1 millió hozzászólás a Sportfogadas.org fórumon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


1. Sziasztok!

Spotág: Foci

Időpont:2019.07.15.Hétfő 16 óra 45 perc

Esemény: Norvégia U19 - Írország U19

Tipp: több mint (2.5) gól

Odds: 1.95

Iroda: Tippmix

Indoklás: Norvégia U19 válogatottja igen jó formában van hiszen utolsó öt mérkőzéséből három győzelmével ért véget és biztató hiszen utolsó mérkőzés gólzáporos győzelmet ért el!

Írország U19 válogatott pedig zseniálisan játszik és több gólos győzelmet ér el sorozatban!

Ma is esélye van a győzelemre de mivel a Norvég fiatalokat sem szabad lebecsülni ezért inkább a gólokat részesítem előnyben!

2. Statisztikai adatokat kerestem és akkor találtam rá az oldalra és a sokszínűség motivált,hogy regisztráljak az oldalra.

3. Naponta jövök az oldalra mert nagyon jó az oldal és rengetek információt lehet kapni sok mindenkitől és szeretem az oldalt és a tippelőtársaimat.


Idézetet írta: Alk Dátum április 24, 2010, 19:16:54Most regisztráltam magam erre az oldalra, betfairre néhány napja, tehát ismerkedek vele (sportfogadással komolyabban(?) kb 7-8 hónapja foglalkozom. Betfairen nézem, hogy a Barca-Xerez meccsre back-be lehetett fogadni 1000-es oddsért arra, hogy a végeredmény 3-0 lesz (kb 30. percben, 2-0 ás eredménynél), ugyanígy arra is, hogy az eredmény változatlan marad.
Azóta a Xerez már lőtt egy gólt, tehát a fenti kimenetelek már nem jöhetnek be, de a kérdésem: A lay-elő fogadó ilyet hogy mert megtenni?? Nem értékelte kicsit túl a dolgokat?? Ha lett volna benn pénzem, biztos megfogadtam volna, hiszen gondoljunk csak bele, 2 dollár téttel, ha eltalálom valamelyiket, kb 400 eft nyereményem lett volna. Szerintem ez így hamar buktához vezet az illetőnél. Hiszen képzeletbeli 1000 Barca-Xerez meccsből nem csak egyen nem születne gól a 30-90. perc között szerintem, hanem az esetek több százalékában. Eddig nem ilyen fogadásokban gondolkodtam - de úgy látszik érdemes figyelni az ilyesfajta szerintem brutális eltérésekre is - hanem sok egyes kötésű meccs, úgy hogy a találati arány és az oddsok pozitív egyenleget mutassanak. Ezt egyébként most tesztelem egy excel táblában, hogy milyen találati arányhoz milyen átlag szorzó jut. Kicsit elkalandoztam a végére :)

Magam találtam rá az oldalra.

Néhány fórumtag, és az ő hozzászólásaik tartanak itt.




Idézetet írta: Carpeks Dátum november 29, 2011, 14:56:43Sziasztok!

Már egy ideje sportfogadok, kisebb-nagyobb szünetekkel, inkább kevesebb, mint több sikerrel  :) Ebből kifolyólag kis téten játszok, leginkább a játékélmény miatt, szóval, ha netalán valaki az én tippjeimet veszi alapul, az magára vessen.  ;D Egy párszor már elkezdtem naplót vezetni, de se a papíron kézzel írt, se az excel formátum nem jött be, hamar meguntam, úgyhogy most ez következik.

Kezdésként a tegnapiak:

2011.11.28.

Sportingbet
Malaga v Villarreal  Malaga  1.727  2-1
Cambuur v Almere City FC  Over 2.5  1.35  3-0
Fortuna Dusseldorf v Greuther Furth  Over 1.5  1.222  2-1
Odds: 2,849
Tét: 316 Ft
Nyeremény: 900 Ft  +584 Ft

Bwin
Itt most úgy próbálom felhozni magam, hogy elindulok a minimum téttel (120 Ft), és a nyereményt mindig felteszem, majd amint 1000 Ft körül járok, új sorozatot kezdek. Ez az első lépés.

Spartak Moszkva - Tractor  Tractor  1.88  1-7
Tét: 120 Ft
Nyeremény: 225.60 Ft

Nem emlékszem pontosan, de talán én is google keresés útján találtam az oldalra, és ahogy látom, a naplózás fogott meg először  :D
Sajnos már erre és a játékokra sincs időm, de azért naponta látogatom az oldalt, elsősorban fogadóirodákkal kapcsolatos információkért.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 20, 2023, 11:00:53@Szigo keresett meg privat uziben a fogadoportalon, egy ideig nezegettem, majd regisztraltam.

A visszaterest/latogatast pedig a BL, s Bundesliga cikkek, valamint a jatekok osztonzik.

 ;D Porschet elvittek-e mar?

Nekem úgy rémlik, hogy igen.

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 20, 2023, 11:35:37nekem az első:

Te jó Isten :D Valami próba hsz, amolyan alibi lehetett  :D

De nyert a Cork city?

horzol tippjei

 augusztus 30, 2008, 10:19:16
Na látszik is hogy kezdő vagyok de nem lesz ez mindig még 3tuti tipp
Tipp1
Fenerbahce   -   Istanbul BB 1  1.2
Tipp2
Botafogo   -   Nautico  1  1.25
Tipp3
Burton   -   Lewes  1  1.4

Az első hozzászólásom :redchug:

Idézetet írta: horzol Dátum május 20, 2023, 13:38:02horzol tippjei

 augusztus 30, 2008, 10:19:16
Na látszik is hogy kezdő vagyok de nem lesz ez mindig még 3tuti tipp
Tipp1
Fenerbahce   -   Istanbul BB 1  1.2
Tipp2
Botafogo   -   Nautico  1  1.25
Tipp3
Burton   -   Lewes  1  1.4

Az első hozzászólásom :redchug:

Bejött a tippsor?

Idézetet írta: Admin Dátum május 20, 2023, 13:42:18Bejött a tippsor?
Tipp1
Fenerbahce   -   Istanbul BB 1  1.2    2-0 :ok:
Tipp2
Botafogo   -   Nautico  1  1.25     1-1  :noway:
Tipp3
Burton   -   Lewes  1  1.4    5-2   :ok:

Sajnos még ez se!  ;D  ;D  ;D

Archívum / Re:Olasz Foci Fogadások 2012/13
február 01, 2013, 17:22:10
A mai Roma-Cagliari meccsen a hazaiaknak áll a zászló, de tavaly február 1.-én Cagliari-Roma 4:2, és előtte szeptemberben Roma-Cagliari 1:2.
Ha a vendégek találnak egy gólt, a Roma nagyon fog izzadni.


Ez volt az első.  :)

Az interneten találtalak titeket, kerestem valami jó és reális tippekkel operáló oldalt.

A tippek és a közösség miatt jövök szinte minden nap. Én még a "vihar a biliben" típusú vitákat is elolvasom.

Idézetet írta: horzol Dátum május 20, 2023, 13:38:02horzol tippjei

 augusztus 30, 2008, 10:19:16
Na látszik is hogy kezdő vagyok de nem lesz ez mindig még 3tuti tipp
Tipp1
Fenerbahce   -   Istanbul BB 1  1.2
Tipp2
Botafogo   -   Nautico  1  1.25
Tipp3
Burton   -   Lewes  1  1.4

Az első hozzászólásom :redchug:

Biztos az volt a hiba, hogy nem került börtönbe Lewis :D

1.
Foci fogadások / Re:III. félidő
szeptember 01, 2014, 17:01:41

"A MU már Falcao-t is megszerezte. Vajon ő lesz a megoldás?
Túl nagyok az elvárások a csapattól, de ez meg is érthető. Rengeteg játékos érkezett nem kevés pénzért.
Amúgy ott látszik, hogy milyen irreális pénzeket adnak egy játékosért, hogy Di Maria egyedül "többet ért" mint a Burnley kerete, mégis leradírozták a pályáról. Nagyon a pénz irányába ment a foci."

2. Amikor rátaláltam az oldalra, FB-n egy "tippadó" oldalt csináltam és elemzéseket írtam, kerestem egy platformot, ahol még inkább gyakorolthatom ezt.

3. Tippek, ingyenes játékok, főoldali elemzések.

Idézetet írta: Nyitraii98 Dátum június 15, 2020, 16:47:35Sportág, időpont: Labdarúgás, Bundesliga2; 2020.06.16; 18:30
Esemény: Hamburg SV - Osnabrück
Tipp: Hamburg SV nyer
Odds: 1.42
Iroda: Unibet

Ez volt az első hozzászólásom, igaz bukó volt de még mindig itt vagyok.
Egy másik sportfogadási oldalon láttam több hozzászólásban is hogy ezt az oldalt ajánlják kipróbálni és azóta is mindennapi használatban van. A sok tippjáték és sport hírek ami miatt ránézek minden nap. :)

1.


Játékok / Re:Maradj Talpon a Foci EB-n!
június 10, 2016, 16:18:24
Esemény: Franciaország-Románia
Tipp:        Gólok 2.5 alatt
Odds:       1.75

2.

2014-es foci VB miatt kerestem tippoldalakat, és tippjátékokat. Így találtam rátok a Google-n. Akkor még nem szóltam hozzá a témákhoz, csak 2016-ban kezdtem az EB-n.

3.

Naponta belépek a játékok, és a cikkek, a fórumtémák miatt.

Online Sportfogadás Játékok - Archívum / Re:SuperBowl XLIX Tippjáték
január 31, 2015, 19:54:30
1.hozzászólás (archívum )
NE Patriost 23,5 felett  1,83
csapat touchdownok
NE Patriots 2,5 felett 1,80
első 25 pontig
NE Patriost éri el  2,70
összesen : 6,33

2. Az interneten böngészve találtalak benneteket.

3. A közösség,a tippek,a jó cikkek, és és az érdekességek miatt. Ha unatkozom sokszor elolvasok régi kommenteket is. Azon oldalak egyike a gépemen,amit szinte napi rendszerességgel megnézek.


Az én első hozzászólásom egy fórumtárs naplójában volt, utólag is bocsánat az offért.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum február 03, 2010, 20:42:25Teljesen egyetértek Veled Oakland, hogy gondolkoztál azon, hogy abba hagyd-e. Jelenleg én is csak bukok és bukok (utolsó utáni pillanatokkal) úgyhogy én is azon ezen gondolkozom ;D. Szerintem korrekt dolog, hogy még képet is adsz a fogadásaidhoz meggyőzve így a hitetleneket illetve tökéletesítve így a naplód.
Sok sikert a fogadásaidhoz!

2. Akkoriban akartam belekóstolni a netes sportfogadásba, így találtam az oldalt. Sokáig olvasgattam, míg rávettem magam a regisztrációra.

3. Esküszöm nem tudom megmondani, hogy miért látogatom naponta. Vagyis kiemelni nem tudnám, mert annyi mindenért lehet (fórum és tippjátékok egyaránt). Az egész oldal úgy szuper, ahogy van, amiért külön gratulálok, csak így tovább!