Napi tipp - Június 12.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sportág, időpont: Tenisz Columbus challenger 19:00
Esemény: Mmoh - Alejandro Gonzalez
Tipp: Alejandro Gonzalez
Odds: 4.00
Iroda: Bet365
Indoklás: Mmoh alig játszott idén, teljesen formán kívül. Gonzalez lábában már van két meccs, szokhatta a pályát. Az ő rutinjával a challengereken képes lehet behúzni ezt.

Labdarúgás, Finn Kolmonen
2019.06.12. 18:00

JJK Jyväskyla - FC Blackbird

Tipp: 2.5 gól felett
Odds: 1.50
Iroda: Bet365

Harmadik helyezett fogadja az elsőt, igaz eggyel kevesebbet játszott a JJK. A hazai csapat szebb napokat is élt már, 2 éve még a finn első osztályban szerepeltek. Hazai pályán nagyon jól megy a csapatnak, 3 meccsből 3 győzelem 18-0-ás gólkülönbség, de összességében a Blackbird is sok gólos mérkőzéseket játszik. A tippem 2-1-es hazai győzelem, amivel a 2.5 gól felett is zöldülne.

WTA - EGYÉNI: Nottingham (Egyesült Királyság), fű - 1/16 döntő
Garcia - Bains
Tipp: 19,5 játék alatt
Odds: 1,63
Unibet

A brittnek nem kedvenc borítása a fű, meccset nemigen nyert még ezen a borításon, na meg alapból is egy gyenguszka, 200ba sem volt még soha. Garcia első meccse lesz füvön idén, ő a komoly ütőerejével lecsaphatja a hazai kedvencet. Szerintem 6-4 6-3 alatt maradunk.

Labdarúgás   World Cup Women
2019.06.12.    21:00

France W - Norway W
Tipp:4,5
odds:5,5
Bet365


Mind a két csapat 3 pontot gyűjtött eddig és az 1-ső és 2. helyen vannak a csoportban.A bookmaker-ek a hazai Francia női válogatottat tartják az esélyesnek ezen a találkozón.Az általában támadójátékot játszó csapatok szerintem mindent megtesznek hogy csoportelsőséget érjenek el és szerintem több gól is születhet.A tippem:4,5 gól felett

Sportág, időpont: Kézilabda, 20.00
Esemény: Koszovó - Lengyelország
Tipp: Koszovó +11,5 gól
Odds: 1,52
Iroda: Bet365
Indoklás: A lengyelek sokkal jobbak, viszont valószínűleg fiatalítás lehet náluk, mert az utolsó 5 meccsükből 4-szer is kikaptak. Ettől függetlenül szinte biztos, hogy nyerni fognak, de nem hiszem, hogy 11,5 gólnál többel. Nem fogják összetörni magukat a vendégek, míg a hazaiak mindent beleadnak majd a saját közönségük előtt.

Idézetet írta: csatarid Dátum június 12, 2019, 15:24:22
WTA - EGYÉNI: Nottingham (Egyesült Királyság), fű - 1/16 döntő
Garcia - Bains
Tipp: 19,5 játék alatt
Odds: 1,63
Unibet

A brittnek nem kedvenc borítása a fű, meccset nemigen nyert még ezen a borításon, na meg alapból is egy gyenguszka, 200ba sem volt még soha. Garcia első meccse lesz füvön idén, ő a komoly ütőerejével lecsaphatja a hazai kedvencet. Szerintem 6-4 6-3 alatt maradunk.

Nyertes (10+1)

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 12, 2019, 08:02:12
Labdarúgás: SVÉDORSZÁG: Svéd Kupa
2019.06.12.  19:30
Timra - IFK Ostersund

Tipp: gólok száma második félidőben 1.5 felett
Odds: 1.57
Iroda: bet365

A két harmadosztályú svéd csapat utóbbi három meccsén a második félidőben mindig született két gól.  Most a kupában találkoznak, ahol a lebonyolítás módozata miatt még lazábban játszhatnak. Ez még csak a selejtező szakasz kezdete, ahonnan négyes csoportokba kerülnek a végén állva maradók.

NYERTES

Idézetet írta: zsivany20 Dátum június 12, 2019, 10:27:46
Sportág, időpont: Tenisz, 12:30
Esemény: Tsonga - Raonic (ATP Stuttgart, fű)
Tipp: Tsonga ászok 13.5 over
Odds: 1.72
Iroda: Betfair

Indoklás: Azt hiszem, egyik játékost sem kell bemutatni senkinek, így azt sem, miért érdemes náluk ászokra fogadni. Eljött az idei füves szezon, ahol kiélhetik magukat a szervagépek. Itt Stuttgartban idén is röpködnek az ászok, a teljesség igénye nélkül például Struff 14, Dustin Brown pedig 16 ászt süllyesztett el első körös meccsén (mindkettő két szettes meccs volt). Raonic az előző, idei első füvespályás meccsén 31 ászt ütött, igaz, három szettes meccsen (Popyrin ellen).
De ha már Tsonga, ő 6-3, 6-0-ra, meglepően simán intézte el Mischa Zverev-et. Összesen 8 game-ben adogathatott a francia, de már ezen a nagyon rövid meccsen is odapörkölt 13 ászt az idősebbik Zverev orra alá. Nem titkoltan, óriási szerepe van Tsonga játékában a szerváknak, ahogy pedig öregszik és lassul, ez csak fokozódik... igyekszik minél hamarabb lezárni a pontokat.
Ma óriási meglepetés lenne, ha rövid meccset játszana Raonic-csal, sokkal sanszosabb még az is, hogy tie break-es szettekben dől majd el a találkozó, a döntő szett is simán benne van a pakliban.
Szerintem már két szettben is lejön az over erre a határra, ha döntő szett vagy tie break-ek is lesznek, akkor meg izgulni sem nagyon kell majd.

NYERTES (1.)

Idézetet írta: firgabácsi Dátum június 12, 2019, 11:55:06
röplabda Európa Liga 2019.06.12. 20:25

Ausztria - Magyarország
tipp: over 3.5 set
odds: 2.97
iroda: pinnacle

Nagy favoritok az osztrákok mert mi egy fiatal és elég szűk kerettel játszunk ezen a tornán, hiányzik az összes ász nálunk kb. Ennek ellenére egész jól toljuk a körülményekhez képest, nagyon lelkes, egységes a csapat, talán egy szettet elcsíphetünk ha belelazítanak az osztrákok. Eddig mindenki ellen összejött a szett, még a sokkal esélyesebb görögök ellen is.

NYERTES

Idézetet írta: Angelika20 Dátum június 12, 2019, 09:57:56
ATP - EGYÉNI: S-Hertogenbosch (Hollandia), fű - 1/8 döntő
12.06.2019
Fritz T. - Coric B.
Tipp: 1-2 nyer coric
Odds:4.00
Bet365
Még nem játszott a két játékos füves pályán, de mind a kettőnek elég nagy esélye van a nyerésre ezért is várom hogy szoros lesz a mérkőzés

NYERTES

Idézetet írta: zsolti Dátum június 12, 2019, 09:35:33
Tenisz - WTA Nottingham
06.12. 14:05

M. Niculescu - T. Maria

Tipp: Maria nyer
Odds: 1.50
Iroda: bet365

Nyertes.

Idézetet írta: dert Dátum június 12, 2019, 14:09:35
Sportág, időpont: Tenisz Columbus challenger 19:00
Esemény: Mmoh - Alejandro Gonzalez
Tipp: Alejandro Gonzalez
Odds: 4.00
Iroda: Bet365
Indoklás: Mmoh alig játszott idén, teljesen formán kívül. Gonzalez lábában már van két meccs, szokhatta a pályát. Az ő rutinjával a challengereken képes lehet behúzni ezt.

Érvénytelen. Mmoh feladta.

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 12, 2019, 10:39:55
Németország-Spanyolország
Női foci vb, 18:00
Tipp: szögletek száma 11 alatt (háromesély, azaz 0-10 szögletig nyertes a tipp) @ 1,50 bet365

Mindkét csapat győzelemmel nyitott a vb-n, így a két európai együttestől a 2. körben egy kis mutyizást várok. Egy jó kis unalmas iksz, 4-4 pont a biztos továbbjutást jelenti, és a 3. körben eleve a németeknek elvileg könnyű dolguk lesz, de igazából a spanyoloknak is jó nagyon itt az iksz, ha majd kikapnak netán Kína ellen, akkor is továbblépnek 4 ponttal. Ezért várok én kevés eseményt, így kevés gólt a szögit is. Szerintem a mezőnyjáték dominál majd, engem a németek nem győztek meg, tényleg eseménytelen meccsre számítok, ahhoz meg, hogy 11 corner összejöjjön, azért támadni kell becsülettel, de én unalmas remit várok
Nyertes (9 szöglet)
bzmeg, véletlen módosítottam az eredeti hsz-t idézés helyett, nem tudom, így nyertesnek számít-e

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 13, 2019, 10:59:10
bzmeg, véletlen módosítottam az eredeti hsz-t idézés helyett, nem tudom, így nyertesnek számít-e

Ne aggódj emiatt. Nyertes.  :ok:

Idézetet írta: HT Dátum június 12, 2019, 19:05:52
Sportág, időpont: Kézilabda, 20.00
Esemény: Koszovó - Lengyelország
Tipp: Koszovó +11,5 gól
Odds: 1,52
Iroda: Bet365
Indoklás: A lengyelek sokkal jobbak, viszont valószínűleg fiatalítás lehet náluk, mert az utolsó 5 meccsükből 4-szer is kikaptak. Ettől függetlenül szinte biztos, hogy nyerni fognak, de nem hiszem, hogy 11,5 gólnál többel. Nem fogják összetörni magukat a vendégek, míg a hazaiak mindent beleadnak majd a saját közönségük előtt.

NYERTES