bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: kri1219 Dátum április 28, 2018, 10:46:03
Sziasztok!
Az lenne a gondom, hogy Paysafecarddal fizettem be es par nap utan ki akartam venni a nyeremenyt, meg is adtam a banki adatokat, ki is fizettek, legalabbis visszavonni nem lehet. Viszont a penz nem erkezett meg a szamlamra. Chaten persze jelenleg nem elerhetoek. Csutortok este kertem ki Otps szamlara. Mennyi az atfutasi ido ilyenkor?

Hát biztosan nem egy munkanap. Csütörtök este kérted, akkor eddig egy munkanap telt el. Még szükség lesz szerintem úgy 3-4-re.

Idézetet írta: kri1219 Dátum április 28, 2018, 10:46:03
Sziasztok!
Az lenne a gondom, hogy Paysafecarddal fizettem be es par nap utan ki akartam venni a nyeremenyt, meg is adtam a banki adatokat, ki is fizettek, legalabbis visszavonni nem lehet. Viszont a penz nem erkezett meg a szamlamra. Chaten persze jelenleg nem elerhetoek. Csutortok este kertem ki Otps szamlara. Mennyi az atfutasi ido ilyenkor?

A második munkanap (délelőtt) érkezik meg a pénzed.

Koszi mindkettotoknek!


#7009 május 14, 2018, 14:44:01, SPF Admin
A jelenlegi brit szabályozás miatt bet365 ajánlatokat csak ők kommunikálhatnak (pl. bannerok által), vagy mi (számos követelményt figyelembe véve).

Köszönjük a megértést,
Admin.

Sziasztok!

Tudtok valmit az auto kifizetésekről ? Pár hónapja az utolsó pillanatokban is felírt egy összeget. De ez már nem működik egy idje. Valami HASZNOS infótok van e ?

Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 28, 2018, 15:20:08
A második munkanap (délelőtt) érkezik meg a pénzed.

Tényleg így volt évek óta,mióta fogadok náluk,viszont most egy csütörtöki kifizetésem,amit ők pénteken elutaltak még mindig nem érkezett meg, és kezd aggasztani a dolog, mert eddig ilyen még nem volt. Remélem nem kezdte el az OTP is visszautasítani a szerencsejátékkal kapcsolatos utalásokat. Van valakinek hasonló tapasztalata a közelmúltból?

Hát nem tudom,elég érdekes. :-\

A minap több több helyről is ahol játszom megkaptam OTP-számlára a banki utalást esti pénz lehívás másnap délelőtt bankszámlán jóvá írva. Betről tegnap este kertem le szinten banki utalást reggel már nem lehetett visszavonni de náluk idáig 2 nap után kaptam meg mindig remelem en is hogy holnap meg is érkezik mert nem kevésröl van szó. Ha holnap megkapom beírom ide hogy az OTP okés.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum május 17, 2018, 17:29:01
Ha ez jelent valamit, 1 hete nem megy OTP-s Mastercardról a befizetés 2 olyan irodához is, ahová évek óta gond nélkül be lehetett fizetni.
Én kb. egy órája fizettem be otp-s mastercarddal. Semmi gond nem volt.

Idézetet írta: betg Dátum május 17, 2018, 17:21:16
Tényleg így volt évek óta,mióta fogadok náluk,viszont most egy csütörtöki kifizetésem,amit ők pénteken elutaltak még mindig nem érkezett meg, és kezd aggasztani a dolog, mert eddig ilyen még nem volt. Remélem nem kezdte el az OTP is visszautasítani a szerencsejátékkal kapcsolatos utalásokat. Van valakinek hasonló tapasztalata a közelmúltból?

Hétfőn reggel kértem kifizetést OTP-s bankszámlára, kedden reggel meg is érkezett a pénz.

Idézetet írta: betg Dátum május 17, 2018, 17:21:16
Tényleg így volt évek óta,mióta fogadok náluk,viszont most egy csütörtöki kifizetésem,amit ők pénteken elutaltak még mindig nem érkezett meg, és kezd aggasztani a dolog, mert eddig ilyen még nem volt. Remélem nem kezdte el az OTP is visszautasítani a szerencsejátékkal kapcsolatos utalásokat. Van valakinek hasonló tapasztalata a közelmúltból?

Érdemes lenne skrillen keresztül leutalnod, s nem közvetlenül az irodától. Lehet rosszul tudom, de a skrilles leutalásodat nem tudják ellenőrizni, hogy oda honnan érkezett a lóvé. Igaz, hogy a kifizetésért leszednek 5.50 eurót, de még ígyis megéri szerintem...

Eddig nem volt semmi gond, meg úgy látszik másnál sincs, mindenkinek jönnek az utalások rendben, ezért is nem értem...

Most kaptam meg a banki utalást tehát az OTP fogadja a pénzeket!

Köszi mindenkinek a visszajelzéseket, akkor az enyém egyedi eset, majd lesz vele valami.  :ok: