Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kerd le bankszamladra pprol.

Túl egyszerű lenne ez a megoldás, de sajnos nem jó.

Nem véletlenül írtam be ide, de nagyon hálás vagyok, hogy ilyen gyorsan próbáltál segíteni.  :)  :ok:

Ingyenes lett a kifizetés skrill-ről?Valaki utalt ki mostanában pénzt? Eddig a banki utalást használtam. Kb. 2000 Ft díja volt. A bankkártyás kifizetésnek valami horror 7% körül. Most azt látom, hogy mindkettő ingyenes lett.Valóban így van?

Tettem egy kísérletet. Kifizettem 10.000 Ft-ot bankkártyára. Viszont ha most próbálok kifizetni, akkor már hozza a régi díjakat.Bank 2049 Ft, Kártya 7,5%. Elképzelhető, hogy havonta csak egy kifizetés ingyenes?

Idézetet írta: Maestro90 Dátum május 01, 2023, 22:19:48Tettem egy kísérletet. Kifizettem 10.000 Ft-ot bankkártyára. Viszont ha most próbálok kifizetni, akkor már hozza a régi díjakat.Bank 2049 Ft, Kártya 7,5%. Elképzelhető, hogy havonta csak egy kifizetés ingyenes?
En a mult honapban vagy 20szor kertem le otps kartyara skrillrol. 1.99%dija volt, tehat 30ks egyenlegnel 29400at engedett lekerni. De az otp rendre ennel tobbet irt jova, tobbet mint az eredeti. Mindig euroban jott hiaba forintban kertem le. Tehat a kifizetessel meg nyertem kb 100ftot es 30100korul irtak jova visszavaltaskor.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 01, 2023, 23:50:05En a mult honapban vagy 20szor kertem le otps kartyara skrillrol. 1.99%dija volt, tehat 30ks egyenlegnel 29400at engedett lekerni. De az otp rendre ennel tobbet irt jova, tobbet mint az eredeti. Mindig euroban jott hiaba forintban kertem le. Tehat a kifizetessel meg nyertem kb 100ftot es 30100korul irtak jova visszavaltaskor.
Igen, láttam a korábbi bejegyzésed. Nekem most továbbra is a régi díjakat hozza. A bankkártyás kifizetés díja 7,5%. 119.000 Ft van a skrill számlámon és nem is enged kiutalni csak 111.000-et. Ez Visa kártya. Elképzelhető, hogy neked mastercard kártyád van és annak csak 1,99% a díja?A banki kifizetés díja standard 5,5 euro(2049 Ft).Viszont tegnap óta ezt meg nem tudom használni. Nem enged kifizetni. Próbáltam sokszor."Transaction failed" Szokásos hibaüzenet. Pedig verifikálva van a számlám.


Sziasztok! Próbálok Skrill virtuális kártyáról befizetni a Bet365-re, de nem engedi. Írtam már a chatnek is Bet365-ön, azt mondták hogy nem náluk van a baj, látják hogy a kártyaszolgáltató utasítja el. Közben én is látom, hogy fel vannak sorolva ha belépek a Skrillre, hogy el lettek utasítva, de azt nem, hogy miért. Pedig a pénz feltöltésénél kiválasztottam hogy szerencsejátékra kell. Mi lehet a hiba?

Idézetet írta: kri1219 Dátum május 10, 2023, 07:23:22Sziasztok! Próbálok Skrill virtuális kártyáról befizetni a Bet365-re, de nem engedi. Írtam már a chatnek is Bet365-ön, azt mondták hogy nem náluk van a baj, látják hogy a kártyaszolgáltató utasítja el. Közben én is látom, hogy fel vannak sorolva ha belépek a Skrillre, hogy el lettek utasítva, de azt nem, hogy miért. Pedig a pénz feltöltésénél kiválasztottam hogy szerencsejátékra kell. Mi lehet a hiba?

Bet365-re nem lehet már skrillről befizetni, csak ha régi számlád van, és még megmaradt ez a lehetőség.

Igen, ezt tudom, de azt hittem ha kérek online bankkártyát úgy menni fog.

Idézetet írta: kri1219 Dátum május 10, 2023, 09:11:29Igen, ezt tudom, de azt hittem ha kérek online bankkártyát úgy menni fog.

VISA és Mastercard működik befizetésnél, de olyan amelyet egy helyi bank biztosít.

Idézetet írta: kri1219 Dátum május 10, 2023, 09:11:29Igen, ezt tudom, de azt hittem ha kérek online bankkártyát úgy menni fog.

Sajnos nem lehet őket ilyen egyszerűen átverni  :D

1000 eurot akartam kivenni.
Banki utalàsnàl 5.5 euro a dìj, de viszont 354-en vàltotta volna az eurot. Ami kb 16.000 ft+ 5,5 euro.

Ha Visára kèrem, nem ìrt átvàltàsi dìjt, de 60 euro Fee-t egyből levont.

Mi az istent törtènt a skrillnél? Règen nem került ennyibe.

Tuti,hogy ott is átvàlt mert ugye nem euróban kapod meg hanem forintban..Visánál a fee 2%..

Mastercard.

Mar fentebb leirtam, gyakorlatilag koltseg nelkul megjott, mert amennyit leszedett feenek, annyival jobban valtotta vissza ftba az opt.

Mondjuk en ftban kertem, eurot kuldott es ftba irta jova a bank.