VIP Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Javaslatokat várunk a VIP Tippjáték nevezési díjával kapcsolatban.

Áprilistól bevezetnénk mondjuk egy 50 SPF Pontos befizetési díjat. Mi a véleményetek? Mennyi lenne elfogadható?

Bármilyen egyéb javaslat is jól jön.

VIP tippjátékosok hozzászólás számát levigyük 500-ra?


Idézetet írta: Milan Dátum március 13, 2013, 10:23:16
Javaslatokat várunk a VIP Tippjáték nevezési díjával kapcsolatban.

Áprilistól bevezetnénk mondjuk egy 50 SPF Pontos befizetési díjat. Mi a véleményetek? Mennyi lenne elfogadható?

Bármilyen egyéb javaslat is jól jön.

VIP tippjátékosok hozzászólás számát levigyük 500-ra?

Felkerült egy szavazás is!  :beerchug:

Én nyomtam egyet az egyébre, már mondom is hogy miért. Látom a hozzászólás szám levétele a fő kérdés, az egy éves fórumtagságból nem engedtek? Igaz még csak 4 hónapja fedeztem fel az oldalt, de egy ilyen beszállok pontokkal hogy nyerjek többet versenyben benne lennék szivesen.

Persze értem én hogy azért Vip mert hogy a régiek játszák, de egy próbát megér  :)

Ha nem indulhatok akkor jó versenyt nektek  :ok:


Szerintem ha van nevezési díj, nem szükséges egyéb korlátozás!

Az SPF pontokat mindenki az aktivitása alapján gyűjtötte, ha van valakinek elég pontja a nevezéshez, akkor ő már valamit hozzátett az oldal működéséhez.
Ráadásul aki nem gyűjt folyamatosan pontokat, az úgysem tud részt venni rendszeresen ebben a játékban, hisz nem lesz miből befizetnie a nevezési díjat, ha egyszer elköltötte a pontjait!

Szerintem meg ha nem lenne korlátozás csak a pontok akkor felhígulna a mezőny.. 50pontot komoly aktivitás nélkül összelehet hozni.. Ez a verseny legyen már tényleg a törzs tagoknak akik letesznek az asztalra is valamit. Tippekkel, elemzésekkel, naplóval, vagy éppen ha topikokban segítenek azoknak akik segítségre szorulnak.

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 13, 2013, 23:02:24
Ez a verseny legyen már tényleg a törzs tagoknak akik letesznek az asztalra is valamit. Tippekkel, elemzésekkel, naplóval, vagy éppen ha topikokban segítenek azoknak akik segítségre szorulnak.

Ehhez viszont nem feltétlenül szükséges a több mint egy évvel ezelőtti regisztrálás  ;)


Nem. Mert lehet valaki aktív és hasznos tagja (VIP) a fórumnak úgy is hogy csak pár hónapja regisztrált..
De nem én szabom a szabályokat. :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 13, 2013, 23:02:24
Szerintem meg ha nem lenne korlátozás csak a pontok akkor felhígulna a mezőny.. 50pontot komoly aktivitás nélkül összelehet hozni.. Ez a verseny legyen már tényleg a törzs tagoknak akik letesznek az asztalra is valamit. Tippekkel, elemzésekkel, naplóval, vagy éppen ha topikokban segítenek azoknak akik segítségre szorulnak.


Rendszeresen hogyan lehet összehozni 50 pontot komoly aktivitás nélkül?
Ha meg egyszer elindul valaki, mert van már pár pontja, még nem fogja felhígítani a mezőnyt.   :)
(bár nem is nagyon értem, mit értesz a felhígulás alatt, hisz a fórum aktivitás nem függ össze a tippminőséggel)

Az remek elképzelés, hogy legyen ez a törzstagoké, csak a nevezési díj és egyéb okok miatt miatt nem fog mindegyikük részt venni rajta (ebben a hónapban az ingyenes VIP tippjátékba 28-an neveztek) és bizony az alacsony részvétel alacsony díjazást is jelent.

Ha az oldal elismeri a játékosok aktivitását, eredményeit és "hűségét" pontokkal, akkor ez önmagában már egy mérőszám. A "vipség" mérőszáma. (Annyit érsz, amennyi pontod van! Mondaná Lázár János. hehe)
Azt meg nem hiszem, hogy a közösség szempontjából jó ötlet játszani az elitistát. (Kagawa példája pedig mutatja, hogy mennyire nehéz meghúzni a határt...)

Szerintem mindenkinek jó, ha elnyerhetjük egymás pontjait és egyébként sem vagyok a zártkörű bulik híve.  :)

Szavazás eredményei:

VIP Tippjáték: Hogyan tovább?

Benevezési díj: 50 SPF Klub Pont és Min. 500 Hozzászólás
6 (20.7%)
Benevezési díj: 50 SPF Klub Pont és Min. 1000 Hozzászólás
14 (48.3%)

Benevezési díj: 100 SPF Klub Pont és Min. 500 Hozzászólás
2 (6.9%)
Benevezési díj: 100 SPF Klub Pont és Min. 1000 Hozzászólás
5 (17.2%)
Egyéb (hozzászólásként írd be a javaslatod)
2 (6.9%)

Múlt hónapban hamar kiestem, így nem követtem a fejleményeket. Most hogy is van ez a tippjáték? Van egy összevont, meg egy VIP? VIP-be kell külön nevezni?

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 02, 2013, 15:24:42
Múlt hónapban hamar kiestem, így nem követtem a fejleményeket. Most hogy is van ez a tippjáték? Van egy összevont, meg egy VIP? VIP-be kell külön nevezni?

Egyetlen egy tippjáték van. Erre nem kell jelentkezni, csak teljesíteni kell a feltételeket.

A VIP tippjáték az egy extra. Abban azon személyek szerepelhetnek jelenleg akiknek van minimum 1000 hozzászólásuk a fórumon. A listán vagy te is.

VIP Tippjáték résztvevők - Április 2013:

adaifiu
alexthebest 
baloghgabor
benson 
BvB_09
Cesc18
Cipolla
Cpt. Szikla
csabax
csatarid
davixxx
drogos
fjazej
horzol
jax
Knapp
Lacapi
Latzka
Lord
Lufuadam
Milan
misk@
oakland23
Pikaa
reaktiváltTiB
RedMunchen2010
saltanus
Seckó
szigo
szumos
tonijani
Várda64
vmlinuz

Aki nincs ezen a listán, de van 1000 fórumos hozzászólása, s szeretne részt venni a VIP tippjátékban az jelentkezhet eddig: Április 6, 8:00

A tét: 1000 SPF Pont

Nevezési díj ebben a hónapban még nincs!  :beerchug:

VIP Tippjáték, Március - Győztes:  Saltanus!

Nyereménye: 1000 SPF Klub Pont!

Gratulálunk!  :beerchug:

Tehát megismétlem:

VIP Tippjáték, Április 2013:

Nyeremény: 1000 SPF Klub Pont
Nevezési díj: NINCS
Szereplés feltétele: min. 1000 hozzászólás
Jelentkezési határidő: Április 6, 8:00

Aki már a fenti listán látja a nevét az ne jelentkezzen! Nem fog duplán szerepelni!  ;D