bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Tomka Dátum november 14, 2018, 09:51:16
Nekem 8-án jött egy.

És az internet elérés hogy van a gépeken? Mindkettő kábellel vagy egyik wifi másik kábel? Esetleg mindkettő wifi?
mind a kettő wifin keresztül

Törölgetjük a hozzászólásokat ha valami nem tetszik?  :great:  :redchug:



Idézetet írta: vazul73 Dátum október 17, 2018, 23:38:42
Üdv! Van kis problémám a legutóbbi kifizetéssel. Bankszámlát váltottam (Rafi/Erste), a régiről volt befizetésem, rendszeresen oda is kértem a kifizetéseket (a számlához társított kártyára). A legutóbbi kifizetésnél elmondtam a supportnak, hogy számlaváltás volt, inkább Netellerre kérem az összeget (onnan is volt már befizetésem, utaltak is már rá korábban 1 v. 2-szer), ha a szokott számlára küldik, nem fogom megkapni. Csak kötötték az ebet a karóhoz, hogy ez a protokoll, csak akkor lehet más kifizetési módról szó, ha a régi bankkártyára nem jön össze. Mondom oké, majd rájönnek. Szept. 26 volt a számla megszüntetés, okt. 02 a kifizetési kérelem, ma ugye 17-e. Pénz sehol, supporttal ma beszéltem, azt mondták két hete elutalták, beszéljek a bankommal (hajlandó vagyok elhinni nekik, eddig sosem volt gond velük). Rafi ügyfélszolgálaton semmit nem tudtak intézni, nem teljesült utalásokra nem látnak rá, azt megerősítették, hogy a számla le van zárva. Utánanéztem a megszűnt számlára utalásnak, rögtön, aznap, esetleg 1-2 napon belül visszapattan magától/visszautalják. Hát ez most nem így van, mondjuk nem számlára, hanem kártyára jött volna a pénz, lehet ennek ilyen hosszú átfutási ideje? Merre induljak?


Nah, voltam a rafinál fiókban is, még október 20-án, a munkatárs teljesen fogalmatlan volt, szerinte nincs olyan, hogy kártyára/kártyán keresztül számlára pénzt utaljanak, pláne Gibraltárról, dollárban. Készültem azért, vittem neki egy számlakivonatot régebbről, hogy lássa miről van szó. Deviza osztály felhív, lekérdez, megesküdtek, hogy október 1-ig visszamenőleg ebből az irányból nem jött utalás. Ok, mondom várok nov 15-ig, addigra le kell futni mindenféle havi zárásnak. Hát, tök felesleges volt, máig nincs a pénz visszautalva, beszéltem a Bet365 ügyfélszolgálattal, kikértem a kifizetési igazolást, ma megkaptam emailben, itt tartok most. Holnap ráborítom az asztalt az online ügyfélszolgálatukra, szegény egyetemistát előre sajnálom.

Idézetet írta: vazul73 Dátum november 20, 2018, 19:34:03

szerinte nincs olyan, hogy kártyára/kártyán keresztül számlára pénzt utaljanak, pláne Gibraltárról, dollárban

Ilyen rácsodálkozással én is találkoztam, pedig a gyakorlatban az online vásárlásoknál, ha azok sikertelenek vagy ha részben illetve egészben visszajár a pénz, akkor értelemszerűen a bankkártyára küldi vissza a szolgáltató a pénzt (akár hónapok múlva is), a bankszámlaszámod nem is ismeri...

Még a kártyakibocsátót (VISA?) is zaklathatod, hátha náluk elérhető a nyoma az utalásnak.
Nálam megszűnt bankkártyára - lejárt és újat kaptam közben - is megjött visszatérítés illetve kifizetés, igaz, ott a bankszámlaszámom változatlan maradt.

A bet365-nél meg hivatkozz a korábbi beszélgetésetekre, ahol te jelezted, hogy probléma lehet.
Az meg, hogy a kifizetésről van igazolásuk, még nem jelent semmit, mert ha visszaküldték nekik a pénzt, akkor az másik tranzakcióként jelenik meg a könyvelésben.

Idézetet írta: vazul73 Dátum november 20, 2018, 19:34:03

Nah, voltam a rafinál fiókban is, még október 20-án, a munkatárs teljesen fogalmatlan volt, szerinte nincs olyan, hogy kártyára/kártyán keresztül számlára pénzt utaljanak, pláne Gibraltárról, dollárban. Készültem azért, vittem neki egy számlakivonatot régebbről, hogy lássa miről van szó. Deviza osztály felhív, lekérdez, megesküdtek, hogy október 1-ig visszamenőleg ebből az irányból nem jött utalás. Ok, mondom várok nov 15-ig, addigra le kell futni mindenféle havi zárásnak. Hát, tök felesleges volt, máig nincs a pénz visszautalva, beszéltem a Bet365 ügyfélszolgálattal, kikértem a kifizetési igazolást, ma megkaptam emailben, itt tartok most. Holnap ráborítom az asztalt az online ügyfélszolgálatukra, szegény egyetemistát előre sajnálom.

Tegnap beszéltem a Rafi ügyfélszolgálattal, panaszom elmondtam, figura felvette, van egy Worldpay-es ARN szám a kifizetési igazoláson, még azt is lediktáltam neki , továbbította, ma visszahívott, hogy ilyen esetben 1-2 napon belül a pénz visszamegy. Magyarán elmondta, hogy normális esetben  hogy működik a dolog. Vettem pár nagy levegőt és mondtam neki, hogy nem futnám náluk a harmadik körömet (support- bankfiók-support), ha ez így lett volna, ott a bibi ugye, hogy ez nem ment vissza. Hogy akkor érdeklődjek a indító banknál, hogy mi újság. Mondom körberöhögnének, ha odaállítanék, hogy hol van 100K, adjanak már valami infót. Mondom a visszautalásnak kell hogy nyoma legyen, adjanak róla egy olyan dokumentumot, amit a másik bank elfogad. Hogy ők olyat nem tudnak, menjek be bankfiókba, ott majd fognak tudni (persze fizetni kell majd érte). Mint a múltkor írtam a fiókban letagadták még azt is, hogy pénz jött a számlám irányába, oda hiába is mennék. Itt tartok most. Még ma írok egy hivatalos panaszt nekik, hogy kérek minden létező adatot a tranzakcióval kapcsolatban (nyilván ha nem látják nyomát, akkor arról is kell egy papír), ezzel fogok tudni továbblépni, egyúttal megfenyegetem őket a bankfelügyelettel is.

#7282 november 22, 2018, 13:20:23, vazul73
Idézetet írta: Knapp Dátum november 21, 2018, 18:27:13
Ilyen rácsodálkozással én is találkoztam, pedig a gyakorlatban az online vásárlásoknál, ha azok sikertelenek vagy ha részben illetve egészben visszajár a pénz, akkor értelemszerűen a bankkártyára küldi vissza a szolgáltató a pénzt (akár hónapok múlva is), a bankszámlaszámod nem is ismeri...

Még a kártyakibocsátót (VISA?) is zaklathatod, hátha náluk elérhető a nyoma az utalásnak.
Nálam megszűnt bankkártyára - lejárt és újat kaptam közben - is megjött visszatérítés illetve kifizetés, igaz, ott a bankszámlaszámom változatlan maradt.

A bet365-nél meg hivatkozz a korábbi beszélgetésetekre, ahol te jelezted, hogy probléma lehet.
Az meg, hogy a kifizetésről van igazolásuk, még nem jelent semmit, mert ha visszaküldték nekik a pénzt, akkor az másik tranzakcióként jelenik meg a könyvelésben.

A VISA dolog nem fog menni, idézet a honlapjukról:

A Visa nem őriz meg semmilyen, a Visa fizetési kártya használatához kötődő pénzügyi tranzakcióra vonatkozó adatot. Ezeket a Visa hitel- vagy betéti kártya kibocsátó őrzi és kezeli.
Ha a számlainformációihoz szeretne hozzáférni, kérjük, lépjen kapcsolatba a Visa kártya kibocsátójával. A címüket és/vagy telefonszámukat a Visa nyilatkozaton találja meg. A telefonszám esetleg a kártya hátoldalán is megtalálható. Megkeresheti kártyakibocsátóját is, és további információért átolvashatja annak weboldalát.

Magyarán ők is a Rafihoz küldenek.

A Betet most nem akarom zaklatni, a labda a Rafi térfelén pattog jelenleg.

Nem kell csinálnod semmit,
a fogadóirodák nincsenek felkészülve, hogy a magyar bankok visszadobálják a pénzt.
Nekem már két ilyen esetem is volt, unibet, winmasters, Kivártam a minimum egy hónapot és ott volt a fogadószámlán
a visszapattant pénz.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 22, 2018, 13:42:35
Nem kell csinálnod semmit,
a fogadóirodák nincsenek felkészülve, hogy a magyar bankok visszadobálják a pénzt.
Nekem már két ilyen esetem is volt, unibet, winmasters, Kivártam a minimum egy hónapot és ott volt a fogadószámlán
a visszapattant pénz.

1. A Rafi azt mondja, hogy nem jött pénz. Ez ordas kamu, nyilvánvaló.
2. 51 napnál tartunk, november 15- ig vártam, hátha rendeződik. Nekem is volt kifizetésem hónap elején, ami lógott valahol a levegőben következő hónap elejéig, aztán visszakerült számlára (Betandwin). Ha a Rafitól visszapattan, akkor november 1-én számlán kellett volna legyen.

Ma fedeztem fel azt, hogy bet365-nél lehet fogadni élőben Sepak Takraw-ra. Nem tudom, h működik-e rá a cash out funkció, de aki szereti a magas oddsokat, azoknak érdemes lehet ezekre figyelniük. Nem kifejezetten áll a sportág anyagilag erős lábakon, hiába közkedvelt Ázsiában. Pl.:
https://frontiermyanmar.net/en/financial-support-needed-for-myanmars-young-athletes

Idézetet írta: vazul73 Dátum november 22, 2018, 13:11:24
Tegnap beszéltem a Rafi ügyfélszolgálattal, panaszom elmondtam, figura felvette, van egy Worldpay-es ARN szám a kifizetési igazoláson, még azt is lediktáltam neki , továbbította, ma visszahívott, hogy ilyen esetben 1-2 napon belül a pénz visszamegy. Magyarán elmondta, hogy normális esetben  hogy működik a dolog. Vettem pár nagy levegőt és mondtam neki, hogy nem futnám náluk a harmadik körömet (support- bankfiók-support), ha ez így lett volna, ott a bibi ugye, hogy ez nem ment vissza. Hogy akkor érdeklődjek a indító banknál, hogy mi újság. Mondom körberöhögnének, ha odaállítanék, hogy hol van 100K, adjanak már valami infót. Mondom a visszautalásnak kell hogy nyoma legyen, adjanak róla egy olyan dokumentumot, amit a másik bank elfogad. Hogy ők olyat nem tudnak, menjek be bankfiókba, ott majd fognak tudni (persze fizetni kell majd érte). Mint a múltkor írtam a fiókban letagadták még azt is, hogy pénz jött a számlám irányába, oda hiába is mennék. Itt tartok most. Még ma írok egy hivatalos panaszt nekik, hogy kérek minden létező adatot a tranzakcióval kapcsolatban (nyilván ha nem látják nyomát, akkor arról is kell egy papír), ezzel fogok tudni továbblépni, egyúttal megfenyegetem őket a bankfelügyelettel is.

Ügy megoldódni látszik.  :great: Csütörtökön megpanaszoltam a Rafinak a dolgot e-mailben, kiegészítve a Worldpay-es igazolással, meg egy MNB-vel fenyegetéssel.  Ma hívtak, hogy gyűjtőszámlán van a pénz és bármely bankfiókban díjmentesen felvehetem személyes okmányokkal. Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de nyakam rá, hogy csak meg akartak szívatni, mert otthagytam őket. Egy hónapig hazudoztak. Durva anyjukat.

A holnapi PSG - Liverpool meccsre van ingyenes fogadás. Csekkoljátok a számláitokat kinek mennyit hozott az előmikulás bácsi. Én szerencsére jó voltam, mert a szokásos adagot rakta a "csizmámba"... :)

én is jó voltam úgy tűnik, mert az 1500-at még nem vitte le 200ft-ra

Idézetet írta: dgabesz Dátum november 27, 2018, 14:35:52
A holnapi PSG - Liverpool meccsre van ingyenes fogadás. Csekkoljátok a számláitokat kinek mennyit hozott az előmikulás bácsi. Én szerencsére jó voltam, mert a szokásos adagot rakta a "csizmámba"... :)

Szokásos 50 EUR