NBA hirek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Lufu Dátum március 05, 2011, 08:29:59
San Antonio Spurs–Miami Heat    125–95   ::)

Remélem mindenki megbarátkozott azzal a gondolattal, hogy a Spurs lesz a bajnok  ;) Most nem csak emiatt a meccs miatt írom. :)

Kétség sem férhet hozzá! Nagyon is rendben van ez így!  8)


Egyébként ma találtam ezt az oldalt, mekkora már: http://www.firespo.com/   :D  Lehet kattintani, ha úgy érzitek...  ::)

Én azért várnék ezzel a SAS bajnoki címmel. Kétségtelen, hogy nagyon jók, nyugati első hely megvan. PO-ban bármi megtörténhet, de szerintem nyugatot végigverik. Keleten viszont a CHI-től nagy dolgokat várok majd. Ott van az igazi edző. MIA-ban Spoelstra vicc. Én mint lelkes amatőr, rég észrevettem, hogy irányítóban van a legnagyobb baj, majd az észrevételem után 2 hónappal ez a nyomorék is meglépi...nagyon vak a csávó. És mondom: én amatőr vagyok, ő meg egy hivatásos edző. ORL is erős lesz nagyon, ott inkább a dobóforma, ami hullámzik rendesen. ATL még gyenge. NYK-et még össze kell tenni. Nagyjából ennyi.

KELET
Chicago (1.)–Indiana (8.)                    Tipp: 4-1
Orlando (4.)–Atlanta (5.)                     Tipp: 4-1
Boston (3.)–New York (6.)                   Tipp: 4-3   Bár, ha kiesne a Boston, akkor sem lepődnek meg. Kíváncsi vagyok, hogy most is feltámadnak-e a playoffra, mint tavaly.
Miami (2.)–Philadelphia (7.)                 Tipp: Söprés

NYUGAT
San Antonio (1.)–Memphis (8.)            Tipp: 4-1
Oklahoma City (4.)–Denver (5.)           Tipp: 4-3
Dallas (3.)–Portland (6.)                       Tipp: 3-4    Az alapszakasz menőknek ezúttal se jósolok sokat. A Blazers nagyon összeérett az utóbbi pár hónapban.
LA Lakers (2.)–New Orleans (7.)
    Tipp: 4-1  

Shaquille O'Neal, a Boston Celtics játékosa, 39 évesen visszavonul. 19 évig játszott az NBA-ben!

Köszönjük O'Neal, remek volt téged látni kosarazni! Főleg a büntetődobások voltak hatalmasak!  :great:

A Yahoo! ligabeli informátorra hivatkozva közölte: az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő San Antonio Spurs alacsony sorszámú draftjogra kívánta cserélni irányítóját, a háromszoros bajnok Tony Parkert.

A ligából származó értesülés szerint a Spurs az 5. választási jogot birtokló Torontóval és a 7. helyen választó Sacramentóval vette fel a kapcsolatot Parker ügyében.

Erősítette a spekulációt, hogy az irányító nemrégiben francia riportereknek arról beszélt: szerinte az idén lett volna az utolsó esély arra, hogy a Tim Duncanre épülő Spurs újból bajnoki címet szerezzen.

Bár Parker utóbb úgy érvelt, a sajtó félreértette a szavait, előkerült egy idény előtti beszélgetés emléke is, amelynek során a játékos szintén az utolsó nagy nekibuzdulásként harangozta be a 2010–11-es bajnokságot.

A Spurs első kiemelt létére már az első fordulóban kiesett az idei rájátszásban. Az idei draftot magyar idő szerint csütörtökről péntekre virradóra rendezik meg.

(NSO.hu)

Idézetet írta: rosco Dátum június 22, 2011, 23:42:30
A Yahoo! ligabeli informátorra hivatkozva közölte: az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő San Antonio Spurs alacsony sorszámú draftjogra kívánta cserélni irányítóját, a háromszoros bajnok Tony Parkert.

A ligából származó értesülés szerint a Spurs az 5. választási jogot birtokló Torontóval és a 7. helyen választó Sacramentóval vette fel a kapcsolatot Parker ügyében.

Erősítette a spekulációt, hogy az irányító nemrégiben francia riportereknek arról beszélt: szerinte az idén lett volna az utolsó esély arra, hogy a Tim Duncanre épülő Spurs újból bajnoki címet szerezzen.

Bár Parker utóbb úgy érvelt, a sajtó félreértette a szavait, előkerült egy idény előtti beszélgetés emléke is, amelynek során a játékos szintén az utolsó nagy nekibuzdulásként harangozta be a 2010–11-es bajnokságot.

A Spurs első kiemelt létére már az első fordulóban kiesett az idei rájátszásban. Az idei draftot magyar idő szerint csütörtökről péntekre virradóra rendezik meg.

(NSO.hu)
Jefferson-nal csomagban akarjuk cserélni. Úgy nem lenne rossz üzlet(Kings lehet a partner). A keretet akarja frissíteni a vezetőség és ugye Parker az, akinek a legnagyobb értéke van, ilyen téren. Egy center a hiánycikk most, de nagyon. Ja és lehet, hogy Hill is távozik. Mindenesetre érdekes nyár elé nézünk. ;)

Ha már tényleges beírjuk a változásokat, akkor mindenképp megjegyzendő, hogy Spoelstra valószínűleg marad a Heat padján, valamint a másik Nagydöntős csapat, a Mavs segédedzője a Toronto Raptors csapatába szerződik vezetőedzőnek. Elsődleges feladatának a védelem megerősítését gondolja.