Fogadás politikára

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#495 december 17, 2021, 09:47:21, Pozzato
Idézetet írta: csabax Dátum december 16, 2021, 15:23:43
Marine Le Pen népszerűségének csökkenése jobbára tényleg Eric Zemmour miatt van.
Ám miért nincsen egyetlen szó sem a cikkben az Emmanuel Macron francia elnök helyére jelenleg veszélyesnek tűnő Valérie Pécresse személyéről?
Én nem olvasom jól a cikket vagy tényleg még csak említve sincs Valérie Pécresse?
Megtévesztésként szerepel ebben a cikkben a Valérie Pécresse általi legyőzése óta immár a "futottak még" kategóriába tartozó Xavier Bertrand?

Elhiszem, hogy többen lehetnek kíváncsiak az algériai bevándorló családban született és magát berber eredetű francia zsidóként pozícionáló Eric Zemmour személyére és szélsőségesen rasszista és iszlamofób nézeteire, ám továbbra is az a véleményem, hogy legalább az egyik mondatban meg lehetett volna emlékezni arról is, hogy akár még egy Valérie Pécresse nevű nőszemély sem teljesen esélytelen.

A cikk októberben készült, ekkor még sehol sem mérték Pécresse-t (konkrétan november 20. utáni az első mért adat róla...), aki az elmúlt hetekben lett felkapott.  :ok:

#496 december 17, 2021, 10:04:20, csabax
Idézetet írta: Pozzato Dátum december 17, 2021, 09:45:13
A cikk októberben készült, ekkor még sehol sem mérték Pécresse-t (konkrétan november 20. utáni az első mért adat róla...), aki az elmúlt hetekben lett felkapott.  :ok:
Na, ez akkor így szívás.
Ugyanis nálam most jelent meg a cikk, s ezért azt gondoltam, hogy mostani. Bevallom, nem néztem a dátumot. Egyáltalán nem gyanítottam, hogy egy októberben készült cikk decemberben jelenik meg a laptopomon. Pech!
Köszi!
:ok:

Idézetet írta: csabax Dátum december 17, 2021, 10:01:26
Na, ez akkor így szívás.
Ugyanis nálam most jelent meg a cikk, s ezért azt gondoltam, hogy mostani.
Egyáltalán nem gyanítottam, hogy egy októberben készült cikk decemberben jelenik meg a laptopomon.
Pech!
:ok:

Látod, hogy mennyit változik a politika két hónap alatt?  ;D Azóta már Magyarországon is vannak új jelöltek, van, aki arra kér, nyomj meg egy gombot!

Választások éve lesz a 2022-es

Több meghatározó választás is lesz ebben az évben, mely régiók és országok jövőjét döntheti el.  Olvasd tovább



Bolsonaro is azok közé tartozik, akik azért nem szeretik a matematikát, mert nincs benne logika.


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: június 16., 11:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: július 18., 14:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: július 18., 14:00CET


Trump vs Biden újratöltve az amerikai félidős választáson

A történelemben még sosem volt ennyire fontos az amerikai "félidős" választás eredménye, mint 2022-ben! Olvasd tovább


Dwayne Johnson legyen az USA következő elnöke!

Többször megvédte a Föld bolygót, simán megoldja ezt a pozíciót is. Olvasd tovább


Spanyol választás: Biztosra vehető az új miniszterelnök személye?

Új idők kezdődnek Spanyolországban, alaposan átalakulhat az új kormánnyal az ország.  Olvasd tovább


Lépjünk ki az EU-ból, tökre visszafognak minket, jár elhagyási pénz?

Sokak szerint Orbán Viktor már kivezette Magyarországot egy ideje Európából, most csak az van hátra, hogy formálisan is elhagyjuk ezt az Európai Uniós megmondó izét. Olvasd tovább


Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum augusztus 13, 2023, 11:36:23Lépjünk ki az EU-ból, tökre visszafognak minket, jár elhagyási pénz?

Sokak szerint Orbán Viktor már kivezette Magyarországot egy ideje Európából, most csak az van hátra, hogy formálisan is elhagyjuk ezt az Európai Uniós megmondó izét. Olvasd tovább
Úriember nem fogad a teljesen biztosan 0 (nulla) százalékos esélyű végkimenetelre.