Segítség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Amikor 5-10 percig nem használom a gépet, mindig megjelenik a felhasználói fiók kezdőképernyője és azt írja, hogy a fiók zárolva van. A képernyőkímélő 60 percre van állítva, tehát nem értem, hogy mit kellene beállítani ahhoz, hogy pár perces tétlenség esetén ne kelljen újból bejelentkeznem. Van ötlet?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 04, 2016, 20:08:18
Amikor 5-10 percig nem használom a gépet, mindig megjelenik a felhasználói fiók kezdőképernyője és azt írja, hogy a fiók zárolva van. A képernyőkímélő 60 percre van állítva, tehát nem értem, hogy mit kellene beállítani ahhoz, hogy pár perces tétlenség esetén ne kelljen újból bejelentkeznem. Van ötlet?

Van, az alvóállapotba kapcsolási időt állítsd nagyobbra, vagy, hogy soha. Továbbá én a hibernálást is kikapcsoltam. :)


Gondoltam, hogy egy-két kattintásos dolog lesz.  ;D Köszönöm! Szuper.  :great:

Sziasztok! Uj tag vagyok! Mit kell tennem hogy ra tudjak irni privatban valakire?

Idézetet írta: mateszabo Dátum július 06, 2016, 14:47:04
Sziasztok! Uj tag vagyok! Mit kell tennem hogy ra tudjak irni privatban valakire?

Rákattintassz a névre, bal oldalon ott lesz, hogy műveletek: privát üzenet küldése.

Sziasztok! Tud valaki egy olyan oldalt, ahol meg tudom nézni a nemzetközi bíróküldést?Gondolok itt most például a bajnokok ligája és európa liga selejtezőire.

Köszönöm előre is a segítséget!

Idézetet írta: csabee Dátum július 07, 2016, 13:56:18
Sziasztok! Tud valaki egy olyan oldalt, ahol meg tudom nézni a nemzetközi bíróküldést?Gondolok itt most például a bajnokok ligája és európa liga selejtezőire.

Köszönöm előre is a segítséget!



Üdv !

Geek Toy  szoftver  bejelentkezésnél ezt a hiba üzenetet irja:Időtúlépes történt a művelet végrehajtása során.
nemtudom ,hogy másnál van e probléma kérnék egy vissza jelzést töletek.
Köszönöm!

Van valaki aki többé-kevésbé profi szinten vágja az analízist? Random kaptam a nyakamba egy feladatsort, amit nagyon sürgősen meg kellene oldanom (tényleg), de sosem voltam jó ebben, pláne nem így évekkel később hirtelen. Sok múlik rajta.

Egy 9 feladatból álló "dolgozatot" kellene megoldani, levezetéssel. A témák: parciális deriváltak, érintősík, iránymenti derivált, nyeregpont, fordított integrál, polárkoordináta, vonalintegrál.

Ha van ilyen kérem jelentkezzen privátban. Természetesen nem ingyen.

Nem tudjátok hol lehet ilyen villanykapcsolót venni?


Hogy mit? Van a képen olyan is? :o