Chat használata

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem kell ezt szépíteni, az oldal frissítése nagyon jól sikerült, de a chat ebben a formában semmire sem jó!

Támogatom az ötletet: vissza a régi chat-et!!!  ;)


Közkivánatra visszakerült a régi chat :) A kinézeten még próbálok javitani.

Köszönjük szépen!  :beerchug:


Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 20, 2011, 14:28:38
Közkivánatra visszakerült a régi chat :) A kinézeten még próbálok javitani.

Köszi! :beerchug:

#22 június 20, 2011, 18:21:11, Yuber
Yess régi chat back :)

Viszont nálam firefoxnál nagyon a szélén van a chat így az új üzenetek kitakarják és kevés, csak 3 sor látszódik a chatból ami kicsit zavaró.

Idézetet írta: Yuber Dátum június 20, 2011, 18:15:44
Yess régi chat back :)

Viszont nálam firefoxnál nagyon a szélén van a chat így az új üzenetek kitakarják és kevés, csak 3 sor látszódik a chatból ami kicsit zavaró.

Ez mindenkinél így van.

S akkor most ez a új le is került?  ???

Örülök, hogy sokan örülnek, de én az új chatet is szerettem volna alul látni, amióta az új működött, én sokkal könnyebben tudtam privát chat beszélgetéseket folytatni, egyszerűen kikeresve az onlineon levő felhasználók közül a keresett személyt.

Várható az új chat visszahelyezése is?   ???  Nekem már most hiányzik!  :'(

Én valahogy a kettőből szeretnék egyet csinálni, most ezen dolgozok. Tehát az alsó chatbe beépiteni a régi stilusú nyilvános beszélgetést és megtartani a privátot. Mindezt úgy, hogy egy teljesen új transzport rendszert használjak, hogy gyorsabb és kevésbé erőforrásigényes legyen az egész. 8) Reméljük, hogy sikerül.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 21, 2011, 10:57:57
Én valahogy a kettőből szeretnék egyet csinálni, most ezen dolgozok. Tehát az alsó chatbe beépiteni a régi stilusú nyilvános beszélgetést és megtartani a privátot. Mindezt úgy, hogy egy teljesen új transzport rendszert használjak, hogy gyorsabb és kevésbé erőforrásigényes legyen az egész. 8) Reméljük, hogy sikerül.

vmlinuz, ha esetleg kérdésed van, vagy fennakadsz valamiben akkor, szerintem "Öcsit" nyugodtan keresheted:

MZ/X / Mézga Törve X-szel /, Öcsi



Üdvözletem!

Miért nem tudok a Chat-re bejelentkezni? Oda külön kell regisztrálni (nem láttam sehol ilyet) vagy mit csinálok rosszul? Beírom ezt a fórumos felhasználó nevemet meg jelszavamat de nem enged belépni... Public szobába próbálok belépni

Mi lehet a baj?

Nincs elég hozzászólásod. Nem tudom pontosan, hogy hány kell, de 25 biztos(?). Ha aktívabb leszel a fórumon, a chatet is használhatod majd.