Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum december 19, 2012, 10:53:47
Figyelembe véve, hogy hétvége volt, így lehetséges, hogy még várni kellene 1 munkanapot.

Azok után meg írni a bwinnek.

A bwinnek írtam már, de még semmi válasz ott. Ha pedig kiszámoljuk akkor azóta ez a 4. munkanap már, ennyire azért nem szoktak lassúak lenni.
A skrillnél akkor sehol nem lehet érdeklődni (magyarul) hogy, hogy áll a dolog? Vagy valami angol módja?  :-\

Idézetet írta: starke Dátum december 19, 2012, 11:41:08
A bwinnek írtam már, de még semmi válasz ott. Ha pedig kiszámoljuk akkor azóta ez a 4. munkanap már, ennyire azért nem szoktak lassúak lenni.
A skrillnél akkor sehol nem lehet érdeklődni (magyarul) hogy, hogy áll a dolog? Vagy valami angol módja?  :-\

Nincs magyar ügyfélszolgálat a Skrillnél, de szvsz. a bwinnél van még a pénzed.

Idézetet írta: Milan Dátum december 19, 2012, 22:27:22
Nincs magyar ügyfélszolgálat a Skrillnél, de szvsz. a bwinnél van még a pénzed.

Jó ok, köszi szépen akkor még várok, a bwin válaszára is...  :(

Sziasztok!

Be tudok valahogy fizetni a SKRILL-es számlámra, úgy ha nincs normál bankszámlám( tehát nem átutalással)?

Üdv

Sima bankszámláról más utalhat nekem a skrill számlámra?
Ha nem,akkor tudok valamilyen online pénztárcás megoldást?

Idézetet írta: caps lock Dátum december 28, 2012, 20:47:32
Üdv

Sima bankszámláról más utalhat nekem a skrill számlámra?
Ha nem,akkor tudok valamilyen online pénztárcás megoldást?

Idézetet írta: todika Dátum december 28, 2012, 19:45:43
Sziasztok!

Be tudok valahogy fizetni a SKRILL-es számlámra, úgy ha nincs normál bankszámlám( tehát nem átutalással)?

Csak saját néven lévő számláról, vagy kártyával tölthetitek fel a skrill számlátokat.
Ha van olyan ismerősötök, aki szintén használ skrillt, esetleg őt megkérhetitek, hogy utaljon át nektek skrillről, amit ti mondjuk készpénzben rendeztek.
Azért ha van esély arra, hogy valaha ki is vesztek pénzt skrillen keresztül, akkor érdemes gondoskodni egy hazai bankszámláról. ("B" megoldás: csináltatni a skrillhez egy bankkártyát, ami megoldja a kifizetési nehézségeket)

Üdv minenkinek

Már második napja próbálok feltölteni bankkártyáról MB-re, sikertelenül. Másnak is van ilyen problémája? Esetleg megoldás?

Idézetet írta: andriska24 Dátum december 29, 2012, 13:46:50
Üdv minenkinek

Már második napja próbálok feltölteni bankkártyáról MB-re, sikertelenül. Másnak is van ilyen problémája? Esetleg megoldás?

ok, megoldódott a probléma, úgy tunik a kerek számokat jobban szereti.

Sziasztok,

a betfair-es számlámra szeretnék pénzt tenni moneybookers-en keresztül, és arra lennék kíváncsi, hogy lehetséges-e az alábbi módon:
KHB-s számlámról banki átulással átküldöm a pénzt a moneybookers számlámra, majd onnan átrakom (átutalással) a betfair-re.

Namost ezt az eljárást próbáltam pár hónappal ezelőtt, de nem nagyon sikerült kivitelezni, mert a betfair mindenáron kártyaszámot akart kicsikarni belőlem, nekem viszont a moneybookers-nél nincs.
Szóval lehet-e így betfair-re juttatni pénzt (illetve majd onnan vissza moneybookers-re, ha minden jól megy) vagy mindenképp kell hozzá bankkártya?

Hátha valakinek új, én most vittem egy ilyet végig:

Volt régebben egy MB-s számlám, amit bezárattam, nyitottam újat. A rendszer nem engedi használni a régi bezárt számlához rendelt adatokat, így új bankszámla is kellett, új kártya, nyilván új emailcím, stb.

A napokban írtam nekik, hogy szívesen használnám a bezárt számlához tartozó bankszámlát, kártyát. Simán megoldották, pár nap alatt törölték a lezárt számlából, és így már hozzácsaphattam a mostanihoz.


Sziasztok!

Feltöltöttem banki átutalással a MB számlám,pontosan 80 RON-nal,az összeg meg is érkezett, DE levett 44 RON-t (Fee) valamiért,de fogalmam nincs ,hogy miért.. Valakinek valami ötlete,hogy miért?

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_1_8_wy9fujpika.jpg

Segítségeteket kérném! Kinek,hova írjak ezzel kapcsolatosan?

Elöre is köszönöm!

Nem lehet, hogy az MB kártyád éves díja?



Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum január 08, 2013, 13:03:26
Akkor passzolom. Valaki tudni fogja...

Épp kaptam egy e-mail tölük,valaki lefordítaná,ha megkérem?


Dear xyz,

No cash or 3rd party deposits!!! You attempted to fund your Skrill (Moneybookers) account with a strictly disallowed cash deposit by going to the bank in person and depositing money in cash into our bank account:

Amount: RON 80

Bank: Raiffeisen BANK Romania RON

While obtaining the bank details for your cash deposit you were clearly warned that: Skrill (Moneybookers) does not allow cash deposit for funding of E-MONEY accounts. ALL FUNDS MUST ORIGINATE FROM A BANK ACCOUNT HELD IN YOUR NAME!

You were expressly warned that you will be charged all banking and administrative costs should you attempt a cash deposit to your Skrill (Moneybookers) account. We will therefore credit this deposit to you with a deduction of a EUR 10.-- administration fee.

WARNING! This is a one-time exception! Should you attempt further cash deposits, you may make yourself suspicious of money laundering activities.

Sincerely,
The Skrill (Moneybookers) Team