Tenisz Linkek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


köszi sztem majd kipróbálom jövőre.. sajna nincs annyi időm nézni a meccseket így jól jöhet


Valaki tud linkelni egy olyan oldalt ahol seruleseket leirjak vagy eppen hogy ki mennyire eros?

Idézetet írta: zsolti3090 Dátum február 10, 2014, 17:31:35
Valaki tud linkelni egy olyan oldalt ahol seruleseket leirjak vagy eppen hogy ki mennyire eros?
Ez alatt mit értesz pontosan? Olyat ajánlhatok, ahol a formájukról kaphatsz tájékoztatást de arról nehezen, hogy mennyit nyomnak fekve...

Idézetet írta: patyi Dátum február 10, 2014, 17:36:29
Ez alatt mit értesz pontosan? Olyat ajánlhatok, ahol a formájukról kaphatsz tájékoztatást de arról nehezen, hogy mennyit nyomnak fekve...

Hát igen a formajukrol is meg arrol is hogy mennyit nyomnak fekve es kinek melyik palya a legjobb!:)

Üdv!
Kizárólag a WTA hivatalos oldalát és az éppen aktuális torna vagy GS oldalakat használom, mivel ezeken minden fontos infó megvan. Persze néha ellátogatok kedvenceim home site-jára is kicsit "kukkolni" de ez nem is baj. Az biztos, hogy forradalmasítom a gondolatmenetemet és mostantól ezekhez hozzácsapom a SPF oldalát is.

üdv! Érdeklődnék, hogy tenisz meccseket vissza lehet valahol nézni? pl. a mostani Indian Wells-i torna TV-s meccseit?

Idézetet írta: palatisan Dátum március 10, 2014, 16:40:33
üdv! Érdeklődnék, hogy tenisz meccseket vissza lehet valahol nézni? pl. a mostani Indian Wells-i torna TV-s meccseit?

Ezt a fizetőset ismerem: http://www.atpworldtour.tennistv.com/catch-up



Sziasztok!

Most lehet, hogy sokan le fogtok hurrogni, de lenne egy amatőr kérdésem...
Nyáron lesznek tenisz tornák, ill. valamilyen kupa?
Ha igen, kérhetnék egy linket ahol minden tenisz esemény fel van tüntetve? :)




Sziasztok.

Pár hete elkezdtem teniszre fogadni de sajnos nem követtem eddig a tenisz világát, szeretnék jobban elmerülni benne, de sajnos nem találtam megfelelő honlapot egyenlőre. Amit keresek , kisebb-nagyobb lélegzetvételű előzetesek, elemzések amiket alexthebest is ír ide az oldalra, ha olvasod köszönöm szépen mert sokat segítesz egy laikusnak. Van-e esetleg angol/magyar nyelvű blog, fórum igazából mindegy ahonnan egy adott tornára , időszakra, játékosra lehet találni elemzéseket vagy ilyen kis előzeteseket, ahol nagyjából felvázolják az erőviszonyokat de oldalakat is olvasok ha arról van szó, nagyobb téttel szeretnék megtenni kis odds-os meccseket így ha van ilyen "tipster" aki ilyen típusú fogadásokat tesz azt is szívesen venném.
http://www.bettingkingdom.co.uk/tipsters/17 őt találtam eddig illetve az itteni írásokat.

köszönöm előre is.