Napi tipp - május 27.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Labdarúgás
2023.05.27 15:00
Spezia-Torino
Szögletek száma 16 felett a mérkőzésen
Odds:19.00
bet365



bundesliga 15:30
Köln-Bayern München
1
6.5
bet365

A Bayern rossz formában van, lélektanilag is rossz állapotban van a csapat, a bajnoksághoz a Dortmund botlása kellene ma, és ez valószínűleg nem fog megtörténni. Legutóbb otthon kaptak ki 3-1-re. Ha elengedték ezt, esetleg meccs közben is kapnak híreket, akkor a hazai csapat sokkal motiváltabb lehet, és nyerhet, a Bayern pedig összeomolhat, főleg a második félidőre, mint legutóbb.

Labdarúgás
U20 VB
20:00

Dominikai Köztársaság-Olaszország
1.félidő eredménye 0:3
5.5
bet365

Hajtom bőszen ezt az U20-as vébét, de eddig nem nagyon ülnek a tippeim. Na majd most! Az olaszok 3 pontosak, s mivel akár a harmadik helyezés a csoportban is továbbjutást érhet, így ma szerintem nem görcsösen fognak pályára lépni. Egy gólgazdag siker valószínű második helyet fog érni, szerintem ez össze is jöhet. Nem nagyon értem, hogy miért a Trentobol, Modenából, Ascoliból vagy Spalból vannak beválogatva a játékosok, de ha ők a legjobbak-ám legyen! Legyen félidőre 3 gólos az előny!!!

NB1
20:00
Puskás - Honvéd
2 (1X2)
@3.50
bet365

2023.05.27. 20:30

Labdarúgás >> Olaszország >> Serie B

Cagliari - Venezia

Tipp: Gólok száma 4,5 felett
Odds: 6.50
Iroda: unibet

Indoklás: Az első gondolatom megint a Serie C felé indult, dee mivel ott nem tudtam választani két meccs közül, így egy osztállyal feljebb léptem.
Mindkét csapat megtalálta mostanában a góllövő cipőjét, úgyhogy szerintem betalálnak legalább egyszer.
Ilyen felállásban legutóbb jött az 5 gól.

Labdarúgás, Franciaország, Liga 1, 2023. 05. 27., 21:00

Lille - Nantes
Tipp: Gólok száma - pontosan 2


Odds: 4,00
Iroda: Bet365

Indoklás: Tegnap is bejött egy pontos gólszám tipp, és hát, addig kell ütni a vasat, amíg forró. A szituáció hasonló: a bukik ismét az overre tesznek két gödörben lévő csapat találkozóján. Szerintem tévednek: lehet, nagy csata lesz, de nem fognak potyogni a gólok. Én magam épp kettőt jósolok ezekből, ez elég tisztességes oddsot ad. Meglátjuk.

Idézetet írta: grof19 Dátum május 27, 2023, 09:17:10Sziasztok!

Időpont: 2023.05.27. (15:30)
Esemény: Foci  Németország (Frankfurt - Freiburg)
Tipp: Összesített gólok (2.5 felett)
Odds: 1.53
Iroda: bet365
Indoklás:

Frankfurt nyolcadik helyen áll a bajnokságban és ma hazai pályán csak győzelmével lenne esélye elérni a kupaindulást érő helyezését. Freiburg ötödik helyen áll a bajnokságban és győzelmével tudná valóra váltani Bajnokok ligája indulást érő helyezés elérését. Mindkét csapat számára fontos a mérkőzés megnyerése és ez több gólos eredményre ad esélyt.

Nyertes

Idézetet írta: Kék Lagúna Dátum május 26, 2023, 23:59:22FOCI
NÉMETORSZÁG: BUNDESLIGA - 34. FORDULÓ
27.05.2023 15:30

Dortmund - Mainz
Mindkettő szerez gólt
Odds: 1.67
bet365


Nyert

Ezen a napon nincs nyertes. Sok sikert továbbra is!  :beerchug: