Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem minden banknál működik az instant bank transfer. Ingyenes, viszont a Skrill váltja a pénzt extra 4%-os díjjal a saját árfolyamaikhoz képest. A bankkártyás befizetés díja 1,9%, viszont jobb árfolyamon váltanak, mert ezt a Visa/Mastercard végzi (valószínűleg). Ezt nem tudom biztosan, mert én eurós kártyával szoktam befizetni. Saját tapasztalat alapján a bankkártyás feltöltés így egy kicsit olcsóbb, mint az instan bank transfer, mert a városi pénzváltók sokkal jobb árfolyamon váltanak, mint a Skrill.

Idézetet írta: Irtis Dátum február 21, 2015, 11:35:32
Nem minden banknál működik az instant bank transfer. Ingyenes, viszont a Skrill váltja a pénzt extra 4%-os díjjal a saját árfolyamaikhoz képest. A bankkártyás befizetés díja 1,9%, viszont jobb árfolyamon váltanak, mert ezt a Visa/Mastercard végzi (valószínűleg). Ezt nem tudom biztosan, mert én eurós kártyával szoktam befizetni. Saját tapasztalat alapján a bankkártyás feltöltés így egy kicsit olcsóbb, mint az instan bank transfer, mert a városi pénzváltók sokkal jobb árfolyamon váltanak, mint a Skrill.

Köszönöm a választ, akkor kártyával oldom meg.  :)

Sziasztok! Egy olyan problémába ütköztem miközben készítettem a Skrill accountomat, hogy ugyebár a kártya verifikálásához kiküldték az SMS-t, hogy mennyit vontak el, és azt az összeget kell beírnom a rublikába. Az SMS-ben forintban írták a díjat, de a honlapon Euróban kéri. Átváltottam Forintról Euróra az öszeget, de nem fogadta el és most már csak annyit ír ki a kártyámnál, hogy "failed verification". Utána láttam az "All transactions"-menüpont alatt, hogy ott az Eurós összeg is, de már nemtudok mit kezdeni vele. Körülbelül 5 levelet írtam már a Helpdesk-nek, de se kép se hang. Tudtok segíteni, hogy mit kellene tennem? :-\

Idézetet írta: slydy Dátum február 24, 2015, 14:32:23
Sziasztok! Egy olyan problémába ütköztem miközben készítettem a Skrill accountomat, hogy ugyebár a kártya verifikálásához kiküldték az SMS-t, hogy mennyit vontak el, és azt az összeget kell beírnom a rublikába. Az SMS-ben forintban írták a díjat, de a honlapon Euróban kéri. Átváltottam Forintról Euróra az öszeget, de nem fogadta el és most már csak annyit ír ki a kártyámnál, hogy "failed verification". Utána láttam az "All transactions"-menüpont alatt, hogy ott az Eurós összeg is, de már nemtudok mit kezdeni vele. Körülbelül 5 levelet írtam már a Helpdesk-nek, de se kép se hang. Tudtok segíteni, hogy mit kellene tennem? :-\

Soha sem szabad átváltani az illető összeget, mert nem tudhatod az árfolyamot amelyen ők váltják!

Amennyiben tudsz angolul, akkor javaslom, hogy telefonon hívd fel őket, a levelezés picit hosszabb ideig el fog tartani.

#2044 február 27, 2015, 08:51:05, dert
Több mint három hét után végre megjött a security tokenem. Most az a gondom, hogy aktiválni kéne, de nálam nincs ilyen opció.   :D

Nincs Security Centre fül. Csak My account -> Account setting, és itt írja ki a tokent, ami valamiért "disabled" státuszban van. Semmi activate vagy ilyesmi. Írtam a supportnak, írtam a VIP címükre, írtam nekik facebookon de semmi válasz.  :redchug:

szerk.: Na megjött az auto e-mail, megjelent az activate fül is. Szóval már minden oké. :great:

A skrillnek most van magyarországi bankszámla-számlája, ahova utalni lehet a feltölteni kívánt pénzt? Ha igen, hol találom?


Kemény de van..
Nem szoktam nézegetni se fel tölteni, azt hittem a tranzakció adó miatt nem érte nekik fenn tartani.

Sziasztok!
Nekem a skrill online számlám forintos, 4500 ft volt ma rajta, többit már elutalgattam, és kipróbáltam a kártyámat!
4000 ft akartam leszedni, nem engedte, majd utána 3000-et ütöttem be, és sikerült! Mikor leakartam szedni, kérdezte forintba vagy euroba? A forintot választottam, jól tettem nem?

Meg most online felületen ilyet ír a maradék  pénzem ami 900 ft kb. alatta total balance: 4600 ft, annyi volt utalás előtt és kis kérdőjelre ha rámegyek azt írja   hogy: "Ez a rendelkezésre álló egyenleg valamint bármilyen más tartalékok és a tranzakciók készült Skrill mastercard, amelyek még nem rendezték"  ez mire utal?Hogy tudjad hogy mennyid volt pénzevét előtt?

Olvastam hogy átváltás valami 2,49%  + levét 1,9 euro,   Gondolom ez engem mivel forintos a számlám és nem euros, ezért minden pénzlevétnél érinteni fog nem?



Köszönöm a segítséget!  :ok:

Idézetet írta: lukator Dátum március 03, 2015, 23:55:40
Sziasztok!
Nekem a skrill online számlám forintos, 4500 ft volt ma rajta, többit már elutalgattam, és kipróbáltam a kártyámat!
4000 ft akartam leszedni, nem engedte, majd utána 3000-et ütöttem be, és sikerült! Mikor leakartam szedni, kérdezte forintba vagy euroba? A forintot választottam, jól tettem nem?

Meg most online felületen ilyet ír a maradék  pénzem ami 900 ft kb. alatta total balance: 4600 ft, annyi volt utalás előtt és kis kérdőjelre ha rámegyek azt írja   hogy: "Ez a rendelkezésre álló egyenleg valamint bármilyen más tartalékok és a tranzakciók készült Skrill mastercard, amelyek még nem rendezték"  ez mire utal?Hogy tudjad hogy mennyid volt pénzevét előtt?

Olvastam hogy átváltás valami 2,49%  + levét 1,9 euro,   Gondolom ez engem mivel forintos a számlám és nem euros, ezért minden pénzlevétnél érinteni fog nem?

4000 ft-ot azért nem tudtál leszedni, mert a 4500 ft-os egyenleg nem fedezte volna a felvétel költségeit.
A kártyás tranzakciókról a pontos elszámolás majd 1-2 munkanap múlva lesz meg, most csak "elkülönítették" a számládon az összeget, hogy ne tudd még egyszer felhasználni.

Természetesen a váltás költségei mindig érinteni fognak. Azt nem tudom, hogy a forint elszámolás választása jó ötlet volt-e, igazából ki kéne egyszer próbálnod, hogy ugyanakkora összegeket felveszel mindkét módszerrel, pár perc különbséggel.

Nagyon nem mindegy, hogy ilyenkor ki vált, a skrill (náluk nagyon drága) vagy a mastercard árfolyamával számolnak.

Én úgy tudom ilyenkor a Skrill vált, és nagyon szarul, ha jól tudom 4%-os átváltási dijjal.

Mindig a forintot érdemes választani, ezt már többen is leteszteltük korábban.

Már csináltam egy Skrill számlát, de most megláttam ezt a 20%-os, max. 10 Eurós Sportfogadás - Skrill promóciót. Hogyan tudnám érvényesíteni én is a kedvezményt? Törölhetem a jelenlegi fiókom és regisztrálhatok ugyanúgy a saját nevemre, de ezúttal már rajtatok keresztül egyet? Vagy túl átlátszó a dolog és le fognak tiltani?  :(

"The upload with Visa failed. Please try again."

Ezt az üzenetet kapom, ha kártyáról szeretnék utalni.
Régebben már használtam ugyanezt a kártyát a skrill-nél és semmi gond nem volt vele. Most mi lehet?
Írtam nekik az oldalon keresztül már 3szor is, de b...nak válaszolni. Már 1 hónapja ezzel szenvedek.
Valami ötletetek? Vagy közvetlen elérhetőség a helpdeskhez?