TonyBet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kalandvágyból, no meg 50 euró kezdőbónusz reményében regisztráltam ehhez az irodához.

A betbrain.com-on reklámozzák, bár a bónuszról érdekes módon semmi pontosabbat nem találni.
A TonyBet-en sem, gondoltam azért megnézem "belülről" őket.  :)

Ez nem sikerült.
Kitöltöttem a regisztrációs felületet, ahol egyből a személyi igazolvány másolatának (vagy egyéb okmánynak) feltöltését is kérték.
Nem szokványos, de legyen.
Elküldtem, majd email-ben megerősítettem a reget. Ezután tájékoztattak, hogy 12 órán belül ellenőrzik a számlát, majd értesítenek.
Értesítettek is:

Data verification failed (no reply)

Hi,

Thank you for your registration. Unfortunately we can't approve your account. This might happen due to the following reasons:

- the scanned document doesn't apply or the data is unreadable;
- the data in the document doesn't match the data provided in the registration form;
- personal data was entered in an incorrect manner.

Please provide the correct data.

You may do this by registering again.

Please feel free to contact us if you have any questions.

Kind regards,

TonyBet


Biztos én vagyok a hülye (mint már annyiszor), így két nap múlva újra próbáltam a reget. Persze alaposabban átnéztem, de nem találtam semmit, amit elcseszhettem volna.
Ugyanez a procedúra, ugyanez az üzenet a végén.
Ott a "no reply" a címben, de nem tudok annyira angolul és egyébként sem kívánságmműsor, így visszakérdeztem, hogy mit csesztem el, ha a személyim eredeti, érvényes, látható, valamint jól adtam meg az adatokat.

Erre ez az üzenet jött noreply-től:

Hello,

We are very sorry to announce but your account won't be verified at the moment.
Possible reasons:
- duplicate account;
- not the 1st account from the same IP address;
- some of account details were found on one of blacklists.

TonyBet reserves right not to go into more details or explanation on this case.


Sikerült találni 3 új okot, amelyeknek semmi köze az előző háromhoz!   ;D
(multizom szerintük vagy feketelistán vagyok valami miatt, de semmi közöm hozzá)

Azért megkérdeztem, hogy ez valami kvízjáték-e, mert mindig 3 lehetséges választ kapok, ahelyett, hogy őszintén  megmondanák mi a helyzet!

Az egészen csak röhögnék, ha nem gondolkodtatna el, hogy ennek a szutyok irodának (ügyfél megszólítása: "hi", "hello") csak úgy elküldtem a személyim másolatát.
Bár lehet, hogy a pofaviziten buktam el, csak nem merik közölni...

Pedig szerintem szimpatikus vagyok.   ;D

Téged kinevezhetnénk iroda-tesztelőnek :) Azért durva, mennyire hülyék. Nagyon kezdők lehetnek.

Most már mindegy, de azért kicsit utána olvastam: 2009-ben a litván Omnibet irodát vették meg, abból lett a TonyBet.

Találtam egy fogadói fórumot, ahol az utóbbi 2 hónapban egy tonybet munkatárs is beszállt a társalgók közé.
Kiderült, hogy másnak is voltak hasonló problémái, mint nekem és más is pontosan ugyanezt a két üzenetet kapta, szó szerint!   :D  (ügyfélszolgálat = ctrl C + ctrl V)

A tonybetes munkatárs kifejtette, hogy az illető valószínűleg feketelistás valamiért. Egy 3. féltől kapják a feketelistás adatokat ehhez.
Ez felvet adatvédelmi aggályokat, illetve azt, hogy a náluk játszók is így egy adatbázisba kerülnek majd...
(szerintem ilyenkor kétirányú az adatáramlás, bár természetesen nem feltétlenül. De ha irodák közösen hozták létre ezt a nyilvántartást, akkor így lenne logikus.)

Miután a személyiségi jogokra hivatkozó kellemetlen kérdéseket kapott a fórumon, már azt állította, hogy IP/ vagy ország alapján készített feketelistáról van szó.
Oké, az én IP-mel nem lehet gond, az fix! hehe
Ha meg ország tiltás van, akkor mi a fenének kell bohóckodni mondjuk a személyim elküldésével?
(na meg hazugságokkal, miszerint elsőre nem jól adtam meg az adatokat)

Ha valaki mégis tud Magyarországról regelni, akkor ez az indoklás sem igaz.

Azért az sem kizárt, hogy egyszerűen nem tökéletes a rendszerük még és "csak úgy" visszadobta a regisztrációs kérelmet. Legalábbis egy másik fickónak azt ígérte mr. Tonybet, hogy utánanéz, de az a másik fickó már nem akar egy hazug iroda ügyfele lenni...  ;D

Én mondjuk amíg nincs anyagi veszteségem belőle, mindenre nyitott vagyok.



#3 október 18, 2012, 15:42:00, vmlinuz
Ird oda neki, hogy ha már feketelistáról van szó, akkor hamarosan oda fog kerülni itt is  ;D

Most nézem, hogy ez a Tony G pókerjátékos irodája, akié a Pokernews is. http://en.wikipedia.org/wiki/Tony_G

#4 január 24, 2015, 21:26:57, benedek185
Játszik itt még valaki? Mik a tapasztalatok az irodával kapcsolatban?  :)