Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Capo21 Dátum február 24, 2019, 14:31:08
bwin-en mégis hogy?

Akinek volt mindkettőn (sportingbet,bwin) accountja,nem törölték,nem vonták össze,feltéve ha nem azonos volt a username.
Azóta már fizettem be és kértem is ki pénzt mindegyikről,nem volt gond.
Így mindegyiken megcsináltam a challenget :D

Idézetet írta: runin Dátum február 24, 2019, 18:30:26
Akinek volt mindkettőn (sportingbet,bwin) accountja,nem törölték,nem vonták össze,feltéve ha nem azonos volt a username.
Azóta már fizettem be és kértem is ki pénzt mindegyikről,nem volt gond.
Így mindegyiken megcsináltam a challenget :D

Nekem volt mindkettőn, különböző felhasználónévvel. A bwinesből lett a sportingbullos, a sportingbeten meg közölték, hogy vegyem ki a pénzem, mert nem fogadhatok ott többet.

Idézetet írta: Carpeks Dátum február 24, 2019, 18:42:34
Nekem volt mindkettőn, különböző felhasználónévvel. A bwinesből lett a sportingbullos, a sportingbeten meg közölték, hogy vegyem ki a pénzem, mert nem fogadhatok ott többet.

Próbálj meg belépni Sportingbetes neveddel!

Idézetet írta: runin Dátum február 24, 2019, 19:49:12
Próbálj meg belépni Sportingbetes neveddel!

Azzal próbálkoztam már annak idején is, de nem sikerült. Lehet hogy azért, mert ugyan a felhasználónév más volt, az email cím ugyanaz, mint a bwinnél. Csak a bwines fiókomat vitték át.

Idézetet írta: runin Dátum február 24, 2019, 18:30:26
Akinek volt mindkettőn (sportingbet,bwin) accountja,nem törölték,nem vonták össze,feltéve ha nem azonos volt a username.
Azóta már fizettem be és kértem is ki pénzt mindegyikről,nem volt gond.
Így mindegyiken megcsináltam a challenget :D

Nekem is volt mindkettőn, használtam is őket stb. A sportingbullon is használtam őket, de később a bwineset fogták, és törölték... Leleveleztem velük, hogy ugyan miért, de mondvacsinált okokat emlegettek, hogy nem lehet két számla stb... Ezek szerint mégis.

Idézetet írta: Carpeks Dátum február 24, 2019, 22:57:02
Azzal próbálkoztam már annak idején is, de nem sikerült. Lehet hogy azért, mert ugyan a felhasználónév más volt, az email cím ugyanaz, mint a bwinnél. Csak a bwines fiókomat vitték át.

Mivel Sportingbet-et és Bwin-t is ide vitték át, és sokaknak egyezett a felhasználónevük, úgy oldották meg, hogy a kettő közül, az egyik irodától áthozott account esetén végig nagybetűvel kell írnod belépésnél a felhasználónevedet... De már nem emlékszem melyik volt a nagybetűs, talán a Sportingbet-es... De amúgy ha jól rémlik, a Sportingbull-tól kapott mail-ek alján látod, hogy mi a felhasználóneved.

Sziasztok.Ezeket a čhallenges poriket mikor szoktak jovairni?Ez az 1 hogy kihasznalom....

Idézetet írta: szalist Dátum február 28, 2019, 20:05:12
Sziasztok.Ezeket a čhallenges poriket mikor szoktak jovairni?Ez az 1 hogy kihasznalom....

24 órán belül. Amúgy érdemes elolvasni a feltételeket.
Pl. ha lepörgeted,és nyersz valamennyit,de nem tudod kivenni,akkor megkérdezed,hogy miért nem fizetik ki,akkor tudd,hogy amit az ingyenesből nyersz,azt egyszer meg kell forgatni.
Vagy pl. 8 nap múlva akarod lepörgetni,de nincs ott semmilyen ingyenes pörgetés,akkor tudd,hogy 7 napig érvényes az ingyen pörgetés.

Szívesen segít itt bárki,aki tud,de ezek olyan kérdések,amikre ezerszer válaszoltunk.
Ennek a promonak a feltételei pedig kb. 8 sor,de karakterben számolva talán annyi sincs,mint amennyit most a hozzászólásomban olvastál.
Szóval feltételek.. mindig tessék elovasni. Hiszen az is lehet,hogy olyan követelmény van,amit esetleg nem tudsz teljesíteni.
Sok sikert a pörgetésekhez Mindenkinek,aki végigcsinálta!  :beerchug:

Altalaban mar delutan rajta szokott lenni, este le lehet porgetni. Vigyazz, kesz, rajt  ;D

Az ingyenes pörgetéseit 2019.03.01. 14:00-kor írjuk jóvá a Mega Gems nyerőgépen, és a következő 7 napig lesznek érvényesek. Ne feledje, hogy az ingyenes pörgetésből származó nyereményt 7 napon belül egyszer meg kell forgatni a Mega Gems nyerőgépen, mielőtt az kivehető lesz.

17,000 lett nekem a forgatással, egyébként vmi kurva szar játék ez  ;D starburst sokkal szarabb kivitelben

A Starburst minden idők legjobb játéka. Tavalyi statisztikában volt olyan, hogy 98,6 %-ot adott vissza. Soha semelyik játékszerver egyetlen játéka sem adott ennyit addig.

abszolut, azon csináltam végig a challanget, +10K alapból jött rajta

Mától megint challenge. Sajnos,most 4 helyett 6 Jokert adnak,így kicsit többen fogják teljesíteni,de 500 pörgetés garantáltan jár mindenkinek,aki végigcsinálja.  :ok:

Idézetet írta: runin Dátum április 01, 2019, 09:25:35
Mától megint challenge. Sajnos,most 4 helyett 6 Jokert adnak,így kicsit többen fogják teljesíteni,de 500 pörgetés garantáltan jár mindenkinek,aki végigcsinálja.  :ok:

runin, pluszos szokott lenni ez a challenge?