1 millió hozzászólás a Sportfogadas.org fórumon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A mai nap (2023 május 20.) első felében elértünk egy nagyon nagy mérföldkövet a Sportfogadas.org fórumon: 1 millió hozzászólás!
Az még forintban is jól mutat. :)


A milliomodik hozzászólás a következő:

Idézetet írta: naxosz Dátum május 20, 2023, 09:50:57Labdarúgás
Bundesliga
2023.05.20.15:30
Hoffenheim-Union Berlin
Tipp : Union Berlin 2,5 gól felett
Odds : 7,00
Bet365

Mindkét csapatnak más okból,de kellene a győzelem. Mivel számolgatni már nem nagyon lehet előtérbe kerül a támadójáték.Egyik csapatnak sem jó igazából a döntetlen ezért úgy gondolom ,hogyha valaki gólt lő ,hamar jönni fog a válasz. Még ha az Union nem is olyan domináns idegenben,most elő kell kapnia a jobb formáját. Szerintem egy 3-2 vagy 4-2-es Union siker lehet a vége,bár ilyenre tippelni azért merészség lenne. De a sok gól szerintem garantált lesz ezen a meccsen is.

Gratulálunk @naxosz
Bekerültél a Sportfogadas.org élettörténetének könyvébe, mi pedig ajándékként 10 000 Ft-tal jutalmazunk meg téged. Egyúttal sok sikert kívánunk a Napi tipp nyereményjátékban is, ahova beküldted a fenti hozzászólást.

Viszont itt még nem áll le a dolog. Van egy kihívásunk a többi fórumtag számára is, ugyanis ezt a mérföldkövet együtt hoztuk össze, mindenki a maga részével.

1 milliomodik hozzászólás kihívás

1. Keresd ki, hogy melyik volt az első érvényes (nincs törölve) hozzászólásod a Sportfogadas.org fórumon, és oszd meg velünk ebben a témában (idézetként).

2. Ha még emlékszel akkor azt is oszd meg velünk, hogy hogyan találtál rá a Sportfogadas.org weboldalra/fórumra, mi motivált, hogy regisztráljál, esetleg jelöld meg azt a fórumtagot aki ajánlotta neked weboldalunkat (akár még itt van, akár nincs - ha van ilyen egyáltalán).

3. Emelj ki egyetlen egy dolgot ami miatt visszatérsz (naponta, hetente, vagy akár ritkábban is) a Sportfogadas.org weboldalra/fórumra.

Az első 30 fórumtag aki teljesíti a kihívást egy kis jutalomban részesül.
Az egyedüli feltétel, hogy érvényes hozzászólásod legyen még a mérföldkő elérése előtt.

Végére még egy pár érdekesség (statisztikai adat), ha már mérföldkő:

A fórum legelső hozzászólása ez volt (legalábbis ezt adta ki a rendszer):

Idézetet írta: Milán Dátum április 10, 2005, 01:25:01Hivatalos weboldalak

www.atptennis.com   ATP tenisz hivatalos weboldal
www.wtatour.com    WTA hivatalos weboldal:
www.masters-series.com/frameset.html  Master Series hivatalos weboldal
www.daviscup.org  Davies kupa hivatalos oldala
www.fedcup.com  A FED kupa hivatalos oldala

Tenisz statisztika:

www.stevegtennis.com
www.sport-tipp.hu   -   össze lehet hasonlitani két játékost ( egymás elleni mecsek stb.)

Hirek,eredmenyek a teniszvilagabol:

http://espn.go.com/tennis/index.html
http://www.usatoday.com/sports/tennis/tennis.htm
http://www.sporting-life.com/tennis/news/
http://news.bbc.co.uk/sport/hi/english/tennis/default.stm
http://www.gotennis.com/default.aspx
http://www.eurosport.com/home/pages/L0/S57/sport_Lng0_Spo57.shtml

Első hivatalos fórumra regisztrált: @vmlinuz
Utolsó (az 1 milliomodik hozzászólás megszületése előtt): @Suicide Game

Top10 hozzászóló:

@csabax 35.748
@Milán 26.323
@csacsa44 21.712
@LosGabos 17.943
@RedMunchen 15.529
@oakland23 14.689
@Admin 12.829
@TiB 12.765
@Latzka 12.436
@Titti7 11.305

Általános statisztikák:

Összes tag: 23.727 (ennek kb. negyede írt legalább egy hozzászólást a fórumra, valaha)
Összes téma: 15.476
Összes oldalletöltés: 153.667.607
Legaktívabb pillanat: 3.028 - március 23, 2017, 20:55:30
Átlag hozzászólások naponta: 154,28

További statisztikai adatok

2023-ban, amikor minden a pörgésről, a közösségi médiákról szól, akkor büszkén jelentjük ki, hogy igen, mi itt vagyunk, ez a fórum itt van, és itt lesz remélhetőleg jó sokáig.

Egyetlen egy dolog a lényeg! Nélkületek ez nem jött volna össze. Szóval: KÖSZÖNJÜK!

"Szia,

Szeretnék jelszót kérni a freerollhoz. Előre is köszönöm!  Latzka"

(Póker Archívum / Re: Sportfogadas.org Freeroll - augusztus 22, 2007, 15:10:37)

Nem emlékeztem, de így már egyértelmű, hogy hogyan és miért is kerültem ide ;D Alapvetően azért térek ide nap mint nap vissza, mert ez az az oldal, amelyik a sportot és a sportfogadást kedvelő emberek gyűjtőhelye. (vagy csak én nem kerestem soha másikat az is lehet :D ) Az évek alatt nyilvánvalóan eltérő az aktivitás, de az oldal formátuma a játékokkal kiegészülve szerintem még mindig szuper :ok:

Idézetet írta: Latzka Dátum május 20, 2023, 10:57:00"Szia,

Szeretnék jelszót kérni a freerollhoz. Előre is köszönöm!  Latzka"

(Póker Archívum / Re: Sportfogadas.org Freeroll - augusztus 22, 2007, 15:10:37)

Nem emlékeztem, de így már egyértelmű, hogy hogyan és miért is kerültem ide ;D Alapvetően azért térek ide nap mint nap vissza, mert ez az az oldal, amelyik a sportot és a sportfogadást kedvelő emberek gyűjtőhelye. (vagy csak én nem kerestem soha másikat az is lehet :D ) Az évek alatt nyilvánvalóan eltérő az aktivitás, de az oldal formátuma a játékokkal kiegészülve szerintem még mindig szuper :ok:

Azok a híres freerollok, és a jelszóvadászat.  :D  ;D

Emlékszik még valaki a bet-at-home 5 eurós kuponokra? Azokért is folyt a harc kőkeményen.  :)

Idézetet írta: RedMunchen Dátum november 03, 2010, 17:27:32Az SFGuru játékra hogyan tudok tippelni mert az SFScore játékra letudtam adni a tippjeimet de itt még nem sikerült megtalálnom. Ide írtam mert itt volt a legutóbbi hozzászólás.

@Szigo keresett meg privat uziben a fogadoportalon, egy ideig nezegettem, majd regisztraltam.

A visszaterest/latogatast pedig a BL, s Bundesliga cikkek, valamint a jatekok osztonzik.

Idézetet írta: Admin Dátum május 20, 2023, 10:59:41Emlékszik még valaki a bet-at-home 5 eurós kuponokra? Azokért is folyt a harc kőkeményen.  :)

 ;D Porschet elvittek-e mar?

Idézetet írta: Admin Dátum május 20, 2023, 10:59:41Azok a híres freerollok, és a jelszóvadászat.  :D  ;D

Emlékszik még valaki a bet-at-home 5 eurós kuponokra? Azokért is folyt a harc kőkeményen.  :)

Régi szép idők; Tescoban a nem is tudom milyen színes újságból a kupon kiszedegetés ;D

IdézetKaszinó / Re:Ingyen pörgetések
május 28, 2018, 16:55:11
Ha kiporgeted az 1.20at egybol leesik 20ra az egyenleg. Szal az elso, nyilvan.

Ha jól rémlik valami google keresés alkalmával találtam az oldalra..

Én azért térek vissza mert ez egy kiválóan működő oldal, hasznos cikkekkel, remek játékokkal és különleges emberekkel.

1.
Idézetet írta: csabax Dátum december 20, 2006, 20:55:16csabax tippek
Kipróbáltam, hogy jól vagy tévesen csinálom, amit csinálok.

2.
A gugliban kerestem rá a sportfogadásra.

3.
Jó tippeket találok a www.sportfogadas.org-on. Minden nap. Köszi!

Idézetet írta: Powell Dátum december 29, 2008, 18:31:11szívesen  ;)
Ez volt az első hozzászólásom ;D Egybe is kötném a második kihívást így legalább értelmet nyer. Az oldalra a googlen találtam rá és rendszeres olvasó voltam,de naplót nem indítottam el hanem a haverom akinek ajánlottam az oldalt ő hamarabb megtette és az egyik tippjéről lebeszéltém így nyert.
A mai napig szerintem közösségi szinten az egyetlen értelmes fogadó fórum. Persze a játékok is változatosak ami miatt szívesen járok fel.

nekem az első:

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 24, 2009, 13:46:00Hi ! Ez az első irásom a sportfogadás . org-on.
Ha tipp kell: Ma a Cork city nyerni fog nem tom unibeten milyen oddszal adják, máshol 1,6 1,7 körül mozog
Én ezt ajánlom

Te jó Isten :D Valami próba hsz, amolyan alibi lehetett  :D

Hogyan találtam ide, gondolom kereső után kötöttem ki itt!

Jó játékok, jó közösség, szóval én egyébként is sokat köszönhetek az orgnak, a közösségnek, hátha sikerül valamit visszaadni, és talán van egy-két ember, akit mondjuk én inspirálok, mint engem anno Patyi, Titti, Szigo Pisti ...

Idézetet írta: Admin Dátum május 20, 2023, 10:49:41A mai nap (2023 május 20.) első felében elértünk egy nagyon nagy mérföldkövet a Sportfogadas.org fórumon: 1 millió hozzászólás!
Az még forintban is jól mutat. :)


A milliomodik hozzászólás a következő:

Gratulálunk @naxosz
Bekerültél a Sportfogadas.org élettörténetének könyvébe, mi pedig ajándékként 10 000 Ft-tal jutalmazunk meg téged. Egyúttal sok sikert kívánunk a Napi tipp nyereményjátékban is, ahova beküldted a fenti hozzászólást.

Viszont itt még nem áll le a dolog. Van egy kihívásunk a többi fórumtag számára is, ugyanis ezt a mérföldkövet együtt hoztuk össze, mindenki a maga részével.

1 milliomodik hozzászólás kihívás

1. Keresd ki, hogy melyik volt az első érvényes (nincs törölve) hozzászólásod a Sportfogadas.org fórumon, és oszd meg velünk ebben a témában (idézetként).

2. Ha még emlékszel akkor azt is oszd meg velünk, hogy hogyan találtál rá a Sportfogadas.org weboldalra/fórumra, mi motivált, hogy regisztráljál, esetleg jelöld meg azt a fórumtagot aki ajánlotta neked weboldalunkat (akár még itt van, akár nincs - ha van ilyen egyáltalán).

3. Emelj ki egyetlen egy dolgot ami miatt visszatérsz (naponta, hetente, vagy akár ritkábban is) a Sportfogadas.org weboldalra/fórumra.

Az első 30 fórumtag aki teljesíti a kihívást egy kis jutalomban részesül.
Az egyedüli feltétel, hogy érvényes hozzászólásod legyen még a mérföldkő elérése előtt.

Végére még egy pár érdekesség (statisztikai adat), ha már mérföldkő:

A fórum legelső hozzászólása ez volt (legalábbis ezt adta ki a rendszer):

Első hivatalos fórumra regisztrált: @vmlinuz
Utolsó (az 1 milliomodik hozzászólás megszületése előtt): @Suicide Game

Top10 hozzászóló:

@csabax 35.748
@Milán 26.323
@csacsa44 21.712
@LosGabos 17.943
@RedMunchen 15.529
@oakland23 14.689
@Admin 12.829
@TiB 12.765
@Latzka 12.436
@Titti7 11.305

Általános statisztikák:

Összes tag: 23.727 (ennek kb. negyede írt legalább egy hozzászólást a fórumra, valaha)
Összes téma: 15.476
Összes oldalletöltés: 153.667.607
Legaktívabb pillanat: 3.028 - március 23, 2017, 20:55:30
Átlag hozzászólások naponta: 154,28

További statisztikai adatok

2023-ban, amikor minden a pörgésről, a közösségi médiákról szól, akkor büszkén jelentjük ki, hogy igen, mi itt vagyunk, ez a fórum itt van, és itt lesz remélhetőleg jó sokáig.

Egyetlen egy dolog a lényeg! Nélkületek ez nem jött volna össze. Szóval: KÖSZÖNJÜK!



Nagyon köszönöm . Ez óriási dolog,hogy én lehettem az aki elérte az a bűvös számot. Bár ilyenkor gondolatban nagyon sok embernek odaadnám  ezt a megtiszteltetést. Rengeteg ember van itt aki nagyon sokat kommentel és profi cikkeket és elemzéseket ír. A nevükben is köszönöm ezt a gesztust. :beerchug:

1.
"James Rodríguez 37. perc"

(Online Sportfogadás Játékok - Archívum / Re:FociBL: Juventus - Real Madrid Tippjáték (Nyeremény: 10€)
május 05, 2015, 19:56:55)

2. 2015 körül válthattam a papír alapú tippmixről az online sportfogadásra, és akkor a "sportfogadás" szóra rákeresve ez az oldal jöhetett ki elsőre.
Mindent is megtaláltam ezen az oldalon, amire szükségem volt (fogadóiroda ajánló, ingyenes tippek, játékok stb.) Szóval, elégedett voltam és vagyok.

3. Érdekes hozzászólások, ajánlások, ingyenes játékok, póker. Minden szuper.


Napi tipp nyereményjáték / Re:Napi tipp - augusztus 16.
1. Napi tippjátékban volt az első hozzászólásom, persze sikertelenül.
" augusztus 16, 2021, 12:05:31
Sziasztok!

Időpont: 2021.08.16. (12:30)
Esemény: Foci DÉL-KOREA: K League 2 (Gyeongnam- Busan)
Tipp: Mindkét csapat szerez gólt: Igen
Odds: 1.67
Iroda: Tippmixpro
Indoklás:

Idén már kétszer is lejött ez az eredmény. Elöl-hátul is gólérzékenyek."

2. Nem olyan rég találtam rá az oldalra, és nem bántam meg. Valószínűleg én is célirányosan kerestem a gugliban.

3. Sok érdekes és hasznos cikk van, mindemelett remek játékok.

Bet at home téma 2012 àprilis 22 18:57:15
Tud valaki arról valamit,hogy ha nem kaptam meg eddig a megígért 5 eurót,akkor mi lesz vele???

Màr ekkor is hajkuràsztam az ingyen pénzt,emlékszem egy hirdetést làttam valamelyik màsik fórumon az oldalról,így regisztràltam ide..Megjegyzem nem tudom idézetként berakni mert le van màr zàrva a téma :D
Mostanàban ritkàbban jövök ide fel,de àltalàban 2 oldal témàja miatt szoktam feljönni az egyik az Unibet a màsik a sportingbull.

1. Nyílván bet-at-home téma, az akkoriban nagyon ment, mindenkinek a telóját kölcsönkérted egy sms erejéig. "Sziasztok!

nemrég regeltem betathome ra és szereztem egy kisebb összeget amit szivesen átadok bárkinek olcsóbban, csak hogy pénzt lássak a dologból."

2. Szerintem google, de már nem emlékszem, bazi régen volt.

3. Cikkek, követett fogadók tippjei na meg a játékok.

 :cya:

Idézetet írta: curpy82 Dátum május 20, 2023, 13:08:10Nekem lentebb kirakott volt az első. Megtetszett ez az SPF race to 10 játék-azóta is minden nap itt vagyok, hol többet, hol kevesebbet.
Plusz sok értelmes embert ismertem meg, ha csak nick alapján is tudom beazonosítani.