stdavid naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: stdavid Dátum december 10, 2013, 23:13:07
Felett 191.5   MIA Heat @ IND Pacers
(Játék összesített)   11/12/2013   Egyik sem   1.83

Ez hatalmas csalódás, maga a tipp mellett a mérkőzés színvonala is kifejezetten gyenge.. gyenge dobószázalékok, Lebron, George kioltják egymást, lerohanás alig, pedig rengeteg az eladott labda. Kár érte, max egy OT menthetne meg, de arra kevés a sansz. :noway:
Ráadásul a másik tipp amit kinéztem az a Hibbert over volt, az könnyedén jött volna, pont a Pacers dominanciája miatt a festékből.. na majd legközelebb.

Ma a szerb kézis csajok mentek igazán, azon kívül volt egy BL -es kombim, amit a Zenit szépen elbaszott.. így minimális profit a mai nap, pedig a kéziért jobban aggódtam :noway:
De ez a kézi VB számomra eddig hatalmas aranybánya :beerchug:

Boston Celtics - Los Angeles Clippers   Hendikep
Hendikep Outsider sor - Hosszabbítással
Boston Celtics 12.5
Minnesota Timberwolves - Philadelphia 76ers   Hendikep
Hendikep Outsider sor - Hosszabbítással
Minnesota Timberwolves -5.5
New York Knicks - Chicago Bulls   Hendikep
Hendikep kedvenc sor - Hosszabbítással
Chicago Bulls 9.5
@2.10


Clipperst pár napja láttam, még egy Sixers ellen se tudtak meggyőzni, nagyon Paul és Griffin köré épül az egész gépezetük. Még a Sixers is(!!) mikor kiment duplázni Paulra, akkor nem tudtak mit kezdeni.. és nem mindig lesz jó napja ennek a duónak, ráadásul most egy egész jól összerázódó Celticshez mennek, akikhez először érkezik vendégként Doc Rivers. Leginkább miatta lesz speciális légköre a találkozónak, amely nálam tök 50-50, így ez a hendi ajándék kategória.
Nagyon szimpatikus nekem az idei Wolves, de az eddigi eredmények nagyon nagy csalódást keltenek összességében, egyszerűen ott kell legyenek a PO -ban, nálam 5-6. helyen biztosan, sőt.. legutóbb nagyon megalázták a Pistonst, most a liga egyik leggyengébb gárdája ellen újabb hengert várok, kb 15-20 ponttal közte. De a 6 papír kéne legyen. Ráadásul CW még mindig nincs, így Rubio brillírozhat, de inkább palánk alatt lesz szétszedve a Sixers.
A Knicks szenved idén, ahogy a Bulls is Rose nélkül, nagyon underes meccsnek néz ki, szintén szoros kimenetellel, a kevés pont miatt pedig pláne nagyon sok érték van a Bulls hendiben. A Knicksnek mindkét legutóbbi megalázó vereségéből láttam részleteket, Carmelot leszámítva kuka ez a gárda..

Wolves eddig eléggé wtf, 13-al égnek félidőben.. :o :o

Celtics tökéletes, Bulls necces..

Celtics pipa.
1 perccel vége előtt Wolves 6-al megy.
Bulls visszajött 8-ra.
Kurva izgalmas végjátékok lesznek :D

#155 december 12, 2013, 04:56:46, stdavid
Idézetet írta: stdavid Dátum december 12, 2013, 00:39:42
Boston Celtics - Los Angeles Clippers   Hendikep
Hendikep Outsider sor - Hosszabbítással
Boston Celtics 12.5
Minnesota Timberwolves - Philadelphia 76ers   Hendikep
Hendikep Outsider sor - Hosszabbítással
Minnesota Timberwolves -5.5
New York Knicks - Chicago Bulls   Hendikep
Hendikep kedvenc sor - Hosszabbítással
Chicago Bulls 9.5
@2.10

Hát ez kurva izgulós volt :D
Celticset leszámítva a többi..
Wolves még 19 -el is égett, onnan húzták be végül 7 -el..
Bulls pedig volt 14 pontos hátrányban is, onnan visszajöttek az utolsó negyedben X -re!!

:great: :beerchug:

Ausztrália - nők +24.5   Ausztrália - nők v Csehország - nők
(Hendikep (2 esélyes) - további piacok)   12/12/2013   Egyik sem   1.60


Eléggé elhúztak a csehek már korán, de ha a német és a románok ellen közel 20 -on tudtak maradni az auszik akkor nehogy már pont egy csehek tömjék ki őket :noway: Ráadásul Potocki egyelőre padozik, most így -9 -en vannak 22 perc után.
Ráadásul a csehek tartalékolhatnak holnapra a román meccsre, ráadásul ellenünk és más meccseken is első felest kezdték jól, aztán látványosnak visszaesnek a 2. felesekre..

Idézetet írta: stdavid Dátum december 12, 2013, 15:08:45
Ausztrália - nők +24.5   Ausztrália - nők v Csehország - nők
(Hendikep (2 esélyes) - további piacok)   12/12/2013   Egyik sem   1.60

24 volt közte, utolsó másodpercekben jött végül fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :redchug:

Tunézia - nők +5.5   Németország - nők v Tunézia - nők
(Hendikep - 2 esélyes)   12/12/2013   Egyik sem   2.00


Mivel nem tartalékolva kezdenek a németek így annyira nem bízok a tunéziai hendiben, hogy olyan kb 7-8 góllal izmosabb téten rakjam őket, így inkább egy alacsonyabb hendit választottam, jobb oddson.
De ez nem igazán erős tipp.

Idézetet írta: stdavid Dátum december 12, 2013, 00:39:42
Boston Celtics - Los Angeles Clippers   Hendikep
Hendikep Outsider sor - Hosszabbítással
Boston Celtics 12.5
Minnesota Timberwolves - Philadelphia 76ers   Hendikep
Hendikep Outsider sor - Hosszabbítással
Minnesota Timberwolves -5.5
New York Knicks - Chicago Bulls   Hendikep
Hendikep kedvenc sor - Hosszabbítással
Chicago Bulls 9.5
@2.10



Követtem, Sőt Bulls-szal szépen akasztottam a két legGecibb gárda összecsapásán.. 10.25oddson  megvolt a bulls, + 7.5-ös hendivel is! Jó kis szelvény! Grat

Idézetet írta: stdavid Dátum december 12, 2013, 17:08:47
Tunézia - nők +5.5   Németország - nők v Tunézia - nők
(Hendikep - 2 esélyes)   12/12/2013   Egyik sem   2.00

Azért fájó igazán, mert egyrészt pont 6 lett közte, másrészt az első felesben egy biztosabb 3-4 góllal reálisan elhúzhatott volna Tunézia. A 2.felesben meg többször támadtak hogy visszajöjjenek 4-5 gólra, de elképesztő balfaszok voltak, mindent átlövésből akartam megoldani, hamar megtalálták az ellenszert. :(

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum december 12, 2013, 17:09:07
Követtem, Sőt Bulls-szal szépen akasztottam a két legGecibb gárda összecsapásán.. 10.25oddson  megvolt a bulls, + 7.5-ös hendivel is! Jó kis szelvény! Grat
Jaja, láttam a naplódban :ok: Az nem semmi volt, ahonnan visszajött a Bulls, de a végén ismét elfogytak :crazy:

Brose Baskets +9.5   Milano v Brose Baskets
(Pont hendikep)   13/12/2013   Egyik sem   1.55
Nanterre +6.5   Budivelnik v Nanterre
(Pont hendikep)   13/12/2013   Egyik sem   1.56
Bayern München +8.5   Unicaja Málaga v Bayern München
(Pont hendikep)   12/12/2013   Egyik sem   1.56
@3.81


Kagawa mester elemzése alapján, no meg a bet365-ös kosár bónuszért :D

#163 december 12, 2013, 19:50:26, stdavid
Hűségbónusza felhasználásra vár!

A játékélmény fokozása érdekében, szeretnénk megajándékozni Önt egy ingyenes 5 USD értékű bónusszal.


:great: :D

Magyarország - nők   Románia - nők v Magyarország - nők
(Játékidő eredménye)   12/12/2013   Egyik sem   1.52


Hazai pályán kötelező a győzelem 8)