Hogyan indits saját naplót?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hogyan indits saját naplót?


Minden regisztrált fórumtag indíthat saját naplót, melyben az általa megtett szelvényeket, fogadásokat mutathatja be, saját naplót vezethet.

Mindenki hozzászólhat a naplókhoz, véleményeket, javaslatokat adhat a megjátszott mérkőzésekkel kapcsolatban.

Csak annyit kell tennie, hogy új témát nyit a fórumon, s azt a témát elnevezze ahogy akarja.
pl. Pityu tippjei, vagy ahogy akarjátok ti...

Sok sikert mindenkinek.  :ok:


ui. Azon naplók amelyek inaktívak több, mint fél éve, átkerülnek az "Archívumba", viszont kérésre visszahelyezem.

Üdv sportfogadó társak!
Mai nappal elkezdem vezetni a tippjeim!
Tipp1
Middlesbrough    -    Stoke 1    1.5
Tipp2
Nancy   -   Le Havre  1     1.65
Tipp3
Paks   -   DVTK Borsodi  1  1.6


GO REAL MADRID

Idézetet írta: horzol Dátum augusztus 30, 2008, 10:08:17
Üdv sportfogadó társak!
Mai nappal elkezdem vezetni a tippjeim!
Tipp1
Middlesbrough    -    Stoke 1    1.5
Tipp2
Nancy   -   Le Havre  1     1.65
Tipp3
Paks   -   DVTK Borsodi  1  1.6


GO REAL MADRID

Ha szeretnéd vezetni tippeidet akkor nyiss új témát.  ;)

Hello!Egy  olyan kérdésem lenne hogy hogyan tudnám megváltoztatni  a naplóm címét,mert nem láttam opciót?köszi




  Helo!!Abban szeretném kérni a segítségedet,hogy hol találok olyan weblapot,ahol közlik a szögletarányt is!!Persze csak a jobbakét(Angol,Olasz,Német stb....!)

                                                                                                  Köszi!       Spiller              :ok:

Kérés:

Ha valaki egy szavazást indít a Saját Naplójában, akkor megkérem, hogy állitsa be azt is, hogy az illető szavazás mikor fog lejárni.

Ezennel elkerüljük az olyan kellemetlen helyzeteket, amikor a főoldalon száz éves szavazások jelennek meg.

A szavazás témáját probáljátok minnél tömörebben megfogalmazni.

Előre is köszönöm!  :great:

#7 január 07, 2010, 15:20:54, Lufu
Hello.

Szeretném törölni a szavazást, de mindig ezt írja: "A munkamenet érvényesítése sikertelen. Kérlek próbálj meg kijelentkezni és újból vissza, majd próbáld újra. "
pedig kijelentkeztem már jó párszor és megint ezt irja. Szóval valaki segíthetne, hogy kell lehet csak én vagyok ilyen béna ::)

Gondolom nagyon hülye vagyok, de hogyan lehet szavazást kiírni a naplómban?

Idézetet írta: Csabber Dátum augusztus 21, 2010, 23:26:43
Gondolom nagyon hülye vagyok, de hogyan lehet szavazást kiírni a naplómban?

lap alján a jobb oldali gombblokkból a középső ;)

Sziasztok!

Régóta olvasom a fórumot, szeretnék a közeljövőben saját naplót is vezetni. Amíg nincs ilyenem, nem is szólhatok hozzá a Ti naplóitokhoz? Mert nekem ott nincs "válasz" lehetőség, mint mondjuk itt! Lehet hülyeséget kérdeztem, de kérlek írd meg, hogy hogyan tudok, ha lehetséges ez! Köszi szépen!
Dankó

Idézetet írta: danko78 Dátum december 09, 2010, 12:55:25
Sziasztok!

Régóta olvasom a fórumot, szeretnék a közeljövőben saját naplót is vezetni. Amíg nincs ilyenem, nem is szólhatok hozzá a Ti naplóitokhoz? Mert nekem ott nincs "válasz" lehetőség, mint mondjuk itt! Lehet hülyeséget kérdeztem, de kérlek írd meg, hogy hogyan tudok, ha lehetséges ez! Köszi szépen!
Dankó

Hol próbálkoztál? A haladó naplóknál? Oda csak akkor írhatsz ha lesz minimum 100 hozzászólásod a fórumon.

A kezdőkbe viszont már most is írhatsz.

Ha tippjeid vannak, akkor annak nemrég nyitottam itt egy új témát:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=5504.0

Mindezt azért, hogy ne töltsük mások naplóját saját dolgainkkal.

Idézetet írta: Milan Dátum december 10, 2010, 22:01:25
Hol próbálkoztál? A haladó naplóknál? Oda csak akkor írhatsz ha lesz minimum 100 hozzászólásod a fórumon.

Akkor Kozel, hogy írt 73 hozzászólással Pisti naplójába? :P :)

Köszi Milán!

Közben rájöttem, hogy csak oda nem tudok írni!

Igyekszem, hogy nemsokára összejön a 100.

Dankó

Egy újdonság a fórumon ami hasznos lehet bárkinek aki a naplókat olvassa:

Kedvenc témák funkció

Meg tudod jelölni a kedvenc témáidat és azokat egy külön listában látod majd a felső menüből elérhető Kedvencek gombra kattintva. A témák megjelöléséhez használd a Kedvencekhez gombot, ez minden témánál elérhető az oldal felső és alsó részén.

Tehát, ha nem akarsz rengeteg időt eltölteni azzal, hogy bizonyos naplókat keresel, akkor itt az idő bejelölni a kedvenceket, s utána sokkal egyszerűbb a feladatod.

Sok sikert.