Betfair kifizetés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Itt is megvan a negatív tapasztalat.Regeltem, raktam be pénzt, nyertem, ki akarom venni....a kartya nem.alkalmas kifizetésre..mastercard..ki van írva az oldalon hogy a mastercard ok magyarországról...persze a befizetéssel semmi gond nem volt de ahogy pénzt vennék ki egybő ne..jó a kártya..jó akkor írtam az ügybök levette a pénzem a számláról és eljérte a bankszámlaszámom hogy majd utalják 2-5nap...1 hete semmi aztán felmegyek ma látom az összeg újra a számlámom...írok..igen látják a kifizetés visszafordult és újra visszakerült a számlára..jelzik a pénzügyi osztálynak...persze semmi.magyar nyelvű lehetőség nincs,mindezt lebészélni nem olyan jó angollal,nem volt egyszerű...nem korrektak nagyon nem ajánlom,rosszul vagyok ezektől a kisebb oldalaktól a bet365,bwin,unibet trión kívűl mindegyik egy fos,könyörógnöd kell a pénzedért, minden szar indokot kitalálnak hogy ne kelljen fizetni elhúzzák a végtelenségig..undorító...csak nem értem miért jó nekik mert így visszatérő vendég nem sok lesz...

Idézetet írta: bakosbakos Dátum augusztus 10, 2022, 08:48:38Itt is megvan a negatív tapasztalat.Regeltem, raktam be pénzt, nyertem, ki akarom venni....a kartya nem.alkalmas kifizetésre..mastercard..ki van írva az oldalon hogy a mastercard ok magyarországról...persze a befizetéssel semmi gond nem volt de ahogy pénzt vennék ki egybő ne..jó a kártya..jó akkor írtam az ügybök levette a pénzem a számláról és eljérte a bankszámlaszámom hogy majd utalják 2-5nap...1 hete semmi aztán felmegyek ma látom az összeg újra a számlámom...írok..igen látják a kifizetés visszafordult és újra visszakerült a számlára..jelzik a pénzügyi osztálynak...persze semmi.magyar nyelvű lehetőség nincs,mindezt lebészélni nem olyan jó angollal,nem volt egyszerű...nem korrektak nagyon nem ajánlom,rosszul vagyok ezektől a kisebb oldalaktól a bet365,bwin,unibet trión kívűl mindegyik egy fos,könyörógnöd kell a pénzedért, minden szar indokot kitalálnak hogy ne kelljen fizetni elhúzzák a végtelenségig..undorító...csak nem értem miért jó nekik mert így visszatérő vendég nem sok lesz...


Érdemes akkor a legnagyobb irodát választani én is jártam így csak az Unibet nagyon gyorsan kifizetnek és lehet mindig max tettél rakni is bármit

Nekem a héten volt pénz lehívás OTP számlára banki utalással kedden lekèrtem kora délután másnap délben a számlámon volt a pénz!

Idézetet írta: bakosbakos Dátum augusztus 10, 2022, 08:48:38Itt is megvan a negatív tapasztalat.Regeltem, raktam be pénzt, nyertem, ki akarom venni....a kartya nem.alkalmas kifizetésre..mastercard..ki van írva az oldalon hogy a mastercard ok magyarországról...persze a befizetéssel semmi gond nem volt de ahogy pénzt vennék ki egybő ne..jó a kártya..jó akkor írtam az ügybök levette a pénzem a számláról és eljérte a bankszámlaszámom hogy majd utalják 2-5nap...1 hete semmi aztán felmegyek ma látom az összeg újra a számlámom...írok..igen látják a kifizetés visszafordult és újra visszakerült a számlára..jelzik a pénzügyi osztálynak...persze semmi.magyar nyelvű lehetőség nincs,mindezt lebészélni nem olyan jó angollal,nem volt egyszerű...nem korrektak nagyon nem ajánlom,rosszul vagyok ezektől a kisebb oldalaktól a bet365,bwin,unibet trión kívűl mindegyik egy fos,könyörógnöd kell a pénzedért, minden szar indokot kitalálnak hogy ne kelljen fizetni elhúzzák a végtelenségig..undorító...csak nem értem miért jó nekik mert így visszatérő vendég nem sok lesz...

Unibet nem korlátoz?? Érdekes nekem már 100 ezret se engedett meccsre rakni,bet365 is korlátoz.. Betferen 10 ezer euro a max tét exchangen az már korrekt azért.