Tippmixpro Oddsrakéta (Fosszuk ki az állami irodát)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Idézetet írta: Titti7 Dátum június 10, 2024, 17:20:49Igazad van, akkor hó végére egy BKK bérlet is összejön! Sok sikert a gyűjtögetéshez!
Köszi köszi akkor igyekeznem kell, megyek is fogadok a holnapi rakétára!

holnapi  rakétán még dolgozniuk kell

ajánlat  2 oddsz

simán fogadva  2,55

Mindkét csapat szerez gólt vagy legalább 3 gól lesz a rendes játékidőben
2,00
Labdarúgás: Espanyol - Sp. Gijon (Spanyol 2.)
Na ebben így nincs semmi érték!

szerintem  hamarosan korrigálnak majd

3-3,5  várhatóan

Van benne érték, csak gondolkozni kell!

Mindkét csapat gólt szerez vagy 2,5 gól felett lesz a meccsen (2,00)  tehát, ha az egyik opció jön, robban az oddsrakéta!

tehát ezek után az az opció az ellenkezője kombinációban, hogy Nem szerez mindkettő és nem lesz minimum 3 gól! Ez unibeten (2,16) most!

Na  akkor  most kell lemondanom...

Csúnyán elnéztem !!!!!!!!!!!!!!

szégyen

Idézetet írta: Titti7 Dátum június 12, 2024, 18:41:36Van benne érték, csak gondolkozni kell!

Mindkét csapat gólt szerez vagy 2,5 gól felett lesz a meccsen (2,00)  tehát, ha az egyik opció jön, robban az oddsrakéta!

tehát ezek után az az opció az ellenkezője kombinációban, hogy Nem szerez mindkettő és nem lesz minimum 3 gól! Ez unibeten (2,16) most!
Hűha ezt jól elgondoltad, ha csak simán a 2,5 felettet nézzük, az Unin az most, 2,06, és akkor még ott van a bts no és a 2,5 felett opció.  Hát robbant na!

EB  nyitásnak  nem rossz...

Holnapra  rögtön  2  rakéta ajánlat is van !

(  azt még nem néztem,hogy mennyi érték van benne)

talán így lesz mindennap

Idézetet írta: zsgaspar01 Dátum június 12, 2024, 19:25:15Hűha ezt jól elgondoltad, ha csak simán a 2,5 felettet nézzük, az Unin az most, 2,06, és akkor még ott van a bts no és a 2,5 felett opció.  Hát robbant na!
A többivel nem kell foglakozni! Amit leírtam, azzal levan védve a mai oddsrakéta!

Idézetet írta: lacii Dátum június 13, 2024, 13:59:05EB  nyitásnak  nem rossz...

Holnapra  rögtön  2  rakéta ajánlat is van !

(  azt még nem néztem,hogy mennyi érték van benne)

talán így lesz mindennap
Ennél gyengébb rakéta nem is volt! A németek legalább 3 góljára 2,75, az ellentettjére 1,60 a szorzó. Ez példára ráhúzva 40 euro tétnél hozna kerek 0,46 eurot a két oldalt levédve ... pff

u.i: esetleg, ha valakinek van erre a 2 oddsrakétára valami jó ötlete az írjon nekem privátba, megköszönöm! Nekem semmi értelmes nem jött össze velük kapcsolatban.

Idézetet írta: Titti7 Dátum június 13, 2024, 14:31:35Ennél gyengébb rakéta nem is volt! A németek legalább 3 góljára 2,75, az ellentettjére 1,60 a szorzó. Ez példára ráhúzva 40 euro tétnél hozna kerek 0,46 eurot a két oldalt levédve ... pff

u.i: esetleg, ha valakinek van erre a 2 oddsrakétára valami jó ötlete az írjon nekem privátba, megköszönöm! Nekem semmi értelmes nem jött össze velük kapcsolatban.

Eddig a legjobb ajánlat:
1 + BTS yes tippmixpro  4,5
1 + BTS No  tippmixpro  2,05
X2          Pinnacle/1Xbet  3,78

tippmixpro 2925 Ft-ot enged felrakni így 334 Ft haszon :)

unibeten a skót  x2
megnövelt odszon van  4,25

ha lesz pénteki bónusz akkor forgatáshoz nagyon jó lesz, ráadásul  kis haszonnal

német  1  1,33  txpro   vegas

skót  x2   4,25