Manchester City - Manchester Utd. Tippjáték (Nyeremény: 5.000 Forint)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában














Idézetet írta: oakland23 Dátum március 07, 2021, 10:55:31
Fernandes, 3. perc

Gratulálok én is, bár ahhoz képest, hogy valaha ezt írtad:

"A nyereményalapot az ilyen ki és mikor lövi az első gólt játékok adnák, ezeket full megszüntetném."

:D

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,16794.0.html

(csak kis fricska volt ;) )

:cya:

Továbbra is ez a véleményem, hogy semmi értelme, és a véleményem azóta sem változott.
Csakis az SPF pont miatt írtam be  ;D

Kicsit frusztrál, hogy mióta létezik az a rendszer, tán egyszer értem top30-ba, és akkor is felajánlottam. Most megfogadtam, hogy megint beérek a top30-ba, nyerek vagy 2000-2500 Ft-ot, aztán veszek belőle pár kg jó minőségű banánt, és amikor jóízűeket harapok bele, majd gondolok azokra, akik nem nyertek semmit, és nevetek, mint az a kutya



Ez meg csak hab a tortán, hogy ha senki nem nyom fel, ez a hsz. is SPF pontot ér  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 09, 2021, 08:59:09
Továbbra is ez a véleményem, hogy semmi értelme, és a véleményem azóta sem változott.
Csakis az SPF pont miatt írtam be  ;D

Kicsit frusztrál, hogy mióta létezik az a rendszer, tán egyszer értem top30-ba, és akkor is felajánlottam. Most megfogadtam, hogy megint beérek a top30-ba, nyerek vagy 2000-2500 Ft-ot, aztán veszek belőle pár kg jó minőségű banánt, és amikor jóízűeket harapok bele, majd gondolok azokra, akik nem nyertek semmit, és nevetek, mint az a kutya



Ez meg csak hab a tortán, hogy ha senki nem nyom fel, ez a hsz. is SPF pontot ér  ;D

Ja, ja, én is így vagyok sportfogadóként, hogy az ingyenpénz nem motivál  :D

Téged az sftotónál is gondolom 13 találat esetén nem a nyertes szelvény 5 ezer ft-ja fölött pluszban nyerhető 300 euró, hanem a 13 találatért kapott 26 spf pont motivál  :redchug: :beerchug: