meg a roviditesek nem evilagiak voltak  :beerchug:

Szerintem az ev sport pillanata volt ez.

Ekkora onbizalommal sikerulnie kell majd a Garros kvalinak. Es talan becsuszhat a Wimbledon fotablara. Bar ott nem tudom mikori ranglistat neznek.
Jovore meg mar onerobol ott lehet.
Foleg ha RG utan nehany salakos challangeren jol teljesit.


Nekem csak ez az összefoglaló jut a meccsből; hiába nézem alig hiszem el, amit látok :topbet_125:
Elég sokszor durván szanaszét  :megkur:  a spanyolt ;D

Néztem a Pron a Moutet és Lehecka elleni meccsét is. Ugyanígy játszott, szétsz...patta a röptékkel őket. Ott még volt hullámvölgy, itt most az sem.
Ezek után mindenki sokat vár tőle Coric ellen, most kell észnél lennie.

Érdemes a Youtube-n elolvasni a kommenteket az összefoglaló alatt.

Idézetet írta: LosGabos Dátum május 15, 2023, 18:59:45Néztem a Pron a Moutet és Lehecka elleni meccsét is. Ugyanígy játszott, szétsz...patta a röptékkel őket. Ott még volt hullámvölgy, itt most az sem.
Ezek után mindenki sokat vár tőle Coric ellen, most kell észnél lennie.

Érdemes a Youtube-n elolvasni a kommenteket az összefoglaló alatt.

Én is olvastam a kommenteket. Valaki a Söderling-Nadal meccshez hasonlította. 936 komment volt amikor láttam.