Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: bendehal Dátum február 03, 2015, 17:18:33
Nem lesz az 10K.
Én a Takarékbankos ATMnél szeretek pénzt felvenni legközelebb van. Néha vonnak le utána készpénz felvételi díjat néha nem. De ha vonnak le akkor sem annyit amennyit kellene, $-os számla.
Nekem 75 ezer kp felvétel 2-3 ezer forint költség összesen. Ft-os Skrill számla, EUR a Skrill bankkártya. Kisebb összegnél (10-20 ezer) 600-900 forint.

Szerinted mindenkinek külön devizában van a számlája és a kártyája?
A helyedben fognám és ketté törném a kártyát.

Idézetet írta: bendehal Dátum február 03, 2015, 18:01:30
Szerinted mindenkinek külön devizában van a számlája és a kártyája?
A helyedben fognám és ketté törném a kártyát.
Nem tudom másnak hogy van, nekem forintos Skrill jobb, mert nem félek a navtól, és hazautalom bankszámlára 900 forintért bármilyen összeget. Néha kell nagyon sürgősen a Skrill kártyás pénzfelvétel, de ez ritka.
Akinek meg dolláros a Skrillje, annak a banki haza utalás a szívás, minden nem klappolhat 8)

Idézetet írta: TiB Dátum február 03, 2015, 18:02:59
Mastercard árfolyam: https://www.mastercard.com/global/currencyconversion/

Az a baj ezzel a kalkulátorral (már múltkor kitomboltam magam miatta), hogy nem sokra megyünk vele.
Mert vagy a középárfolyamot, vagy vételi árfolyamot mutatja (mármint a mi szempontunkból vételi). Nem jöttem még rá, de valószínűleg a középárfolyamot. Van váltó aki 5-10 forintos intervallummal dolgozik, van amelyik 20-30-al.
Sokszor mondták már, hogy a mastercard árfolyama korrekt. Hát a nagy sz@rt!
Most ugye 308.82-őt mutat a forintra, nekem pár órája 295.72 váltották forintra az eurót... 13.1 forint a rés. Eladás-vétel között 26-27 forint. Most nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek...
Az én skrillem ősrégi. Természetes volt 2003-ban, hogy forintosat nyitok. Így viszont úgy néz ki minden pénzhez jutásom, hogy forintról-euróra, euróról-forintra, plusz a skrill illetéke... 25 000-nél köbö 1900 forint a költsége egy pénzfelvételnek. Mert ugye megszivat a mastercard csöppet sem baráti árrésével...

Na mindegy. Nem panaszkodni akarok. Amúgy is csak akkor használom a kártyát pénzfelvételre, ha nagyon muszáj. A leutalás 900-1000 forintját meg kibírom  (nagyobb pénznél főleg). Váltanék, lehet fogok is, mert megunom a dolgot, de rendkívül rendszertelen, hogy mikor, miért, mennyit veszek le, illetve használom a kártyát. Így nem tudom, hogy akarok e energiát fektetni ebbe a dologba. Ráadásul amilyen hulladék a skrill support, félek belevágni egy "történetbe" velük.
Egyébként nagyjából vágom az alternatívákat is, lassan lehet élek én is más lehetőségekkel is, mert egyre gázabb ez a moneybookers.

#2029 február 03, 2015, 19:06:11, bendehal
Idézetet írta: borostyan Dátum február 03, 2015, 18:25:38
Nem tudom másnak hogy van, nekem forintos Skrill jobb, mert nem félek a navtól, és hazautalom bankszámlára 900 forintért bármilyen összeget. Néha kell nagyon sürgősen a Skrill kártyás pénzfelvétel, de ez ritka.
Akinek meg dolláros a Skrillje, annak a banki haza utalás a szívás, minden nem klappolhat 8)

Skrill $ nem küld Magyarországra forintban küldi...
Kivéve ha valakinek $ bankszámlája van és értesíti a supp.-ot hogy $ kűldjenek.

Szerk.: Ezzel arra céloztam hogy ne biztasd az embereket hogy milyen jó a forintos skrill. Mert baromira nem jó, főleg ha valaki Pinnacle és hasonló irodákban is tervez játszani.

Idézetet írta: bendehal Dátum február 03, 2015, 18:49:21
Skrill $ nem küld Magyarországra forintban küldi...
Kivéve ha valakinek $ bankszámlája van és értesíti a supp.-ot hogy $ kűldjenek.

Szerk.: Ezzel arra céloztam hogy ne biztasd az embereket hogy milyen jó a forintos skrill. Mert baromira nem jó, főleg ha valaki Pinnacle és hasonló irodákban is tervez játszani.
Én nem biztattam senkit, de a szövegértésed nem annyira jó. Éppen azt írtam, amit te, hogy nekem azért kell forintos Skrill, mert így forint/forint a banki utalás, és nekem ez a fontos. Attól még az is igaz, amit írtam korábban, hogy nekem annyi a pénzfelvét költsége a kártyámmal. Nyilván vannak jobb megoldások, meg van VIP-es Skrill számla is, ami még jobb, nekem ilyen van.
Nem kell szerintem itt biztatni senki semmire, mindenki ki tudja találni, hogy neki mi a jó, neked a dolláros számla, nekem a forintos, más az angol fontot szereti. (banki hazautaláshoz a forint a legjobb, ez tény)

Hello!

Milyen pénznemben ajánljátok a Skrillt (HUF vagy EUR)? Ha esetleg EUR akkor a fogadóirodáknál is EUR pénznemet használjam? És a be/kifizetéseket is euróban kell/érdemes csinálni?
Ha később (ha jól megy a biznic) igényelnék hozzá kártyát akkor melyik érdemes?
Előre is köszi!

Szia!

Ezzel kapcsolatban itt mindent megtalálsz:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3780.0.html
Teljesen kiveséztük már, mindenki leírta, a gondját baját ezzel kapcsolatban. Mindenkinek máshogy jó, mindenki máshogy használja a skrill fiókját.
Olvasd el a topic-ot teljes egészében (csak 25 oldal) és tudni fogsz döntést hozni! Én is ezt tettem!

Üdv. Tom

Én az eurós Skrillt ajánlom, és a fogadóirodáknál is az eurót, az mindenhol elérhető, és nem lesz átváltási költség. Pénzkivételre meg skrill mastercard úgy, hogy a mastercard árfolyamán váltsa forintra, ami kedvezőbb, mint a banki árfolyam.

Idézetet írta: Irtis Dátum február 10, 2015, 17:06:03
Én az eurós Skrillt ajánlom, és a fogadóirodáknál is az eurót, az mindenhol elérhető, és nem lesz átváltási költség. Pénzkivételre meg skrill mastercard úgy, hogy a mastercard árfolyamán váltsa forintra, ami kedvezőbb, mint a banki árfolyam.
Idézetet írta: Tomikaa Dátum február 10, 2015, 16:45:10
Szia!

Ezzel kapcsolatban itt mindent megtalálsz:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3780.0.html
Teljesen kiveséztük már, mindenki leírta, a gondját baját ezzel kapcsolatban. Mindenkinek máshogy jó, mindenki máshogy használja a skrill fiókját.
Olvasd el a topic-ot teljes egészében (csak 25 oldal) és tudni fogsz döntést hozni! Én is ezt tettem!

Üdv. Tom

Kösz mindekettőtöktől a választ!  :) :great:

Sziasztok!

A problémám még mindig az hogy nem tették vissza az ominózus novemberi vásárlásokból a pénzt a számlámra. Írtam már nekik a honlapon keresztül de semmi reagálás. Van valamilyen e-mail cím ahová lehet írni nekik? Esetleg aki írt az bemásolhatná mit küldött nekik és hogy erre visszakapta-e a pénzt. Mindenki visszakapta rajtam kívül vagy nem foglalkoztok vele majd visszakerül mert megígérték :) De az én türelmem már elfogyott. Köszi ha reagál vki! :great:

Kezdek megbolondulni. Az még oké, hogy nem jön a tranzakciókról időben e-mail, de az, hogy egy utalásról 3 óránként jöjjön úgyanaz... 2 napja kapom úgyanazt az üzenetet 3 óránként. Azóta nem is volt semmilyen tranzakció egyébként. Ilyenkor mit lehet tenni? Írjak nekik vagy majd abbahagyják?

Idézetet írta: Sziszka123 Dátum február 11, 2015, 09:42:09
Sziasztok!

A problémám még mindig az hogy nem tették vissza az ominózus novemberi vásárlásokból a pénzt a számlámra. Írtam már nekik a honlapon keresztül de semmi reagálás. Van valamilyen e-mail cím ahová lehet írni nekik? Esetleg aki írt az bemásolhatná mit küldött nekik és hogy erre visszakapta-e a pénzt. Mindenki visszakapta rajtam kívül vagy nem foglalkoztok vele majd visszakerül mert megígérték :) De az én türelmem már elfogyott. Köszi ha reagál vki! :great:

Ezt próbáld meg: [email protected]

Idézetet írta: BvB_09 Dátum február 11, 2015, 09:49:17
Kezdek megbolondulni. Az még oké, hogy nem jön a tranzakciókról időben e-mail, de az, hogy egy utalásról 3 óránként jöjjön úgyanaz... 2 napja kapom úgyanazt az üzenetet 3 óránként. Azóta nem is volt semmilyen tranzakció egyébként. Ilyenkor mit lehet tenni? Írjak nekik vagy majd abbahagyják?

Ki lehet kapcsolni az email értesítőt valahol a settings fülnél.
Most sok értelme ugy sincs hisz órákat késik a mail, vagy meg se jönn.

Hello!
Az "add bank account"-tal regisztráltam a számlám, mégsem tudok így befizetni, nem adja a lehetőséget az "Instant bank transfer"-nél. Ez normális? Most jött meg a bankkártyám, szóval nem halok bele, ha azzal kell. Ugyanannyi a díja így is meg úgy is utalni?
Köszi