Sportingbet - 35.000 Ft Újévi Fogadás!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sportingbet - 35.000 Ft Újévi Fogadás!

Tegyél meg 10 darab 3500 Ft-os fogadást december 31. előtt, és egy 35.000 Ft-os ingyenes fogadást kapsz Újév első napján!

Részvételi feltételek:
  • Tegyen meg 10 fogadást legalább 3500 Ft értékben 2012. december 21. 00:00 GMT és december 31. 23:59 GMT között és egy 35.000 Ft-os ingyenes fogadást kap 2013. január elsején.

  • A 10 minimum tétet elérő fogadást a megadott időn belül kell megtenni, 2012.12.21. 00:00 és 2012.12.31. 23:59 GMT között.

  • A résztvevő fogadások szorzója legalább 1,2 vagy magasabb. A gyűjtőfogadások esetén minden választásnál 1,2-ös vagy magasabb szorzónak kell lennie.

  • A jogosult fogadásokat mérkőzés előtt vagy élőben is meg lehet tenni, mobilon vagy online.

  • A 35.000 Ft-os ingyenes fogadásokat 2013. január elsején írjuk jóvá.

  • Az ingyenes fogadásokat csak a nyereményre jogosítanak (a tét nem kerül  visszatérítésre), és  legalább egyszer meg kell forgatni 1,5 szorzóval bármely sport piacon, mielőtt  a nyeremény kivehető. Az összeg jóváírása automatikus, nem szükséges.

  • Az ingyenes fogadás maximális összege 35.000 Ft.

  • Ügyfelenként egy ingyenes fogadás gyűjthető be.

  • Az ingyenes fogadások nem vesznek részt más promócióban.

  • A 7 napon belül fel nem használt fogadásokat töröljük a számlákról.

  • A Sportingbet fenntartja a jogot, hogy az ingyenes  fogadást megtagadja azoktól az ügyfelektől, akikről a Sportingbet  megalapozottan hiheti, hogy az ügyfél korábban vagy jelenleg is visszaél szabályzatunkkal, illetve a szabályoknak nem megfelelő módon használja a bónuszrendszert, például "biztos nyereség" (arbitrázs)  fogadásokkal.

  • A Sportingbet csoport alkalmazottai nem vehetnek részt a promócióban.

  • A Sportingbet.com fenntartja a jogot, hogy az akció feltételeit bármikor előzetes indoklás nélkül megváltoztassa, vagy megszüntesse.  Szintén fenntartja a jogot arra, hogy egyes számlatulajdonosoktól a promócióban való részvételt megtagadja.

  • A Sportingbet.com a promóció kizárólagos döntéshozója, döntése végleges és kötelező érvényű.

  • A Sportingbet fenntartja a jogot, hügy ügyfeleitől dokumentumokat kérjen be  az ingyenes fogadás jóváírása előtt.

  • Az ajánlat nem vonható össze más promóciókkal.

  • A Sportingbet általános szabályai érvényesek.

  • A bónusszal kapcsolatos kérdéseit az ugyfé[email protected] címen teheti fel.

Fogadj a Sportingbeten és csapj le az ingyenes fogadásra, nyiss számlát ITT!

Kár, hogy ki vagyok zárva náluk a bónuszokból.
A barátnőm meg ilyen 3.400 ft-ra van lekorlátozva... :)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 21, 2012, 12:59:54
Kár, hogy ki vagyok zárva náluk a bónuszokból.
A barátnőm meg ilyen 3.400 ft-ra van lekorlátozva... :)

Mit vétettetek ellenük?

Elég sokan ki vannak zárva ezekből a bónuszokból ,és még csak nem is tudnak róla  :(

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 21, 2012, 13:32:17
Mit vétettetek ellenük?

Még a nyáron, minden nap lehúztuk őket a bónusznaptár promóival.
Aztán egyszer csak nem írták jóvá a bónuszt, mert azt csak a hobbifogadóknak fejlesztették.
Ekkor rákérdeztem, és azt mondták többet semmi nem jár.

Ha jól gondolom akkor ez egy kupon,  ha igy van kérlek erősítsetek meg.
Köszi

Gondolkoztatok már, hogy az ingyen fogadást mire kellene ellőni?

Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Én 1,7-ért a West Ham-Norwich X2-t néztem ki.

Én MU hendin gondolkozok... de mivel ez ingyen fogadásként jön ki csak a nyereményt kapod szóval min 2.00 oddsnak kell lennie, h megkeresd a 35.000 ft-t...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 21, 2012, 14:24:18
Még a nyáron, minden nap lehúztuk őket a bónusznaptár promóival.
Aztán egyszer csak nem írták jóvá a bónuszt, mert azt csak a hobbifogadóknak fejlesztették.
Ekkor rákérdeztem, és azt mondták többet semmi nem jár.

hogy húztátok le őket és mit szúrtak ki?

Az ingyenes fogadásról érdeklődtem a chaten:

Péter S: Üdvözlöm a Sportingbetnél! Egy pillanat türelmet kérek, amíg ellenőrzöm a chat beszélgetés előtt megadott információkat.
Péter S: A mai nap folyamán kerül jóváírásra, pontos időpontot sajnos nem tudok.
You: Tehát az egyenlegem meg fog növekedni az ingyenes fogadás összegével?
Péter S: Nem fog, az ingyenes fogadás egy kupon. Egy felugró ablak jelzi majd a jóváírását.
Péter S: Az ingyenes fogadást a következő képpen tudja felhasználni:- egy eseményt választ a fogadási szelvényre- a tét mezőbe nem ír összeget- alatta találja az ingyenes fogadás hivatkozást, azt megnyitva, a felugró ablakban rákattint a hosszú betűkódra amely az ingyenes fogadást jelzi- az összeg bekerül a fogadásszelvényen a tét mezőbe, világos szürkével- utána már csak jóvá kell hagynia a fogadást
You: Az ingyenes fogadást csak egy összegben, egy fogadásra lehet felhasználni?
Péter S: Igen.
You: köszönöm!
You: viszlát!
Péter S: Nagyon szívesen!
Péter S: viszlát!

Ti már megkaptátok, nekem még semmi, pedig megvolt a 10 3500+-os fogadásom.

Nekem most jött meg  ;D

*arra figyeljetek, hogy amikor felnyomjátok a 35000-et mondjuk egy 2.00-ás oddsra, akkor csak 35000-et nyertek, a tétet nem írják jóvá  :)

Én keresek egy magasabb szorzót, és adok az adrenalinnak

Mint minden ingyen fogadásnál, itt is ki lehet venni az összeg legalább 50-70%-át kockázat nélkül, ha magas szorzóval teszed meg és egy másik irodánál ellenfogadsz. (csak a nyereményt kell lefedezni!)

Minél több pénzed van máshol, annál magasabb szorzót választhatsz a sportingbetnél és annál több lehet a garantált nyereményed...


Srácok, meddig érvényes ez az ingyenes fogadás??? Csak azért kérdem, mert nem sok minden van, amire nyugodt szívvel odatennék 35K-t  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 01, 2013, 13:31:00
Srácok, meddig érvényes ez az ingyenes fogadás??? Csak azért kérdem, mert nem sok minden van, amire nyugodt szívvel odatennék 35K-t  :)

egy hét. PL mikor lesz még?