Australian Open 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Most viccet félretéve valamiért Dimitrov végső győzelmét várom, meg is fogadtam. Éjjel Karatsev ellen max. 1 szettet fog veszíteni, az elődöntőben meg feladja ellene Djoko (így tervezem)  :D

Másik ág meg brutál, ott nehezebb megtippelni mi lesz, de egy pihent Dimitrovnak lehet egy hulla fáradt, akár 2x5 szettes ellenfél jön majd  :)

Úgyhogy hajrá Dimitrov!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Valaki nem tudja hogy miért nincsenek nézők? Kiesett Kyrgios és már nincs kinek szurkolni?  :D

Idézetet írta: Pondrux Dátum február 15, 2021, 20:24:15
Valaki nem tudja hogy miért nincsenek nézők? Kiesett Kyrgios és már nincs kinek szurkolni?  :D

Igen  :D :D :D

Újra megjelent a vírus, így 5 napra kilőve a nézők, a végére visszatérnek!  :beerchug:


#138 február 16, 2021, 01:05:54, HT
Nekem is volna egy kérdésem, hátha valaki hallott erről.
Hogy-hogy nincsenek vonalbírók???
Ez egy új dolog? Vagy valamiről lemaradtam volna? Még a kisebb tornákon is – emlékeim szerint – mindkét oldalon ott áll 2-2 ember. Most viszont csak a labdaszedők vannak ott. Ezek szerint minden szituációt a vezetőbíró fog megítélni? Ez azért egy Ausztrál Openen elég furcsa. Bár több mérkőzést is sikerült megnéznem, de egyikben sem volt szó arról, hogy mi ennek az oka.
Szóval ha valaki tud valamit, köszönettel hallgatom.

A kérdésre a rövid válasz : koronavírus...
Nem engedik a vonalbírókat teniszversenyeken, sőt mindenhol sólyomszemet akarnak bevezetni a jövőben ha jól emlékszem a hírekből.

Idézetet írta: HT Dátum február 16, 2021, 01:03:14
Nekem is volna egy kérdésem, hátha valaki hallott erről.
Hogy-hogy nincsenek vonalbírók???
Ez egy új dolog? Vagy valamiről lemaradtam volna? Még a kisebb tornákon is – emlékeim szerint – mindkét oldalon ott áll 2-2 ember. Most viszont csak a labdaszedők vannak ott. Ezek szerint minden szituációt a vezetőbíró fog megítélni? Ez azért egy Ausztrál Openen elég furcsa. Bár több mérkőzést is sikerült megnéznem, de egyikben sem volt szó arról, hogy mi ennek az oka.
Szóval ha valaki tud valamit, köszönettel hallgatom.

Dimitrov mi a szart csinál??  :bash:

Idézetet írta: csatarid Dátum február 16, 2021, 07:06:29
Dimitrov mi a szart csinál??  :bash:

Éppen ezt akartam kérdezni. Megébredtem olyan 1,5 órája Dimi szett; most felkelek már majdnem 2-1 az orosznak :o
Ha továbbmegy és Djoko pont ellene adja fel akkor GS döntő?! Neeee :redchug:


Már látom hogy megsérült. Ekkora pechet...  :'(

Most Karatsev break 2.75 aztán feladás.

Ilyen szintű meglepetés a nőknél divat :laugh:

A tenisztörténelem első olyan játékosa lett, aki első Grand Slam versenyén a négyig jutott!

És egy topkomment, ami olvastam: "Az oroszok már a spájzban vannak!" ;D ;D ;D

Dimitrov megsérült,de a 3.szett elején jöttek a gondok legalábbis így kívülről úgy tűnt.Az orosz partiban volt akárhogy is nézem.Ott volt a rengeteg break labda a 2.szettben Dimitrovnak,de kihasználni nem tudta Karatsev viszont megcsinálta.

Idézetet írta: anarsia Dátum február 16, 2021, 01:29:28
A kérdésre a rövid válasz : koronavírus...
Nem engedik a vonalbírókat teniszversenyeken, sőt mindenhol sólyomszemet akarnak bevezetni a jövőben ha jól emlékszem a hírekből.

Köszi. Azért remélem, hogy a játékosokat (és a vezetőbírót) még beengedik majd a pályára, és nem home office-ban mennek majd a meccsek...

Idézetet írta: Latzka Dátum február 16, 2021, 07:09:54
Éppen ezt akartam kérdezni. Megébredtem olyan 1,5 órája Dimi szett; most felkelek már majdnem 2-1 az orosznak :o
Ha továbbmegy és Djoko pont ellene adja fel akkor GS döntő?! Neeee :redchug:

A bátrabbaknak még nem késő megtenni Karatsev végső győzelmét, a 26-szoros pénz mindig jól jön a rezsi befizetésekor.
És már csak két embernek kell megsérülnie ahhoz, hogy összejöjjön.  ;D
Ebből az egyik máris adva van – ahogy Lazka is említette –, csak annyi kell hozzá, hogy Zverev kivéreztesse Djokót.


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: február 16., 10:15CET