Napi tipp - szeptember 15.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - szeptember 15.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (1.500 Forint/nap) részesülhet!


EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör - 1. forduló
15.09.2021 18:45
Besiktas - Borussia Dortmund
Tipp: 2
Odds: 1.57
Bet365

2021.09.15.  21.00
Labdarúgás - BL
INTER - REAL M.
Tipp: REAL M. nyer minimum 2 góllal
Odds: 5.75
Iroda: Unibet

2021. 09. 15. 21:00
Labdarúgás, EURÓPA, Bajnokok Ligája - Csoportkör

Inter - Real Madrid

Tipp:    X
Odds:   1.67
Iroda:  Unibet

Sziasztok!

Időpont: 2021.09.15. (21:00)
Esemény: Foci Bajnokok ligája (Liverpool - AC Milan)
Tipp: Összesített gólok (2.5 felett)
Odds: 1.66
Iroda: bet365
Indoklás:

Mindkét csapat jó formában van és most itt a Bajnokok ligájában is megmutathatják tudásukat. Remélhetőleg a cél érdekében bőséges gólos mérkőzésen dől el a győzelem.

Manchester City - Leipzig
Labdarúgás Bajnokok ligája
2021.09.15. 21:00

Tipp: első félidő pontos eredmény más (egyik csapat 3 gólt lő)
Odds: 9.20
Iroda: betclic

Ahogy jeleztem a guruban, szerintem gyors kivégzés lesz a totálisan összezuhant Leipzig ellen. Willi gyenge volt, Gulácsiról tudjuk, hogy nem egy bravúrkapus, totálisan megszerkeztetlen a németek védekezése. Erődemonstráció jelleget látok a City oldaláról, hasonló végeredménnyel, mint tavaly a United, csak most első félidőre eldőlnek a lényegi kérdések.

Foci, BL
2021-09-15 18:45

Besiktas - Dortmund
Haaland 2 vagy több gólt szerez
2,40
bet365

A Dortmundnál továbbra is az a filozófia, hogy rúgjunk többet, mint amit kapunk. Minden meccsük arról szól, hogy túl kell rúgni az ellenfelet, nem gondolom, hogy a BL-ben ez másképp lenne, márpedig Haaland a fő gólgyáros, így simán jöhet tőle legalább 2 gól.

Bruges-PSG
BL 21:00
Tipp: 6,5 gól felett @ 13.00 (bet365)

A Bruges a PSG-Lipcse-City trió mellett vélhetően csak a zavarosban halászhat, de tét nélkül játszhat. Ez a Bruges a belga bajnokságban igazi gólesős meccseket játszik,a  top10-et nézve a lőtt és kapott gólok terén is élen áll. Nem igazán jellemző sehol, hogy egy listavezető kapta a legtöbb gólt a tabelle első felében tartózkodó csapatok között. A PSG-t még jobban ismerjük, hozzá vannak szokva, hogy túllövik az ellenfeleket, gyengébb, középszerű csapatoktól is kaptak duplákat idén a Ligue-1ben. Elöl viszont Messi, a dagadt Neymar és a duli-fui Mbappé játszik, egyik sem védekezik majd (sokat), simán benne van egy őrültebb meccs, akár 7 góllal.

DVTK-Nyíregyháza
1X2+Mindkét csapat szerez gólt
Hazai és igen
3.85
Tippmix

Eljött a nap amire minden Diósgyőr szurkoló már 7 éve sóvárgott, azaz a tirpákok elleni összecsapás. Mi a sírból hoztuk vissza vasárnap az egy pontot, nem ilyen kezdetre számítottunk, mi SZURKOLÓK. A szabolcsiak vezetik a tabellát, s ráadásul még nem kaptak ki. Kétszer brutál mákkal fordítottak, de a foci az ilyen, majd fognak ők is így kikapni. Jelen állás szerint 4900 jegy van még, azaz a szektorlezárások miatt, ez már legalább 7 ezer embert jelent(szerintem meglesz a 10). Egy jó meccset várok, jó játékkal mindkét oldalon, de bízom benne, hogy itthon tartjuk a pontokat. És akkor zúghat a meccs végi : Minden tirpák, minden tirpák f.......

CSEHORSZÁG:Jégkorong ELJ - 3. forduló
15.09.2021 18:00

Karlovy Vary U20 - AZ Havirov U20
Tipp:1. harmad 1.5 gól felett
Odds:1.80
Iroda:Bet365


15.09.2021 18:45
Besiktas - Borussia Dortmund
Tipp:Szögletek száma 10 felett a mérkőzésen
Odds: 2.87
Bet365

Nem írok ma ide semmit, mivel megfogadtam ma vaélamit egy csomó pénzért, és akkor nem jön. De ne aggódjatok a többi tippjátokékomba, meg a naplómba sem írtam be nehogy rájöjjetek, mint a francia felvilágosodáa.

Labdarúgás Bajnokok Ligája
15.09.2021.                21:00
Manchester City - RB Leipzig
tipp:Manchester City 3,5 gól felett
odds:4,5
bet365

Tavaly a hazaiak ezüst érmesek lettek,szerintem idei céljaik is hasonlóak de ha a csoportban lévő Psg-vel felakarják venni a versenyt akik sokat erősödtek tavaly óta akkor a "könnyebb" ellenfeleket több góllal kellenne legyőzniük.A 2 csapat még nem játszott egymás ellen.Formailag a hazaiak állnak jobban 5-ből 3 győzelemmel ,amiken 4+ gólt szereztek.

Labdarúgás, Bajnokok Ligája
2021.09.15. 18:45

Sheriff Tiraspol - Shaktar

Tipp: Mindkét félidőben mindkét csapat szerez gólt
Odds: 23.00
Iroda: Bet365

Kelet-európai együttes mérkőzésével kezdődik a BL 'D' csoportja. Egyik csapatnak sincs esélye továbbjutni, ezért nagy harc lesz kettejük között az EL helyekért. Egy őrült mérkőzést várok, sok góllal, és talán lapokkal fűszerezve.

Sziasztok!

Labdarúgás  SANTA LUCIA COTZUMALGUAPA - CSD COMUNICACIONES
Guatemalai bajnokság
2021.09.10. 20:00

Tipp : gólok száma over 3.5
Odds : 4.00
Iroda : Tippmixpro