Hosszútávú (Long term) fogadások!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Létezik, hogy a tavalyi eurovíziónak nem volt topikja? Mindegy, nem találtam, így ide írok. Szóval nézem ezt a szart vagy 5 éve, és mindig mondogatom, hogy ebből bizony lehetne pénzt csinálni, és ezt vallom máig, de nem sikerül sosem beletrafálni a tutiba. Általában jó belövik a bukik, mintha előre le lenne zsírozva minden. Tavaly engem a nyurga szőke orosz csaj rendkívül idegesített, meg a olasz meleg srácok is. A svéd srácnak sem szurkoltam igazán (bár az esélyesek közül neki), nekem a grúz csaj Sublatti jött be, meg talán még a dala is  ;D

Néztem a magyar A Dal, c, műsorokat, és nekem eddig a Freedie nem volt ismerős, de első blikkre beugrott a svéd Zemmerlöw, vagy ki a fene, aki tavaly megnyerte. Totál ugyanaz a latin srác, magas, izmos, barna, boci szemekkel. A hangja sem rossz, meg a Dal sem annyira. Persze tudjuk, hogy az Eurovízió másról is szól, de ha tavaly a svéd nyert, ez a Freddie sem lesz rossz. Kérdés, vagy dilemma, hogy mennyire majmolás az egész. Jelenleg 26.00-os odds van Freddie-n, gondolkodok rajta, hogy helyezésre (1-4) megéri-e behúzni.
Sajnos túl jól néz ki ez a srác, hogy magasabb oddsal induljon, egy jó 51.00-es odds mellett nem gondolkodnék.

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 08, 2016, 11:38:07
Létezik, hogy a tavalyi eurovíziónak nem volt topikja? Mindegy, nem találtam, így ide írok. Szóval nézem ezt a szart vagy 5 éve, és mindig mondogatom, hogy ebből bizony lehetne pénzt csinálni, és ezt vallom máig, de nem sikerül sosem beletrafálni a tutiba. Általában jó belövik a bukik, mintha előre le lenne zsírozva minden. Tavaly engem a nyurga szőke orosz csaj rendkívül idegesített, meg a olasz meleg srácok is. A svéd srácnak sem szurkoltam igazán (bár az esélyesek közül neki), nekem a grúz csaj Sublatti jött be, meg talán még a dala is  ;D

Néztem a magyar A Dal, c, műsorokat, és nekem eddig a Freedie nem volt ismerős, de első blikkre beugrott a svéd Zemmerlöw, vagy ki a fene, aki tavaly megnyerte. Totál ugyanaz a latin srác, magas, izmos, barna, boci szemekkel. A hangja sem rossz, meg a Dal sem annyira. Persze tudjuk, hogy az Eurovízió másról is szól, de ha tavaly a svéd nyert, ez a Freddie sem lesz rossz. Kérdés, vagy dilemma, hogy mennyire majmolás az egész. Jelenleg 26.00-os odds van Freddie-n, gondolkodok rajta, hogy helyezésre (1-4) megéri-e behúzni.
Sajnos túl jól néz ki ez a srác, hogy magasabb oddsal induljon, egy jó 51.00-es odds mellett nem gondolkodnék.

A szavazatok le vannak itt már osztva, még Gundi is tudja előre hogy ki kinek adja a top3 pontját, nem hiszem hogy mi megnyerhetjük :D max helyezésre érdemesebb :D

Ha keresztbe szavazás van, meg a többi klisé, amit az Eurovízió kapcsán elsütnek, akkor a magyar induló miért nem végez mindig ugyanabban a régióban? Évente változik a diplomácia kapcsolat a népek között?

2012 - Compact Disco 24. hely
2013 - ByeAlex 10. hely
2014 - KállayBandi 5. hely
2015 - Boggie 20. hely

Nekem ez minden, csak nem állandóság. Az Eurovíziót azzal könnyítjük meg az agyunknak, hogy a keresztbe szavazást mantrázzunk, meg hogy minket magyarokat senki sem szeret brühühü, ezért nem nyerhetünk. Azerbajdzsán például milyen népszerű ország már Európában, történelmi és kulturális szempontból is egy tök menő nemzet, szóval egyértelmű, hogy 2011-ben nyert.

A keresztbeszavazáson azért már tompítottak, az országok pontjait nem csak a közönségszavazatok határozzák meg, hanem az országok "szakmai" zsűrijei is.
Utólag közzé is szokták tenni, hogy a két kategóriában ki hogyan végzett, pl. ByeAlex ha csak a közönség szavaz, akkor 8. lett volna, ha csak a zsűrik, akkor meg 21.  :)  (végül ugye 10. lett)
De az tény, hogy az automatikus átszavazás nagy előny, viszont ebben sem csak a "barátság" van benne, hanem hogy egyszerűen közös nyelv, hasonló kultúra vagy az adott országban élő kisebbségek szavazati elég sokat érnek.
Mi is a Szlovákiában és Romániában élő magyaroktól "elvárjuk" a szavazatokat, akármilyen szar is az aktuális dal. 

De a szomszédok szavazatai egyébként sem elegendőek senkinek, 3 éve a svéd induló 14. lett, tavaly meg ugye 1. ...

Most néztem csak, hogy tavaly az olasz induló toronymagasan nyert volna, ha csak a nézők szavaznak!! (végül bronz lett belőle)
Az olaszokat tényleg ennyire szereti mindenki alapból?  :)

Nézői szavazatok   Zsűri szavazatok
1.    Olaszország   366    Svédország   353
2.    Oroszország   286    Lettország   249
3.    Svédország   279    Oroszország   234
4.    Belgium   195    Ausztrália   224
5.    Észtország   144    Belgium   186
6.    Ausztrália   132    Olaszország   171

Idézetet írta: Knapp Dátum március 08, 2016, 20:02:25
Nézői szavazatok   Zsűri szavazatok
1.    Olaszország   366    Svédország   353
2.    Oroszország   286    Lettország   249
3.    Svédország   279    Oroszország   234
4.    Belgium   195    Ausztrália   224
5.    Észtország   144    Belgium   186
6.    Ausztrália   132    Olaszország   171

Ausztrália... Nálam innentől komolytalan az egész. Akkor már legalább ne ez legyen a neve. Dakar-rali Dél-Amerikában? Lehet, hogy én vagyok a maradi?
Fogadási szempontból viszont lehet halászni a zavarosban, mivel "pontozásos sportág".

A mai veresége előtt raktam Federert 21.00-ért
A veresége után felment 26-ra.

Aki gondolja, az merje :-)

Inkább bízok Thiem-ben 34ért

sziasztok!

Fogadott már valaki egy adott foci bajnokság végső győztesére?Handicap fogadás végső győztes pontosabban.Nyertetek már vele?Tapasztalatok?Előre is köszönöm a választ

Az Unibeten lehet fogadni, hogy jövőre is 12 csapatos lesz-e az NB1 1,12-ért. Elég érdekes, tekintve, hogy az MLSZ nyilatkozta, hogy marad a rendszer. Így is kiírhatták volna: Csányi hazudik @ 5 / nem hazudik @ 1,12  :).

Tudva levő, hogy nem ő dönt. Felcsúti víkendházban dől ez el... ;)

Idézetet írta: Nezocsa Dátum május 12, 2016, 15:43:40
A mai veresége előtt raktam Federert 21.00-ért
A veresége után felment 26-ra.

Aki gondolja, az merje :-)

Inkább bízok Thiem-ben 34ért

Federer tét vissza

Szerintem ebben van bőven érték főleg ha csak az úszásra és a Kajak-Kenura gondolunk....


Idézetet írta: Nezocsa Dátum május 22, 2016, 23:18:55
Szerintem ebben van bőven érték főleg ha csak az úszásra és a Kajak-Kenura gondolunk....

Én még várok más irodára is, hogy kijöjjön az oddsal. 4 éve a betclicen ment az 5.5 aranyérem pluszra 80 ezer. :great:

Idézetet írta: prigioni1 Dátum május 23, 2016, 14:15:24
Én még várok más irodára is, hogy kijöjjön az oddsal. 4 éve a betclicen ment az 5.5 aranyérem pluszra 80 ezer. :great:

Én már erre is tettem bőven, mert szerintem ennél magasabb határral fog kijönni a többi iroda...

Én is 4.5 felett (1,80) játszottam + hozzácsaptam a férfi vízilabdások győzelmét (12,00) is.