Mennyei három 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Szigo Dátum augusztus 23, 2020, 18:27:13
Hrepka valóban padozik. Az első félidőt a Putnok honlapján nézem, hát érdekes. A BVSC kihagyott egy büntetőt, és egy hatalmas helyzetet, majd egy akcióból megszerezte a vezetést a Putnok. Ezután a ráadás utolsó másodperceiben egy távoli lövésből egyenlített a BVSC. A második félidőben várom Hrepkát, és meglesz a 2-1.

Szegény Hrepka, sanszos, hogy nem volt 100%-os... rá is sérült.... 45. percben be, 52. percben le...  :(
Viszont a gólod megjött így is!  ;)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 23, 2020, 18:48:40
Szegény Hrepka, sanszos, hogy nem volt 100%-os... rá is sérült.... 45. percben be, 52. percben le...  :(
Viszont a gólod megjött így is!  ;)

Úgy látom, a BVSC-re lehet fogadni a jövőben is, szerintem jól fogja hozni a meccseket!

A Magyar Kupában nem tudok szó mellett elmenni szívem csapata a Vác mellett...Békéscsabát kaptuk, s hát volt időszak azért a múltban, hogy ez a párosítás országos rangadót jelentett az élvonalban. Most a Csaba NB2, Vác NB3-Közép csoportjában található. A Lilákkal többször is foglalkoztunk már a főoldalon is, a lényeg, hogy ebben a bitang "erős" vagy inkább szívós NB2-ben még veretlenek, s noha játékuk nem éppen a legpazarabb, szerintem egész szezon alatt a feljutó hely környékén, de legalábbis a felső házban lesznek!

A Vác totálisan szétesett bő egy éve, miután az egyetlen "tőkeerős" szponzor, John Marshall távozott a Klubtól. Azóta az ellenzéki vezetésű önkormányzat "pénzeli" klubot, képzelhetitek...a városban alapból gazdálkodási gondok vannak, s ha sportra költenek, akkor is a kézilabdát tolják, elsősorban a nőket, hozzáteszem jogosan, hiszen ők NB1-esek. A foci mostohafia a jelenlegi vezetésnek is, s ki kell mondanom, ebben a városban egyetlen olyan kormányközeli felszopófiú sincs, aki komoly támogatásokat, pénzeket le tudna szopni az állami csöcsről....így money híján úgy kukáztak össze év elején innen-onnan mellőzött játékosokat, valamint több nagy "öreg" is visszatért menteni a menthetőt...a testnevelő tanárként dolgozó 40-hez közeljáró legendánk, Rusvay Geri is újra levette a stoplist, hogy ha tud besegít. Hegedűs Csaba is visszatért a Taksonyból 34 évesen, de hát ő is sérülés után van, s jelenleg a fizikuma sehol sincs. Egyedül aki számomra színvonalas játékerőt képvisel a csapatban az Halasi a kapus, akit nem is értek, hogy a többi magasabb szintű játékossal együtt, hogy-hogy nem távozott, amikor Marshall elhagyta a Klubot. Na mindegy...illetve még Sóron Tibor játékát emelném ki, aki ugyan lövi a gólokat, de szerintem egy NB2-es élmezőnyhöz tartozó védelem ellen nem sok momentuma lesz.

Elkeserítő a helyzet a Klubnál, tényleg NB3-as keretünk van, annak is a középmezőnye talán. A Klub vezetése dilettáns, a stadionunk átépítése félbemaradt, hogy tavaly az ellenzékiek nyerték az önkormányzati választást, s a jobbosok nem tudták így a beruházásból kiszipolyozni a jó kis mutyipénzeket, így most a BVSC pályán tolják a srácok...azt hiszem sorozatban ez az 5. év, hogy vándorcirkuszként megyünk ide-oda albérletbe...volt már itt Dunaújváros, III. kerület, Balmazújváros, Balassagyarmat, most BVSC pálya...vicc.
Az edzőnk a 94-es bajnokcsapat legfiatalabb tagja, Burzi Attila, aki korábban utánpótlásedző volt...nem lenne rossz szakember, csak hát szarból várat építeni még a tehetségesek sem tudnak. S itt hegyekben áll a szar.

A Békéscsaba feltette a beharangozó videóját a youtube-csatornájára, amiben Váradi nagyon szimpatikusan nyilatkozik, hogy hát ugyan kiestünk tavaly az NB2-ből, de hogy Csabán 0:0 lett az eredmény, és vért izzadva sem tudták feltörni a védelmünket. Ki-ki meccsre számít. Hát lehet szubjektív vagyok, de elnézve a két egyesület játékoskeretét, mentális helyzetét - a Vác ugyanis még az NB3-ban is szopóágon van az utóbbi fordulókban, már bocsánat, de a Klub hagyományaihoz képest noname csapatoktól -, gazdasági háttér stabilitását stb, itt azon csodálkoznék, ha nem lenne közte legalább 3 dugó a viharsarkiak javára!
Még úgyis, hogy valószínűleg - ahogy Váradi is nyilatkozta -, több fiatal is kezdőben lesz, akik eddig a bajnokságban nem kaptak szerepet. Egyrészt ezek a fiatalok frissek lesznek, és baromi motiváltak, hogy felkeltsék a figyelmét az edzőnek, hogy akár a későbbiekben a keződben kapjanak helyet.

Magyar Kupa, 2020. 09. 19. 15:00
Vác - Békéscsaba
Nyer a Békéscsaba@1.57

Szép tipp volt! :ok:

" ebben a városban egyetlen olyan kormányközeli felszopófiú sincs, aki komoly támogatásokat, pénzeket le tudna szopni az állami csöcsről..."

Megfogalmazása miatt -->  ;D
Valóságtarmalma miatt -->  :'(

Idézetet írta: robmiller Dátum szeptember 19, 2020, 07:52:25
Magyar Kupa, 2020. 09. 19. 15:00
Vác - Békéscsaba
Nyer a Békéscsaba@1.57

Ez szép volt. Ami a Vácot illeti, hát ez már nem a Csank Jancsi-féle Vác nem azok az idők az biztos.
De minden változik, egyszer fenn, egyszer lenn, sok mindentől függ ez, manapság legfőképpen a politikai széljárástól. Szóval lehet még Vác NB2-es vagy akár NB1-es még ha ma nehezen is képzeli el az ember, na de Kisvárdáról, Mezőkövesdről, Felcsútról gondoltuk volna valaha?

#20 szeptember 20, 2020, 07:38:57, robmiller
Idézetet írta: firgabácsi Dátum szeptember 19, 2020, 21:10:03
Ez szép volt. Ami a Vácot illeti, hát ez már nem a Csank Jancsi-féle Vác nem azok az idők az biztos.
De minden változik, egyszer fenn, egyszer lenn, sok mindentől függ ez, manapság legfőképpen a politikai széljárástól. Szóval lehet még Vác NB2-es vagy akár NB1-es még ha ma nehezen is képzeli el az ember, na de Kisvárdáról, Mezőkövesdről, Felcsútról gondoltuk volna valaha?

Persze, hogy nem. De természetesen ahogy akkor, most is igaz, hogy a pénz beszél. Most az állami kiválasztottak dominálnak, akkoriban pedig a Vác a Samsung támogatásának köszönhette a sikereit. Bár hozzáteszem, hogy az akkori támogatások természetesen sehol nincsenek ahhoz a mostani pénzcunamihoz, ami a magyar fociba ömlik, ráadásul ezek ugye nem is állami pénzek voltak akkor.
Igazából én már abba is beletörődtem, ha megye1 lesz, csak lenne egy rohadt stadionunk, ahova az ember ki tud járni a hazai meccsekre, amikor végre engedi az ideje. De nagyon szomorú azt látni, hogy hova süllyed egy Klub mindenféle szinten. Nemrég halt meg a bajnokcsapat egyik ikonikus alakja, Füle Anti. A stadionnál tartott gyertyagyújtásos megemlékezésnél a jelenlegi vezetés, vagy nem is tudom mi, arra nem volt képes, hogy legalább egy olyan rövidke nekrológot mondjon, mint ami az NSO-ban megjelent.... úgy hallottam csak álltak 20 percig, mint kivert fasz a lakodalomban, majd megköszönték az megjelenteknek a részvételt, és kész (én tudtam ott lenni, mert hétköznap délután 16:00-ra tették az ökrök...). Ennyit kapott a Klub aranykorszakának legendás csatára...nevetséges.
Szóval tényleg minden szinten romokban ez a Klub. Befejeztem, örülök, hogy zöldült a tipp!  :redchug:

Abból a váci bajnoncsapatból még én is kapásból mondok neveket a nélkül higy meg kellene néznem neten. Simon, Romanek, Koszta, Nyilas, Füle.
Elég nagyot szólt az a bajnoki cím akkoriban.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum szeptember 21, 2020, 08:44:44
Abból a váci bajnoncsapatból még én is kapásból mondok neveket a nélkül higy meg kellene néznem neten. Simon, Romanek, Koszta, Nyilas, Füle.
Elég nagyot szólt az a bajnoki cím akkoriban.

Én mindössze 7 éves voltam, de vannak emlékeim, mert nagyfater vitt ki sűrűn. Sosem felejtem 1993 novemberét, amikor a Sopront 7:0-ra tömtük ki. Embertömeg volt szó szerint a lelátókon. És pont a Csaba volt a legnagyobb rivális és ezüstérmes abban a szezonban. Régi szép idők...!  :)