Premier League 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Változnak az idők! 8)

Volt amikor egy Liverpoolos ezen felhúzhatta magát a kritika jogosságán; most viszont csak egy mosoly, mint amikor elképzeljük, hogy egy hangya megpróbál megb@szni egy elefántot! ;D :redchug:

Bár én nem szeretem a Liverpoolt, csak Jürgen Kloppot, de egyetértek Latzkával. A Crystal Palace manapság nem egy meghatázoró kiscspat, egyszerűen csak egy lavírozó, kiesésnél erősebb klub, miközben a Liverpool, ha utáljuk vagy sem, bajnoki materiál. Szerintem nyer a Liverpool, de ha nem is, Roy Hodgson egy Jordan Ayewból próbál középcsatárt csinálni, aki egyértelmúen középpályás. Nekem nincs is több kérdésem a klubbal kapcsolatban.

A hangya és elefánt hasonlatom nem a Palace-ról és a Pool-ról szólt, ez valóban félreérthető volt! Nem nézek le egy csapatot sem, előbb-utóbb a Pool is veszíteni fog, akár már ma is megtörténhet ez, de remélhetőleg nem így lesz. (Tegnap is ki gondolta volna, hogy a kis Paderborn idegenben 3-0-ra menni fog Dortmundban)
A hasonlat igazából azon szurkolóknak (vagy nem is tudom mik ők :-\) szólt, akik soha nem a saját csapatukkal törődnek, hanem a másikkal.

Szóval hangya lennék és te az elefánt? 😄😄😄😄

"Six clubs have won the title: Manchester United (13 times), Chelsea (5), Manchester City (4), Arsenal (3), Blackburn Rovers and Leicester City"

Na szállj le szépen a magas lóról, mielőtt túl nagyot esel. 😘

Idézetet írta: Latzka Dátum november 23, 2019, 09:34:58
A hangya és elefánt hasonlatom nem a Palace-ról és a Pool-ról szólt, ez valóban félreérthető volt! Nem nézek le egy csapatot sem, előbb-utóbb a Pool is veszíteni fog, akár már ma is megtörténhet ez, de remélhetőleg nem így lesz. (Tegnap is ki gondolta volna, hogy a kis Paderborn idegenben 3-0-ra menni fog Dortmundban)
A hasonlat igazából azon szurkolóknak (vagy nem is tudom mik ők :-\) szólt, akik soha nem a saját csapatukkal törődnek, hanem a másikkal.

Lehet ám hogy érthetően fogalmaztál, csak én értettem félre. Így már értem mire gondolsz. Egyébként én tényleg nem szeretem a Liverpoolt, de remélem bajnokok lesznek, mert már marhára unom azt a beszólást, hogy X éve nem nyertek bajnokságot. Nem tudom például ki látta a Netflixen a Sunderland, amíg csak élek sorozatot, de ott lehet igazán megtanulni, hogy milyen is a szurkolás. Keserédes a dolog persze, mert épp széthullik a csapatuk, folyamatosan kikapnak, de az öreg taxisnak, aki folyton kritikus, a reményt, vagy valamiféle megfoghatatlan örömöt jelent a kimenni hétvégén a Stadium of Lightba. Voltak bőven hibái a sorozatnak, de ezekért a igaz szurkolói pillanatokért megérte megnézni.

Na de hogy ne legyek teljes off, hozom a kedvenc Klopp gifet.


Idézetet írta: Greipel Dátum november 23, 2019, 09:55:57
Szóval hangya lennék és te az elefánt? 😄😄😄😄

"Six clubs have won the title: Manchester United (13 times), Chelsea (5), Manchester City (4), Arsenal (3), Blackburn Rovers and Leicester City"

Na szállj le szépen a magas lóról, mielőtt túl nagyot esel. 😘


Állathasonlatokban én valamiféle csúnya, béna állat lehetek, egy giliszta, de ha jól rémlik te meg Arsenal-szurkoló vagy. Én is direkt angolul hozok pár adatot, hogy te is megszédülj a lovon.

No. of UEFA Champions League Titles: Arsenal 0 - Liverpool 6
No. of Domestic League Titles: Arsenal 13 - Liverpool 18
No. of Domestic Cups: Arsenal 27 (13 FA Cups, 14 Community Shields) - Liverpool 30 (7 FA Cups, 8 League Cups, 15 Community Shields)
Estimated value: Arsenal $2.02 billion - Liverpool   $2.8 billion

A jóságot amúgy nem címekben mérik, reméljük egyszer majd te is így gondolod. Én például úgy lettem Videoton-szurkoló örökre, hogy egy balfasz klub volt akkoriban, kiesett a másodosztályba, tejet reklámoztunk a nevünkkel, még a stadion világítását se tudta fizetni a csapat, de ők lettek a kedvenceim.

Crystal Palace - Liverpool

Tony Scott fogadási szakértő szerint a második félidőben legalább két gól lesz. Erre az Unibetnél 1.88-as oddsot kínálnak!

További Unibet-szorzók a mérkőzésre:

• Hazai győzelem 7.30
• Döntetlen 4.70
• Liverpool 1.48
• 2.5 gólnál több lesz 1.67
• 3.5 lapnál többet oszt ki a bíró 1.93

Southampton - Leicester City 0:9
Arsenal - Southampton 2:2

@Greipel mit szólsz? 9, tehát kilenc null, után 2:2.

Idézetet írta: TiB Dátum november 23, 2019, 17:57:57
Southampton - Leicester City 0:9
Arsenal - Southampton 2:2

@Greipel mit szólsz? 9, tehát kilenc null, után 2:2.

Ahhoz semmit, szánalmas volt. Ugyanúgy a Kristály Palota meccsen minden, ami történt. Augusztus végén az egyik Napi tippben már kielemeztem a helyzetet, és mit ad Isten, már megint pontosan az történt, amit ott leírtam.... :DDDDDDDDDDDD Belinkelném, de akkor ki is lennék tiltva innen már megint.

Idézetet írta: Greipel Dátum november 23, 2019, 18:07:54
Ahhoz semmit, szánalmas volt. Ugyanúgy a Kristály Palota meccsen minden, ami történt. Augusztus végén az egyik Napi tippben már kielemeztem a helyzetet, és mit ad Isten, már megint pontosan az történt, amit ott leírtam.... :DDDDDDDDDDDD Belinkelném, de akkor ki is lennék tiltva innen már megint.

Nem tudom mit írtál a napi tippben, de itt egy top csapat, az Arsenal hazai pályán nem bírt egy olyan gyenge csapattal, aminek a Leicester 9-et vágott. Szidhatjuk például pótcselekvésként a Liverpoolt, de ez tény. Tehát 9, leírva kilenc gólt kaptak, most meg döntetlen az Arsenal az otthonában.

Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum november 23, 2019, 11:09:16
Crystal Palace - Liverpool

Tony Scott fogadási szakértő szerint a második félidőben legalább két gól lesz. Erre az Unibetnél 1.88-as oddsot kínálnak!

Ez szép tipp volt, Tony Scottot, nem tudom mennyire reklám, de érdemes követni twitteren. Vannak jó tippjei, illetve meccsek helyszínéről közölt infói angol foci témában. Ma amúgy bejött egy négyes kombija is, West Brom, Petergborough, Wycombe, Northampton győzelmek egy szelvényen remek oddsért, és ült a dolog. Nem mondom hogy hibátlan, de egy ingyenes tipsternek nem rossz a könyvjelzők közé. Twittere: https://twitter.com/tony_scott11

Idézetet írta: Greipel Dátum november 23, 2019, 09:55:57
Szóval hangya lennék és te az elefánt? 😄😄😄😄

"Six clubs have won the title: Manchester United (13 times), Chelsea (5), Manchester City (4), Arsenal (3), Blackburn Rovers and Leicester City"

Na szállj le szépen a magas lóról, mielőtt túl nagyot esel. 😘

Nem, az elefánt nem én vagyok, de a hangyát nagyjából eltaláltad ::)

Nem tudom felfogni, hogy egy jelenleg semmi erőt és karaktert nem mutató csapat (Arsenal) szurkolója <ez így egyben a hangya> jelenleg mire fel cinkeli a friss BL győztest, a bajnokságra is esélyes csapatot. <a Pool és aktuális eredményei az elefánt>

Folyamatosan ezt csinálod, gyűlölködsz egy másik csapat ellen. Ha ez tesz boldoggá, akkor oké; de tényleg nem értem miért kell ezt a legalsó szintet idehozni a fórumra.



#104 november 23, 2019, 18:57:26, Greipel
Idézetet írta: Latzka Dátum november 23, 2019, 18:29:34
Folyamatosan ezt csinálod, gyűlölködsz egy másik csapat ellen. Ha ez tesz boldoggá, akkor oké; de tényleg nem értem miért kell ezt a legalsó szintet idehozni a fórumra.

XD  :-*

Itt eddig csak te gyűlölködtél, tegnap este belinkeltem egy videót, mert történetesen ma is az a meccs volt, utána te jöttél a degradálással és a lenézéssel.  ;) Na de elég is ennyi mára.  :cya: