Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 07, 2018, 12:15:00
Azt irja, hogy találtak egy hasonló számlát a rendszerben, valószinűleg a korábbi számlád és azzal próbálj belépni. Ha nem sikerül, irj a supportnak.

Most nem tudom az újjal mi lesz, lehet egyesitik, de mindenképp irni kellene nekik. Meg a régi jelszavát valahogy visszaszerezni.
Tudnál esetleg ebben segíteni nekem? Mármint hogy mit írjak a supportnak. De nagyon szívesen megadom a belépési adatokat is privátban ha kell, már vagy 10 éve vagyok az oldalon, tudom hogy megbízhatok benned/bennetek.


Küldd el nekik az alábbi szöveget, helyettesitve benne a neved és az e-mail cimeket.


Dear support,

My name is NEVED and I have recently registered a new account at Skrill with the e-mail address [email protected] and used it to withdraw funds from an online betting site. I have previously had another Skrill account which I can no longer access as I have forgotten the login details and having not used it for a very long time I was certain it was deactivated. My previous account was registered with the following e-mail address: [email protected].

Please either unlock my new account or merge the two accounts together so I can access the funds I have in my Skrill wallet.

Regards,
NEVED

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 07, 2018, 18:36:32
Küldd el nekik az alábbi szöveget, helyettesitve benne a neved és az e-mail cimeket.


Dear support,

My name is NEVED and I have recently registered a new account at Skrill with the e-mail address [email protected] and used it to withdraw funds from an online betting site. I have previously had another Skrill account which I can no longer access as I have forgotten the login details and having not used it for a very long time I was certain it was deactivated. My previous account was registered with the following e-mail address: [email protected].

Please either unlock my new account or merge the two accounts together so I can access the funds I have in my Skrill wallet.

Regards,
NEVED
Köszönöm szépen!  :ok: :ok:

Köszi, sikerült, aktív a számlám!  :great: :great:

A múltkor úgy jártam, hogy a Mastercard-omról feltöltött pénzt nem tudtam valamiért Gambling-re feltölteni, viszont a Visa kártyámról feltöltött pénzt meg simán. Ugyanannál a banknál van mindkét kártyám, de különböző bankszámlához tartoznak (egyébként Erste bank). Ez valami kártyával kapcsolatos beállítás miatt van!? Vagy az adott oldal nem támogatta a Mastercard-ot esetleg!?

Valamint az érdekelne, még nem volt időm/alkalmam kipróbálni, hogy ez "kijátszható"-e úgy, hogy átküldöm egy másik Skrill számlára a Mastercard-dal feltöltött pénzt, majd onnan visszaküldöm ugyanerre a Skrill számlára!? Ezt követően vajon sikerülni fog-e a feltöltés...  ???

(Noha működik Visa-val, de azért érdekel mégis a dolog, mert az a vállalkozói számlaszámomhoz tartozik, nem igazán akarok onnan ilyesmire utalgatni, meg variálgatni a számlaszámok között... talán ez lenne a legegyszerűbb módja, hogy simán a privát számlaszámot tudjam használni... na meg persze ha úgy van, max csináltatok ahhoz is egy Visa-t   :)  )

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 19, 2018, 09:39:19
A múltkor úgy jártam, hogy a Mastercard-omról feltöltött pénzt nem tudtam valamiért Gambling-re feltölteni, viszont a Visa kártyámról feltöltött pénzt meg simán. Ugyanannál a banknál van mindkét kártyám, de különböző bankszámlához tartoznak (egyébként Erste bank). Ez valami kártyával kapcsolatos beállítás miatt van!? Vagy az adott oldal nem támogatta a Mastercard-ot esetleg!?

Valamint az érdekelne, még nem volt időm/alkalmam kipróbálni, hogy ez "kijátszható"-e úgy, hogy átküldöm egy másik Skrill számlára a Mastercard-dal feltöltött pénzt, majd onnan visszaküldöm ugyanerre a Skrill számlára!? Ezt követően vajon sikerülni fog-e a feltöltés...  ???

(Noha működik Visa-val, de azért érdekel mégis a dolog, mert az a vállalkozói számlaszámomhoz tartozik, nem igazán akarok onnan ilyesmire utalgatni, meg variálgatni a számlaszámok között... talán ez lenne a legegyszerűbb módja, hogy simán a privát számlaszámot tudjam használni... na meg persze ha úgy van, max csináltatok ahhoz is egy Visa-t   :)  )

Megtörténhet, hogy köze van a Mastercardos blokkoláshoz. Elméletileg (mondjuk gyakorlatilag is) a kormány és a Mastercard között van egy megállapodás. Az, hogy mennyire hatékony, az már más kérdés.

Hali!

Tegnap voltam kint Szlovákiában. Szerettem volna pénzt kivenni az eurós Skrill kártyámmal. 2 ATM-nél is próbáltam, Unicredit és OTP, de nem engedte, a művelet nem végrehajtható! Még tegnap ezután rá is néztem a számlámra, pénz van rajta, nem mutat semmi tranzakciót, még szerencse, hogy nem könyvelte el sikeres pénzfelvételnek.

Ez miért volt? Hiába van kártyám, de nem enged vele pénzt kivenni!
Valaki tapasztalt már ilyent? Mi lehet a gond?

Idézetet írta: lulu65bj Dátum november 22, 2018, 13:34:43
Hali!

Tegnap voltam kint Szlovákiában. Szerettem volna pénzt kivenni az eurós Skrill kártyámmal. 2 ATM-nél is próbáltam, Unicredit és OTP, de nem engedte, a művelet nem végrehajtható! Még tegnap ezután rá is néztem a számlámra, pénz van rajta, nem mutat semmi tranzakciót, még szerencse, hogy nem könyvelte el sikeres pénzfelvételnek.

Ez miért volt? Hiába van kártyám, de nem enged vele pénzt kivenni!
Valaki tapasztalt már ilyent? Mi lehet a gond?

Segíteni nem tudok sajnos, de nagyon érdekel mi lett ennek a kimenetele. Jelenleg én is épp Skrillel operálok. Jut eszembe... nekem feldobott egy popupot, hogy azonosítsam magam, van nekik erre egy mobilos appjuk és ott is elég, csak kapcsoljam be a kamerát és gyorsan meg is vagyunk. Ezt megcsináltad már?

Hali!

Már erre a kamerás azonosításra nem emlékszem. Használtam korábban a mobilalkalmazást, egy darabig be tudtam lépni vele a fiókomba, de mostanában már nem engedett belépni, valami hibát írt ki. Most webfelületen kértem új jelszót, a 6 jegyű pin kódot beállítottam, most ismét be tudok lépni a mobilalkalmazásba. Nem kér új azonosítást.

Sziasztok!

Augusztus óta nem fizettem be egyik számlámra se (Betfair,bet365),de ma akartam és mikor az iroda átirányított a Skrillre  ezt a hibaüzenetet írta ki,mind a két helyen:The email or password you have entered has expired or does not match our records. Please try again
A belépési adatokkal semmi gond,a Skrill is működik rendesen.
Más is tapasztalt hasonlót,mi lehet a probléma???
Köszönöm segítségeteket!
Üdv:Tusky0818

Hello
Nekem ez a gondom nem enged befizetni
Másnak is volt ilyen?

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum november 29, 2018, 11:43:21
Hello
Nekem ez a gondom nem enged befizetni
Másnak is volt ilyen?

Nekem még nem volt ilyen. Mivel próbáltál befizetni?

a skrillel probaltam betre fizetni de mashova se engedi

Nekem az lenne a gondom hogy a bankszámlámról befizettem 13 dollárt a skrillre de az összeg nem íródott jóvá viszont a bankom levonta  apénzt. Mi lehet a gond?