Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: priest Dátum február 05, 2013, 11:41:34
Sziasztok.
Ha csinálok Mb számlát akkor oda kitudom kérni bet365-ről a pénzt?
Illetve van ennek valami díja?
És amikor Mb-ről utalok OTP-s számlára annak mennyi a költsége?

- Ha előtte befizetsz Mb-ről, akkor igen.
- Nincs.
- Valami 580 Ft rémlik.

Sziasztok!

Vázolom a szitut meg kérdésemet.
Valamikor nagyon rég regeltem Skrill-re egy euros számlát.Amit nem is használtam soha.
Bet365-ön forintos számlám van.Rájöttem ha viszonylag "sok" pénz van a számlámon akkor nem tudok ellen állni és gyorsan bukta a vége.Arra gondoltam hogy 2-3 naponta levenném.Eddig a fel és le utalást Visa-val oldottam meg amin ha jol tudom havi 2 lekérés ingyenes.
Szal nem tudom eldönte mit csináljak.A kevés összegek miatt gondolom érdemes lenne átváltani bet-et eurosra. Vagy a váltás miatt nem bukok anyit hogy foglalkozzak vele?
Illetve Visa-ra menyit számolhatnak fel az ingyeneseken felül?

üdv:Csecse

Helló!
Milyen pénznemben  éri meg a Skrillre regelni?
Visa kártyám van(dollár alapú)fent vagyok Betfairen meg Expekten.
Currencynek alappból a hun ft van beállítva.
Nos?
Köszi!

Idézetet írta: mikisun Dátum február 10, 2013, 20:58:28
Helló!
Milyen pénznemben  éri meg a Skrillre regelni?
Visa kártyám van(dollár alapú)fent vagyok Betfairen meg Expekten.
Currencynek alappból a hun ft van beállítva.
Nos?
Köszi!

Nincs egyértelmű válasz erre.
Az lenne a lényeg, hogy minél kevesebb váltás legyen, miközben utalgatod a pénzt.

Az lenne az optimális, ha mindhárom helyen (magyar bankszámla, skrill, fogadóiroda) azonos lenne a devizanem, de pl. nekem is vannak forint, euró, dollár és font fogadószámláim is és csak egy skrillem lehet alapból...
Ha jellemzően mondjuk euróban játszol, akkor igazíthatod ehhez a skrilled pénznemét, akkor majd a "hazautalásnál" és a skrill feltöltésénél vesztesz a váltáson, ha meg forintban lesz a skrilled, akkor meg a "nem forintos" irodáknál buksz majd be- és kifizetéskor.

Az is szempont lehet, hogy ha a skrillhez kártyát csináltatsz, akkor az nem lehet forint alapú, csak euró elszámolású. (na jó, lehet dollár, font és zlotyi alapú is)

Nekem régebben egy forint skrill tökéletes választás volt, azóta viszont többségében eurós irodáknál játszom, így párhuzamosan egy eurós neteller pénztárcát is használok, hogy csökkentsem a váltások költségeit.

Hmm...beakartam fizetni bet365-re de nem tudtam, mondom megpróbálom betclicre, ott is ugyanazt dobta ki.

Valaki tipp, hogy mi lehet a gáz? Ha rányomok a "confirm"-re akkor átvisz az MB-re ahol bedobja ezt a bankos oldalt...

Hmm.... akkor kéne ilyen előforduljon ha nincs elegendő pénz a számládon. A klasszikus módon próbáltál befizetni?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 11, 2013, 19:38:55
Hmm.... akkor kéne ilyen előforduljon ha nincs elegendő pénz a számládon. A klasszikus módon próbáltál befizetni?

Én is erre gondoltam, de van pénz a számlámon, ezért nem is értem.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum február 11, 2013, 19:40:09
Én is erre gondoltam, de van pénz a számlámon, ezért nem is értem.

nem lehet, hogy non gaming a pénz? tényleg nem tudom miért nem ajánlja fel, hogy saját mb számláról fizess.

#683 február 11, 2013, 19:48:26, Cesc18
Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 11, 2013, 19:41:39
nem lehet, hogy non gaming a pénz? tényleg nem tudom miért nem ajánlja fel, hogy saját mb számláról fizess.

Hát de már kismilliószor fizettem be, meg ma jött pénz a számlára a Fortunától. Legutóbb február 6.-án fizettem be róla, akkor semmi gáz nem volt.

A vicc, hogy amikor átmegyek arra a részre ahol másnak tudok pénzt küldeni, ez a szöveg fogad:

"To send money instantly you need to upload funds in to your Skrill (Moneybookers) account.
Skrill (Moneybookers) offers a wide local network of more than 60 funding options such as bank transfer, credit and debit cards and many more."

Nem vágom miért érzékeli úgy, hogy nullán vagyok...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum február 11, 2013, 19:43:44
Hát de már kismilliószor fizettem be, meg ma jött pénz a számlára a Fortunától. Legutóbb február 6.-án fizettem be róla, akkor semmi gáz nem volt.

A vicc, hogy amikor átmegyek arra a részre ahol másnak tudok pénzt küldeni, ez a szöveg fogad:

"To send money instantly you need to upload funds in to your Skrill (Moneybookers) account.
Skrill (Moneybookers) offers a wide local network of more than 60 funding options such as bank transfer, credit and debit cards and many more."

Nem vágom miért érzékeli úgy, hogy nullán vagyok...

Ezt én sem és így látatlanba szerintem senki sem tudja megmondani  :-\ Próbálkozáson és a skrilltől való érdeklődésen kívül szerintem nem marad más.

Ha átküldöd valakinek a pénzt,majd vissza,akkor sem lehetne,vajon?

Idézetet írta: Pikaa Dátum február 11, 2013, 20:21:23
Ha átküldöd valakinek a pénzt,majd vissza,akkor sem lehetne,vajon?

Nem tudok pénzt küldeni sem, mert azt írja töltsem fel a számlám. Egyszer volt, hogy ATM-ből nem tudom felvenni pénzt pedig a számlámon volt aztán másnap meg már ment...most várok holnapig, aztán majd kiderül mi lesz. Ha nem okés akkor megy nekik egy üzi!

Ma már sikerült befizetnem, nem tudom miért érzékelte tegnap úgy, hogy nincs pénzem...ha mással is történne ilyesmi akkor várni kell egy félnapot és utána már menni fog.

Lehet az utolsó Fortunawines kifizetésed nem volt véglegesitve

Sziasztok!

Próbálom érvényesíteni a bankkártyámat (MKB, Mastercard), de állandóan a következő hibaüzenetet kapom:

"Your credit/debit card verification deposit attempt has failed."

Common reasons and/or advice :
        Transaction rejected by your bank - probable reason is the "gaming" description sent to your bank. We recommend you to contact your bank directly and communicate the issue with them.
        Incorrect credit/debit card details submitted – we recommend you to double check your card data entered in our system.
        Insufficient funds – we can advise you to check with your bank whether your available balance is sufficient to cover the amount due.
    WARNING: This is your second failed credit/debit card deposit within the last 24 hours. If you make 3 failed credit/debit card deposits within a 24 hour period, you will not be able to make further credit/debit card deposit attempts for 24 hours.


Pénz van rajta, az adatok is jók.

A Gaming purposes-t jelöltem meg, mivel BetFair-en tevékenykednék.


Hasonlót tapasztalt-e valaki? Bármiféle tanácsot, útbaigazítást köszönök.

Lehet esetleg bankspecifikus a probléma? Anno még Rafi-ügyfélként volt MB-számlám, s semmi gond nem volt.

Amennyiben igen, melyik bankot ajánljátok?
Vagy valamiképp fel tudnám tölteni esetleg a bankszámláról is az MB-t? (Aztán úgyis igényelnék Skrill Mastercardot).