stdavid naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum április 02, 2014, 10:25:08
Arsenal - Manchester City, Betfair Tippjáték - Nyertesek:

stdavid - 20€ Betfair számlafeltöltés
:beerchug:

#406 április 04, 2014, 20:59:12, stdavid
A derbiken semmit se számít a pillanatnyi forma, célok. Remélem mindkét gárda tényleg a 3 pontért megy harcba, akkor feszült hangulat, jó iram és sok helyzet lesz :)

Futball, Magyar NB I
Újpest FC - Ferencvárosi TC
Összgól alatt/felett : 2,5 felett
1.75

#407 április 05, 2014, 03:50:06, stdavid
Már a kezdő határ is elég jónak tűnt, így belenézve az 1. negyedbe jöhet a szokásos Grizzlies under.

Kosárlabda, NBA
Memphis Grizzlies - Denver Nuggets
Pontok száma : Under 193,5
1.85


Fuhhh, 192 végül, a vége elég izgulós lett.. 6 perccel a vége előtt még 180-185 körül volt az élő határ. A semmiből lett para a végére, hihetetlen.

#408 április 05, 2014, 18:15:37, stdavid
Guruban az indoklás.
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=10434


Soproni VSE - Vasas
Mérkőzés Teljes idő
2
2.30


Emberelőny, kapufa, ziccerek, sok helyzet. Kár, hogy mohó voltam, dnb se lett volna rossz, de persze utólag okos az ember, de ilyen oddson vétek lett volna kihagyni :)
Ja és az eredménytelenített büntetőből elért gólt nem is említem. Remeli elcsúszott, megtorpant, de gólt lőtt. A spori érvénytelenítette, sárga Remilinek és kifelé szabad. Ilyenről még nem is hallottam, akkor minimum rúgatták volna újra >:(

Idézetet írta: stdavid Dátum április 05, 2014, 13:31:23
Guruban az indoklás.
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=10434


Soproni VSE - Vasas
Mérkőzés Teljes idő
2
2.30

Én csak X2-ben mertem lévén, hogy Magyar NB2, de szerintem a sima 2-essel sem lesz gond.

LONG-TERM

Abszolút behozható Messi hátránya, főleg a Barca sorsolását elnézve. Most hétvégén pedig ha minden igaz CR és Costa se játszik, a Barca pedig a Betist fogadja.. persze a BL miatt valszeg takarékon lesznek, de sztem ebben van némi érték továbbra is.

Futball, Spanyol Liga Primera
Spanyol Liga Primera 2013-2014
Gólkirály : Lionel Messi
6.00

Idézetet írta: Cleveland Dátum április 05, 2014, 13:34:54
Én csak X2-ben mertem lévén, hogy Magyar NB2, de szerintem a sima 2-essel sem lesz gond.
Igen, ez óvatosságra int, továbbá, hogy nagyon fiatal a Vasas csapata, tehát (elvileg) hullámzóbbnak, kiszámíthatatlannak kéne lenniük. De a tavaszi edzőmérkőzéseken nem találtak ugye legyőzőre, az már előrevetítette, hogy Szanyóék jó munkát végeznek, és a tavaszi eredmények is magukért beszélnek. Nagy pechjük, hogy csak 20 pontot örököltek őszről..
Még a Nyíregyháza ellen is domináltak, végig ők kezdeményeztek. A Cegléd és a Tatabánya elleni kiutésekre pedig 1.70 feletti oddsot adtak a bukik :) Hála az elmúlt évek pocsék eredményeinek, sztem egy jó ideig még elég korrekt oddson lehet fogni a Vasast :)

Idézetet írta: stdavid Dátum április 05, 2014, 13:38:34
LONG-TERM

Abszolút behozható Messi hátránya, főleg a Barca sorsolását elnézve. Most hétvégén pedig ha minden igaz CR és Costa se játszik, a Barca pedig a Betist fogadja.. persze a BL miatt valszeg takarékon lesznek, de sztem ebben van némi érték továbbra is.

Futball, Spanyol Liga Primera
Spanyol Liga Primera 2013-2014
Gólkirály : Lionel Messi
6.00

Sikerült a fordulóban már 2 gólt ledolgozni, már csak 3 a hátrány! :beerchug:

#413 április 07, 2014, 02:18:36, stdavid
A fene vigye el ezt a lassú Betclicet.. akkor indítottam a 2.5 overt mikor Lukaku megindult, persze hogy gól és pont nem tudta elfogadni. Viszont a 4 gól is meglesz szerintem, 2-0 -nál nagyon kéne most kaparnia az Arsenalnak, de az Everton még mindig veszélyes, az is benne van, hogy ismét szétessen az Arsenal, sztem nem fog leülni a meccs 2-0 után.

Futball, Angol Premier League
Everton - Arsenal
Felett/alatt : 3,5 felett
1.60

#414 április 08, 2014, 22:34:58, stdavid
Guruban az indoklás, bár ott beértem egy vendég gólllal:
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=10486


Futball, Bajnokok Ligája
Chelsea - Paris Saint-Germain
Dupla esély : Döntetlen vagy Paris SG
2.00


Na ez a BL most mellé ment.

Idézetet írta: stdavid Dátum április 06, 2014, 03:34:28
Sikerült a fordulóban már 2 gólt ledolgozni, már csak 3 a hátrány! :beerchug:
És azt hiszem a BL kiesés is előnyére lesz Messinek a bajnokságban, hajrá! Intéztem kifizetést, így most relatíve, az az összeg amivel fogadok, ahhoz képest kifejezetten komoly tétel lenne ez a 6 -os szorzó :ok:

Fogadások szempontjából elég pocsék 1 hét van mögöttem, de hát ilyen ez a popszakma :redchug:

Egy Chelsea BL győzelmen erősen gondolkodok most, 5.50 -ös szorzó.. főleg ha a belga kapus nem védhet az Atleticóban. Ráadásul idegenben kezd a Chelsea.

#417 április 16, 2014, 23:14:48, stdavid
Továbbra sem olyan komoly szinten, de azért nem akarom hanyagolni a naplómat, mert az elmúlt napokban már egész korrekt forgalmat toltam :D
A Barca-Realon nekem mindig alap az over és talán csak 1 rémlik, mikor nem jött össze. Everton pedig lendületben, nagyon jó játékot hoznak, CP pedig lassan megnyugodhat, bennmaradtak.


Over 2.5   Barcelona v Real Madrid
(Total Goals)   16/04/2014   1.47

Everton   Everton v Crystal Palace
(Full Time Result)   16/04/2014   1.36
@2.01

#418 április 16, 2014, 19:54:49, stdavid
Az eddigiek alapján a lilák kezdeményeznek és veszélyesebbek, habár pont most volt egy nagy mtk helyzet :D Dnb -t és X2 -t a kiszámíthatatlanság miatt már feles kockázatnak éreztem, de a gólig csak eljutnak, csak mivel kupameccs félő, hogy nagyon ráülnek a végén, ha marad még a 0-0.

MTK Budapest - No   MTK Budapest v Ujpest
(Clean Sheet)   16/04/2014   1.57

Ez némileg kozmetikázta az újpesti gólt, sőt.. :)

CSKA Moscow   CSKA Moscow vs Panathinaikos
(To Win Match)   16/04/2014   2.15

CSKA Moscow   CSKA Moscow vs Panathinaikos
(To Win Match)   16/04/2014   3.50