Mybet.com

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hanko2 Dátum június 25, 2012, 13:04:59
Köszi!   :beerchug:
Hogy érdemesebb kivenni a pénzt azt nem tudod megmondani? Lassan "kifolyatni" 100-150 Eurónként vagy egy összegben?
Ennél az irodánál nem tudom de hasonló kisebb noname-eknél én 500 eurót is még egybe szoktam,úgy legalább csak egyszer kell izgulni  :)

Az irodát erősen ajánlom mindenkinek!
Nyilván nem érdemes úgy fogadni hogy esélyt adjunk arra hogy azt higgyék visszaélünk a bónusszal (ne fogadjunk páros páratlanra 300 Eurókkal, mert szerintem jogosan hiszik azt hogy fogadunk az ellentétes kimenetelre is, ha olyan eseményre fogadunk 100.000 Ft-al ami megtippelhetetlen, csak a vak szerencse kérdése... , de "kövezzetek meg" ha nem így van...)
Szóval befizetés után a bónusz azonnal megjelenik a számlán, szorzók átlagosak, élő fogadás nem túl sok van,de főbb ligák azért mennek...
Én meccs kimenetelekre fogadtam, maximum tétnek 100 Eurót engedélyezett,2 nap alatt 160 Euróból 500-at csináltam.
Kifizetés előtt kértek személyi,vagy útlevél vagy jogsi képet, plusz közüzemi számla kivonatot.
Kicsit fájó pont volt hogy szkennelt személyi másolatot nem fogadtak el,csak digitális fényképezővel, vagy telefonnal készítettet.
Az ellenőrzés kb. 4 órát vett igénybe, ezután 20 perc alatt kiért a nyeremény.
Én két részletben vettem le, de szerintem ha egyben igényeltem volna akkor sem lett volna gond.
Korrekt iroda szerintem, nem szaroznak a bónusszal, simán adják moneybookersre és netellerre is.
Kifizetés gyors, a hitelesítést pedig a mai világban meg lehet érteni de azzal is gyorsak...
Szóval hatalmas Pirospont!!!!
Mégegyszer: nálam ez ERŐSEN AJÁNLOTT iroda!!!!

Nekem inkább pozitív tapasztalataim vannak velük!

Pár hete regeltem, egy másik oldalon talált "50 euróra 100% bónusz" kódot használtam. (azóta már találtam 100+100-ast is, ha jól emlékszem a flashscore.com-on)
Befizetés előtt az oldalon csak olyan ajánlatot láttam, hogy 25%-os bónusz, így rákérdeztem az ügyfélszolgálaton. (imádok angolul levelezni, mivel hatalmas kihívás, hogy olyan nyelven értessem meg magam, amelyet sosem tanultam. hehe)

Megnyugtattak, fizessek be, jön a bónusz.

Befizettem 50 eurót, egyből kaptam rá 12,5 euró bónuszt.   ;D

Újabb email (direkt nem fogadtam addig), pár órán belül meg is oldották a problémát, törölték a 12,5 eurót és jóváírtak 50-et.
Az alap befizetést egyszer, a bónuszt 6x kellett megforgatni legalább 2-es szorzóval az email-jük szerint.
Ezt kényelmesen, bő 2 hét alatt tettem meg, maximum 50 eurós tétekkel. Arbos szorzók voltak, majdnem mindet a betbrain dobta ki.

Mondjuk a számlámon egyáltalán nem szerepelt aktív bónusz (!), gondolom a manuális jóváírás miatt, mégsem akartam kockáztatni egy kifizetéssel, inkább végigjátszottam.
Péntek este ment le az utolsó meccsem, lett a számlán 320 euró, amelyet egyben kértem le.

Szombaton délelőtt bekérték a személyim másolatát és egy közüzemi számlát.
Délután ezt elküldtem nekik, de mivel a levelezési címem és az állandó lakcímem eltér, arra kértek, hogy módosítsam az oldalukon a lakcímemet.
Megtettem, szombat este jeleztem is nekik.
Ma, azaz vasárnap kora délután utaltak Netellerre (onnan is fizettem be) és megígérték, hogy legközelebb gyorsabb lesz.   :D

Péntek éjszaka, 22 óra után kezdtem a procedúrát, azóta váltottunk 3 levelet és igazából ők gyorsabban válaszoltak, mint én, ráadásul ugye hétvége volt valamint első kiutalás, így ezt nem tartom lassúnak...

A téma címével nem értek egyet, a leírtak figyelembe vételével saját felelősségre meg lehet próbálni...  :)

(a cashpoint-nál pl. nekem volt nagyon rossz tapasztalatom, másnak meg működik, szóval ha minden irodát kihagyunk, ahol valakinek rossz tapasztalata volt, akkor marad a tippmix)



Ezt a közüzemi számla dolgot nem értem. Ha én elmúltam 18, de a családommal lakok, akkor hogy lehet nekem közüzemi számlám???

Oakland Hali!

Megfelel a bankszámla kivonat is ugyanazt érti rajta :cya:

Van adventi naptáruk, aki november 30-ig regisztrált náluk, az élhet a napi akciókkal.

Ma 10 euró befizetésre 10 euró bónuszt adnak, befizetésnél egyből jóváírják.
7 nap alatt 3x kell megforgatni a bónuszt legalább 2-es szorzóval.

A ma esti Newcastle-Wigan meccsre 10 eurós fogadásbiztosítás van, élőben megtett első tétre vonatkozik...

Eddig nem adták vissza.

#23 december 05, 2012, 10:53:48, Knapp
Idézetet írta: borbor Dátum december 05, 2012, 08:11:42
Eddig nem adták vissza.

Nekem tegnap délután írták jóvá.
A feltételekben is olyasmi van, hogy 1-2 napig eltarthat.

Egyébként vicces, mert aki az első két héten végigjátszik egy hetet, az kap egy 50 eurós, 100%-os befizetési bónuszt. (ha jól értem, ez hetente megkapható)

Na igen, de az első napok jó akciói után most "szívatós" üzemmódba kapcsoltak:
tegnapi "akcióban" a pontos végeredményre kellett tippelni 5 euróért (ha 0:0 a meccs kapsz 5 eurót) , ma meg 5-ös kötésben kell játszani egy ötösért.
Már látszik a holnapi promó is, ami megint egy kényszerű 5-ös kötés lesz, csak most már azt is megmondják mely meccsekre kell tenned...

Nekem naponta 5 eurót elbukni ezen nem olyan nagy üzlet (főleg, hogy várhatóan hamarosan benyomnak valami kaszinós napi akciót is, amire úgysem áldoznék saját pénzt), így nem tudom, rámegyek-e az 50 eurós bónuszokra... (1 hét alatt 4x kell majd 2-es szorzóval megforgatni...)

Hja, aki az összes napi promóra benevez, az meg 300 eurós feltöltési bónuszt kaphat a legvégén.

Legkésőbb 3 munkanapot írt az ügyfélszolgálat nekem és megkértek, hogy ez ügyben hagyjam őket békén már... :great:
igen, ez az 5-ös kombi +10% nyereménnyel ott van...

Visszaadták  :ok:, viszont az öt ojrós kombi persze bukott, az első három esemény bejött, reménykedtem, hogy egyszer már egy kombim megél, aztán a két maradék bukta. Most már megyek a pénzem után a mai kombi promó "lehetőségével is élek" a heti bónusz reményében...
Remélem, pénteken nem egy 20-as kaszinóajánlat lesz ezerszeres forgatással...

Idézetet írta: borbor Dátum december 06, 2012, 07:52:58
Visszaadták  :ok:, viszont az öt ojrós kombi persze bukott, az első három esemény bejött, reménykedtem, hogy egyszer már egy kombim megél, aztán a két maradék bukta. Most már megyek a pénzem után a mai kombi promó "lehetőségével is élek" a heti bónusz reményében...
Remélem, pénteken nem egy 20-as kaszinóajánlat lesz ezerszeres forgatással...

Már látszik a pénteki...
Biztos volt, hogy kaszinó ajánlat lesz, de ez nem tűnik gáznak!
Pontosan 10 eurót kell a kaszinóba küldeni holnap és eljátszani egy bizonyos gépen. Utána adnak 10 euró bónuszt, amihez viszont nincs megforgatási követelmény, ha jól értem...


A mai "kényszer" 5-ös kötésem ez lett volna: PSV, Liverpool, Basel és Mönchengladbach győzelem illetve Bordeaux döntetlen.
Amikor elküldtem volna, akkor kiírta, hogy a Mönchengladbach meccs szorzója változott. Frissítettem, de nem volt semmi változás! Megpróbáltam döntetlennel, úgy sem ment. Sürgetett az idő, ezért a Fenerre tettem, úgy már sikerült.
Na most szünetben kettővel megy a Mönchengladbach.
A másik 4 meccsből csak kettőnek szabad bejönnie, hogy ne legyek ideges.  :)
(egy hibánál tétvisszatérítés lenne, telinél meg ugye kánaán)


 :) jó tippek. Az enyéim: liv, fenx, borx, nap, gen. 100 felett a szorzó, de nem kell izgulnom...

Nézem az eredményeket. Mind oké, a Napoli hmmm.