Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: tommyka_ Dátum október 07, 2011, 14:57:03
pukk te ilyenkor belegondolsz abba amit irsz?? Mert akkora hülyeséget irtál h az nem emberi. Biztos kétszer beregisztrálom magam ugyan azokkal az adatokkal h még nagyanyám is megtaláljon!  ;D bwinen a kifizetésnél semmilyen adatot nem kell megadni csak email cimet, azt pedig lecseréltem moneybookersen épp ezért kérdezem, h a bwinnek van-e joga ahoz h a Moneybookers számlaadataimhoz amik elvileg TITKOSak, h hozzáférjen? Mivel ha nem fér hozzá akkor nincs esélye h vki lebukjon vele mert azt még akkor is szánalmasnak találom hogyha vki nyerö szériába van akkor azt bekell korlátozni! :)
Ne kapd fel a vizet egy Kérdés miatt.Láttam már hülyébbet is min te.
Ha olyan okos lennél értenéd hogy attól hogy kifizetésnél csak az emailcímet kell megadni,a nevet simán elküldheti sőt valószínű el is küldi a MB-nak mint azt irtam a nagy hülyeségeimben.Ehhez nem kell hogy bármit is "lásson" a Bwin.Sőt más irodáknál még a lakcímre is felhívják a figyelmet hogy stimmel e mielőtt MB-es kifizetést kérek.Pont elég ha a MB visszajelez hogy nem stimmel valami
Sőt ha olyan okos lennél a Bwin es számlán szereplő névre  nyitnál egy MB számlát is.
Remélem ha lenyugodtál sikerült mindezt felfogni.

Idézetet írta: benson Dátum október 07, 2011, 15:14:06
Tudom, nem ezt a választ várod, de a legokosabb az lett volna, ha annak a személynek az adataival, akivel másodjára regeltél a bwinen, nyitsz egy új mb számlát is.
Szerintem mb-s befizetésnél látják a küldő nevét is az e-mail címen kívül.
Ez a másik hogy befizetésnél is látják a küldő nevét de pár évnyi tapasztalat hogy az irodáknál ha pénzt kapnak az nem probléma.Kifizetésnél szoktak jönni a problémák:)

Idézetet írta: tommyka_ Dátum október 07, 2011, 14:57:03
pukk te ilyenkor belegondolsz abba amit irsz?? Mert akkora hülyeséget irtál h az nem emberi. Biztos kétszer beregisztrálom magam ugyan azokkal az adatokkal h még nagyanyám is megtaláljon!  ;D bwinen a kifizetésnél semmilyen adatot nem kell megadni csak email cimet, azt pedig lecseréltem moneybookersen épp ezért kérdezem, h a bwinnek van-e joga ahoz h a Moneybookers számlaadataimhoz amik elvileg TITKOSak, h hozzáférjen? Mivel ha nem fér hozzá akkor nincs esélye h vki lebukjon vele mert azt még akkor is szánalmasnak találom hogyha vki nyerö szériába van akkor azt bekell korlátozni! :)
Még annyit hogy amit most csináltál azzal is megtalálna nagyanyád:)

Idézetet írta: benson Dátum október 07, 2011, 15:14:06
Tudom, nem ezt a választ várod, de a legokosabb az lett volna, ha annak a személynek az adataival, akivel másodjára regeltél a bwinen, nyitsz egy új mb számlát is.
Szerintem mb-s befizetésnél látják a küldő nevét is az e-mail címen kívül.
Tudom, de azért minden két hónap után uj MB-t meg mindenből totál új accountot csinálni azért elég nagy melo, mivel minden 2-3 hónap után kapom a limitet..... már nem első vagy második accounttal csinálom ezt és lassan elfogynak a családon belüli ismerősök. Azért gondolkodtam h lehetne észrevétlen maradni. Iesnare meg az ip cim egyezést megoldottam, most ezen jár az agyam ezt h lehetne okosan. Ahogy olvastam MB-nek a szabályzatába csak azoknak adja ki az adatait akik a Corporate Group tagjai, de a bwin nem volt közte, de persze az a logikus h látnák a nevet is meg mindent. Viszont ha belegondolunk abba h azért adott egy Kovács Béla Moneybookersen aki cserélgeti az email cimet, és Kovácsból ugy lehet több 100 azonos nevü, mind bwinen mint MB-n akkor azért nekik se olyan egyszerü. Az meg h cimet is látják stb ugyan ugy modosithato MBn mint minden más kivéve a név.

#289 október 07, 2011, 23:05:55, vmlinuz
tommyka_ ezt most szerinted okos dolog volt nyilvános fórumon elmesélni? És igen, látják az mb számla nevét tudtommal, a mostani rendszerrel az e-mail cim mellé a teljes név is kell. A neved meg amúgy sem titkos mb-n, vagy bankkártyán, vagy banki átutaláson.

A vizet meg ne kapd fel ilyen hamar.

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy nem tudok leutalni Bwin-ről, mert mar nem az a kártyám van, de erről is töltöttem már fel nemegyszer.
Hogy lehetne megoldani, hogy letudjak utalni? Előre is köszönöm!

Sziasztok

AZ új kártyád MasterCard? Mert arra nem tudsz kiutalni, csak banki átutalással.

Sziasztok!

Egy korábbi hozzászólásnál olvastam, hogy csak arra a számlaszámra fizet a bwin, amiről a befizetés is történt. Én az OTP webkártyámról fizettem be (ez egy virtuális számla, csak netes vásárlásokhoz), de erre nem tudnak majd kifizetni. A bwin súgóban ennyit találtam: "A kifizetés csak a bwin számla tulajdonosának nevére szóló bankszámlára lehetséges." Ha a rendes számlámat adom meg a kifiztésnél, akkor fogják utalni a pénzt? Elképzelhető, hogy emiatt zárolnak majd? Természetesen mind a kettő az én nevemen van!

A befizetésnél a minimum a 2500 Ft, de ugye ezt váltogatják és emiatt többet vontak le. Ez a kifizetésnél is így lehet? Nekem ugye azt írja, hogy 7200 Ft, de lehet, hogy a "háttérben" ez X eurót jelenthet? A példa kedvéért, elképzelhető, hogy kereken 7200 Ft-ot nem tudok kivenni?

Az első kifizetés előtt fel kell tölteni pl. a személyim képét, illetve írják még, hogy valami egyéb dokumentumot (közüzemi számlát vagy bankszámlakivonatot). Ez utóbbi is mindenképpen szükséges? Akik vettek már ki pénzt, miket töltöttek fel?

Köszi a válaszokat!
Tomi

Nem lesz gond, ha a bankszámlára kéred ki a pénzt, és a minimum összeggel sem hiszem, hogy lesz problémád.

A közüzemi számlát nem biztos, hogy kérni fogják.

Tőlem csak személyi igazolvány másolatot kértek.

Hello Mindenki! Akadt egy kis problémám a bwinnel. Kezdeményeztem egy 7200 Ft-os kifizetést okt. 13-án a bwinről banki utalással, ahogy előtte már többször is. Amíg ezelőtt 2-3 nap alatt a számlámon volt a pénz, most így 17 nap elteltével is csak várok és várok, nem éppen türelmesen  >:( . Fel is hívtam már mindenkit ez ügyben (bwin ügyfélszolgálat, AXA bankom), de senki nem tudott segíteni érdemben. Az érdekessége a dolognak, hogy a bwin-es pénzügyi részlegen dolgozó hölgy elmondta, hogy ők 14-én elutalták a pénzt, amit a bankom 17-én le is kapott. A bank csak azt szajkózza, hogy oda semmi nem érkezett, kérjek valamilyen azonosítót az utalásról. A bwin erre azt felelte, hogy csak 30 nap után tudja kiadni az utalás referenciaszámát, viszont kicsit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban: ha ezt megkapja a bankom, hirtelen meglesz a pénzem, vagy mi a... :bash:??? Szóval akinek volt már hasonló problémája, vagy tud valami okosat mondani, hogy mi a teendő ilyen ügyekeben, kérem ne tartsa magában!!!  :beerchug: Előre is kösz!

Hali mindenki.

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Tegnap felutaltam 2500 Ft-ot bwin-re (OTP Master Card). Ma szeretnék kiutalni magamnak 7200 Ft-ot. De nem tudom hogy van. Feltöltöm a személyim képét... aztán banki átutalás? mert akkor Master Card-ra nem tudok utalni... ha jól olvastam :( SWIFT/BIC-kód és az IBAN kódot honnan tudom meg? előre is köszi a segítséget.

Idézetet írta: ZoZyKa05 Dátum november 06, 2011, 16:33:27
Hali mindenki.

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Tegnap felutaltam 2500 Ft-ot bwin-re (OTP Master Card). Ma szeretnék kiutalni magamnak 7200 Ft-ot. De nem tudom hogy van. Feltöltöm a személyim képét... aztán banki átutalás? mert akkor Master Card-ra nem tudok utalni... ha jól olvastam :( SWIFT/BIC-kód és az IBAN kódot honnan tudom meg? előre is köszi a segítséget.

Töltsd fel a bankkártyád képét is, a középső 8 számot kitakarhatod, ill. a hátoldalon a háromjegyű CVC kódot is. Csak banki utalással küldheted haza, IBAN-t meg a swiftet megtalálod a havi bankszámlaértesítődön.

El sem hiszem; megérkezett a pénz :) Csupán 30 napot kellett várnom rá  :D Viszont van egy olyan érzésem, hogy nem a bwin hibájából, hanem az AXA-val lesz a bibi...a lényeg, hogy megvan a zsé  :beerchug:

Idézetet írta: cseszko Dátum november 16, 2011, 14:35:40
El sem hiszem; megérkezett a pénz :) Csupán 30 napot kellett várnom rá  :D Viszont van egy olyan érzésem, hogy nem a bwin hibájából, hanem az AXA-val lesz a bibi...a lényeg, hogy megvan a zsé  :beerchug:

:)

Mostanában a bwin lett a "fő" számlám, rendszeresen veszek ki tőlük pénzt és moneybookersre kérem.
Ha éjszaka elindítom, másnap reggel 9-10 körül a számlán van.
Csináltattam MB kártyát és így már költhetem is...
Persze mivel a kártya euró alapú, így nem a legolcsóbb megoldás, de nem kell várnom a pénzre, ha meg ráérek, akkor én is tovább utaltatom az AXÁmra, ahova a 3. munkanapon szokott megérkezni.
(a MB és MB kártya előnye, hogy így magyarországi bankot egyáltalán nem is érint a pénzem...)

Egyébként a bwin az 1.01-es szorzók területén szenzációs!
A b'inside pontokkal (melyek ugye pénzre is beválthatóak) ez 1.3-1.4 %-os nyereséget jelent.
Ha naponta 200 000 ft-tal megfogadsz 3 ilyet, abból meg lehet élni...

(Figyelem! Nem minden 1.01-es szorzó "valódi" 1.01-es! Ha a másik oldalt még csak 10-11-es szorzóval merik adni, akkor érdemes inkább kivárni...)