Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Germanicus Dátum április 08, 2012, 13:38:11
Hát az gáz lenne, mert most van rajta pár 10 ezer cash :S

Úgy fizettél be /vagy nyertél össze pár tízezret, hogy fogalmad sincs, kaphatsz-e majd kifizetést a dupla számla miatt?!
Ejnye.

Hát logikusabb lett volna, ha megírod az ügyfélszolgálatnak a problémát és megvárod a régi számlád zárolását, mielőtt megint játszani kezdesz...
Ha szerencséd van, korábban már lezárták a régi, inaktív számládat vagy esetleg most hajlandó lesz rá a bwin, ha megírod, mi a helyzet. (ha tényleg nem vettél igénybe most bónuszt, akkor talán engedékenyebbek lesznek)

Azt is megkockáztathatod, hogy elindítasz egy kifizetést, de elég jól működhet a rendszerük a tapasztalatom szerint: 2 hónappal ezelőtt küldtem egy haveromnak meghívót, akit nem engedték regisztrálni, mivel 2007-ben már nyitott egy számlát.
Sohasem fizetett be, sohasem játszott és már nem is emlékezett rá, hogy regisztrált.
(így viszont nem számított új ügyfélnek és nem jogosult a kezdőbónuszra)
Biztos Kokó vette el akkoriban a barátom eszét. hehe

2 napja van egy olyan problémám ,hogy ha belépek a számlámba,akkor az élő fogadás kínálatot nem tölti be.Kiírja .hogy a szerverrel nem tud kapcsolatot létesíteni.De ha nem a számlámból lépek be,akkor működik rendesen.A supportjuknak írtam.Cookiekat töröltem meg a Cachekat is!Egyszerűen nem tudok,hogy mi lehet a probléma.Telefonról tudok fogadni,de úgy nem az igazi,sőt kombi fogadásokat telóról nem tudok csinálni.Valakinek van valami ötelete ,hogy mi lehet a probléma?

Idézetet írta: Knapp Dátum április 08, 2012, 22:22:20
Úgy fizettél be /vagy nyertél össze pár tízezret, hogy fogalmad sincs, kaphatsz-e majd kifizetést a dupla számla miatt?!
Ejnye.

Hát logikusabb lett volna, ha megírod az ügyfélszolgálatnak a problémát és megvárod a régi számlád zárolását, mielőtt megint játszani kezdesz...
Ha szerencséd van, korábban már lezárták a régi, inaktív számládat vagy esetleg most hajlandó lesz rá a bwin, ha megírod, mi a helyzet. (ha tényleg nem vettél igénybe most bónuszt, akkor talán engedékenyebbek lesznek)

Azt is megkockáztathatod, hogy elindítasz egy kifizetést, de elég jól működhet a rendszerük a tapasztalatom szerint: 2 hónappal ezelőtt küldtem egy haveromnak meghívót, akit nem engedték regisztrálni, mivel 2007-ben már nyitott egy számlát.
Sohasem fizetett be, sohasem játszott és már nem is emlékezett rá, hogy regisztrált.
(így viszont nem számított új ügyfélnek és nem jogosult a kezdőbónuszra)
Biztos Kokó vette el akkoriban a barátom eszét. hehe

Szia a bwin dupla számla miatt levámol.  Pontosan nem emlékszem mekkora összegel olyan 20-30%-al, a kifizetési összegből. Persze csak akkor ha ezt észre veszik.


Idézetet írta: bendehal Dátum április 11, 2012, 12:50:55
Szia a bwin dupla számla miatt levámol.  Pontosan nem emlékszem mekkora összegel olyan 20-30%-al, a kifizetési összegből. Persze csak akkor ha ezt észre veszik.
Ezt honnan veszed?

Idézetet írta: Eich86 Dátum április 11, 2012, 12:43:22
2 napja van egy olyan problémám ,hogy ha belépek a számlámba,akkor az élő fogadás kínálatot nem tölti be.Kiírja .hogy a szerverrel nem tud kapcsolatot létesíteni.De ha nem a számlámból lépek be,akkor működik rendesen.A supportjuknak írtam.Cookiekat töröltem meg a Cachekat is!Egyszerűen nem tudok,hogy mi lehet a probléma.Telefonról tudok fogadni,de úgy nem az igazi,sőt kombi fogadásokat telóról nem tudok csinálni.Valakinek van valami ötelete ,hogy mi lehet a probléma?

Nekem is ezt csinálja tegnap este óta. Én is írtam nekik, de még nem válaszoltak. Mivel sokat fogadtam náluk élőben, ezért szerintem ez nem technikai hiba, hanem inkább az élő fogadás letiltása.

Gyorsak voltak tegnapelőtt írtam nekik és ma jött is egy jó hosszú levél :)
Az 1. nyitott számlát fogják csak elismerni (ott kell e-mail címet váltanom stb., mivel a régi már nem az én tulajdonom)
A másik számlámat zárolták. De ha küldök nekik személyi fénymásolatot + banki adatokat, a lóvét ami azon a számlán van kiutalják.
Ilyenkor tényleg vonnak le igazad van bendehal, de egy kicsit kevesebbet, mint amit írtál. Amit a hivatalos oldalon olvastam az 10%.
Olyan sokat nem veszítek hiszen 2500 Ft-ból csináltam kb másfél hét alatt 56 ezret. Tehát ennek a 10%-a az pontosan 5600 Ft.
De ha majd elutalják akkor derül ki a tényleges igazság :))

Idézetet írta: Norbert82 Dátum április 11, 2012, 15:15:46
Nekem is ezt csinálja tegnap este óta. Én is írtam nekik, de még nem válaszoltak. Mivel sokat fogadtam náluk élőben, ezért szerintem ez nem technikai hiba, hanem inkább az élő fogadás letiltása.

nekem is ez a problémám tegnap este óta :(

Idézetet írta: Germanicus Dátum április 11, 2012, 15:19:00
Gyorsak voltak tegnapelőtt írtam nekik és ma jött is egy jó hosszú levél :)
Az 1. nyitott számlát fogják csak elismerni (ott kell e-mail címet váltanom stb., mivel a régi már nem az én tulajdonom)
A másik számlámat zárolták. De ha küldök nekik személyi fénymásolatot + banki adatokat, a lóvét ami azon a számlán van kiutalják.
Ilyenkor tényleg vonnak le igazad van bendehal, de egy kicsit kevesebbet, mint amit írtál. Amit a hivatalos oldalon olvastam az 10%.
Olyan sokat nem veszítek hiszen 2500 Ft-ból csináltam kb másfél hét alatt 56 ezret. Tehát ennek a 10%-a az pontosan 5600 Ft.
De ha majd elutalják akkor derül ki a tényleges igazság :))


Szerencsés vagy, hogy megkapod a pénzt. Simán megtehetnék, hogy elkobozzák a pénzt, és sok oldal könyörtelenül meg is teszi állandóan a terms and conditionsre hivatkozva..Ami a vámolást illeti,sztem ilyen nincs,tehát nem a bwin nyúl le rólad 5000t magának, mindössze annyiról van szó, hogy a kiutalásnál ez esetben MINDEN költséget te állsz ami felmerül, nem mint egy szokványos kiutalásnál, ahol minimális a veszteség. (értem ez alatt adminisztrációs díj,"munkadíj",váltási költségek,banki költségek stb stb.)

Idézetet írta: Alex10 Dátum április 11, 2012, 17:27:00
nekem is ez a problémám tegnap este óta :(

közben írtak, és azt írják hogy műszaki hiba, és hogy dolgoznak rajta :)

Igen azt már írták nekem is,de azóta eltelt egy nap és semmi sem változott! :(

Idézetet írta: Eich86 Dátum április 12, 2012, 16:01:40
Igen azt már írták nekem is,de azóta eltelt egy nap és semmi sem változott! :(

Nálam már működik.

Nálam is hála égnek!Már neki is álltam a fosztogatásnak! :)

Üdv!
Engem az érdekelne, hogy a bwin mi alapján nyilvánít valakit játékfüggőnek? Számolják, hogy hányszor jelentkezett be, vagy a bejelentkezés és a kijelentkezés között eltelt idő alapján. Vagy egyszerűen csak ha valakinek túl sok pénzt kellene kifizetniük függővé nyilvánítják?
Idézetet írta: Milan Dátum december 01, 2009, 19:16:27
Bwin Infó


Ha bármilyen kérdésed van a bwin-nel kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

Idézetet írta: tapppancs Dátum április 17, 2012, 13:41:29
Üdv!
Engem az érdekelne, hogy a bwin mi alapján nyilvánít valakit játékfüggőnek? Számolják, hogy hányszor jelentkezett be, vagy a bejelentkezés és a kijelentkezés között eltelt idő alapján. Vagy egyszerűen csak ha valakinek túl sok pénzt kellene kifizetniük függővé nyilvánítják?

Szerintem csak úgy nem pecsétel meg senkit a Bwin. Maximum felhívja a figyelmét a játékfüggőség veszélyére.

pl. ha a házadat elveszíted fogadásokon, akkor az már eléggé függőséget jelent...