Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum május 07, 2009, 21:43:01
Na srácok...van egy jó hirem...himlős lettem...ezt nem hiszem el...gyerekkoromban nem voltam, s most hát eljött az ideje.

Ennek viszont van egy pozitiv oldala is...most egy jó pár napig folytonosan gép elött tudok lenni, s akkor haladunk a munkával is... ;D

Az fertőző ? :) Jobbulást!

Idézetet írta: TiB86 Dátum május 07, 2009, 22:18:58
Idézetet írta: Milan Dátum május 07, 2009, 21:43:01
Na srácok...van egy jó hirem...himlős lettem...ezt nem hiszem el...gyerekkoromban nem voltam, s most hát eljött az ideje.

Ennek viszont van egy pozitiv oldala is...most egy jó pár napig folytonosan gép elött tudok lenni, s akkor haladunk a munkával is... ;D

Az fertőző ? :) Jobbulást!

Az bizza...köszi.  ;)

Azért gondolom ti nem kapjátok el...de ha valaki nagyon kivánja küldök számára Moneybookers-on keresztül... ;D

Aki már átesett rajta az semmiképpen sem kaphatja el, mivel az ember ezen egyszer esik át, utána "immunissá" válik a himlővel szemben. De lehet Tib hogy neten keresztül Te elkaphatod ???  :D  ;D

Milán jobbulást kívánok neked, s jó kiértékelést, már amennyire a betegég engedi, mert eléggé legyengül ilyenkor a szervezet!
Gyógyulj meg mihamarább!

Idézetet írta: Titti7 Dátum május 07, 2009, 22:51:11
Aki már átesett rajta az semmiképpen sem kaphatja el, mivel az ember ezen egyszer esik át, utána "immunissá" válik a himlővel szemben. De lehet Tib hogy neten keresztül Te elkaphatod ???  :D  ;D

Milán jobbulást kívánok neked, s jó kiértékelést, már amennyire a betegég engedi, mert eléggé legyengül ilyenkor a szervezet!
Gyógyulj meg mihamarább!

Danke schön.  ;)

Nah a következők azok kocsma titkok, de itt jöhetnek:

- úgy nézz ki, hogy ezentúl minden héten rendezünk a teniszre versenyt, van szponzor is, mégpeddig az [ex]Expekt[/ex].

- az SfGuru Sportot is ők fogják szponzorálni

- ebben a hónapban három freeroll versenyt rendezünk, igaz egyelőre még kis dijazásuakat, úgyancsak az [ex]Expektnél[/ex].

Most hétvégén közlöm majd a részleteket.

Úgyhogy izgalmas hónap lessz ez még... ;)

Nah de ezek titkok, úgyhogy psztt..... ;D

:beerchug:

Egyébként ha beteg vagy te kocsmába mész Milan :D Ezt a Sportfogadók Kórházában kellett volna jelezned. Nekem küldhetnél amúgy moneybookersre, továbbküldeném néhány tanárnak  ;) :D

u.i.: versenyek expekten kirááály  :jump2_125:

Igeeen eljött a tenisz guru ideje!  :jump2_125:  :beerchug: +expekt az egyik legmegbízhatób iroda!  ;)

Remélhetőleg majd sokan vesznek részt ezeken a versenyeken, ami azt is jelentené, hogy a továbbiakban is tudnánk hasonló versenyeket rendezni.  ;)

Idézetet írta: TiB86 Dátum május 07, 2009, 22:57:26
Egyébként ha beteg vagy te kocsmába mész Milan :D Ezt a Sportfogadók Kórházában kellett volna jelezned. Nekem küldhetnél amúgy moneybookersre, továbbküldeném néhány tanárnak  ;) :D

u.i.: versenyek expekten kirááály  :jump2_125:

Hát inkább ne is beszéljünk a Kórházról...oda szerintem senki sem megy szivesen...bezzeg a kocsmába...más a helyzet... ;D

#24 május 08, 2009, 07:06:17, Várda64
Idézetet írta: Milan Dátum május 07, 2009, 21:43:01
Na srácok...van egy jó hirem...himlős lettem...ezt nem hiszem el...gyerekkoromban nem voltam, s most hát eljött az ideje.

Ennek viszont van egy pozitiv oldala is...most egy jó pár napig folytonosan gép elött tudok lenni, s akkor haladunk a munkával is... ;D

Szia Milan! Engedd meg, hogy mielőbbi gyógyulást kívánjak!
A kocsmai hírek nagyon jól hangzanak, különösen hogy az Expekttel is sikerült kooperálnotok! Bízom benne mind a két fél hosszútávú kapcsolatban gondolkodik!
A csaposnál rendeltem Neked egy felest és egy sört! Ha erre jársz fogyaszd egészséggel!  :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum május 08, 2009, 04:38:03
Idézetet írta: Milan Dátum május 07, 2009, 21:43:01
Na srácok...van egy jó hirem...himlős lettem...ezt nem hiszem el...gyerekkoromban nem voltam, s most hát eljött az ideje.

Ennek viszont van egy pozitiv oldala is...most egy jó pár napig folytonosan gép elött tudok lenni, s akkor haladunk a munkával is... ;D

Szia Milan! Engedd meg, hogy mielőbbi gyógyulást kívánjak!
A kocsmai hírek nagyon jól hangzanak, különösen hogy az Expekttel is sikerült kooperálnotok! Bízom benne mind a két fél hosszútávú kapcsolatban gondolkodik!
A csaposnál rendeltem Neked egy felest és egy sört! Ha erre jársz fogyaszd egészséggel!  :beerchug: :beerchug:

Hehe....köszönöm. Már meg is ittam... :beerchug:

Még a mai nap kihirdetem a versenyeket.  ;)

Na, ha már itt ragadtam kockulni az oldalon, egy kiadós kocsmázás helyett, akkor tessék az NSO hírhozzászólásaiból egy idézet, amit ezerpoolnak köszönhet a világ. Íme:

"Nincs középhátvédünk.Nem vagyok pesszimista,csak egyszerűen realista.
A világ egyik legszebb és legnépszerűbb játékát próbálom meg elsajátítani,és több millióan tudják kire gondolok amikor azt mondom PUSKÁS.Nemzeti öntudatom megelőzi a tudásomat,és nem szeretem ha egyesek összekeverik a piros fehér zöldet,a zöld fehér pirossal.Büszkén gondolok GROSICSRA A PÁRDUCRA,MÉSZÖLYRE A SZIKLÁRA,BENÉRE A CSELKIRÁLYRA.Szeretem a Ferencvárost,az Újpestet,Fehérvárt,Debrecent,és a többieket.Itt élek az EU.szívében,barátságos meccseken már mi vagyunk a császárok,és igen nálunk van a legtöbb szürke európa klasszis.
MAGYAR FOCI ÉN IS ÍGY SZERETLEK
."

Ez megihletett, és összehoztam ezt itt:

Nincs bet-at-home regisztrációm, nem is kell és többet nem írok a bwinnek. A világ egyik legszebb és legidegesítőbb hobbiját űzöm, a sportfogadást, és rajtam kívül még több millióan érték, hogy mire gondolok, amikor azt mondom, az 1.10-es oddson ment el. A megérzéseim megelőzik az ésszerű tippjeimet és nem örülök, hogy ha a pókeresek összekeverik az overt az underrel. Büszkén gondolok az első online fogadásomra, az Expektes bónuszra, a nyertes szelvényeimre, Live fogadásaimra és a 14es gyűjtőkre. Szeretem a Sportfogadás.org-ot, az elemzéseiket, a tippjátékot, és szigo osztásait. Itt fogadok Európa szívében. Sportfogadásban mi vagyunk a császárok és igen is meg lehet élni a sportfogadásból! Sportfogadás! Én így szeretlek.


Tessék az itt eredeti.

http://www.youtube.com/watch?v=c4EozhcfrHw

Idézetet írta: TiB86 Dátum május 31, 2009, 01:57:08
Nincs bet-at-home regisztrációm, nem is kell és többet nem írok a bwinnek. A világ egyik legszebb és legidegesítőbb hobbiját űzöm, a sportfogadást, és rajtam kívül még több millióan érték, hogy mire gondolok, amikor azt mondom, az 1.10-es oddson ment el. A megérzéseim megelőzik az ésszerű tippjeimet és nem örülök, hogy ha a pókeresek összekeverik az overt az underrel. Büszkén gondolok az első online fogadásomra, az Expektes bónuszra, a nyertes szelvényeimre, Live fogadásaimra és a 14es gyűjtőkre. Szeretem a Sportfogadás.org-ot, az elemzéseiket, a tippjátékot, és szigo osztásait. Itt fogadok Európa szívében. Sportfogadásban mi vagyunk a császárok és igen is meg lehet élni a sportfogadásból! Sportfogadás! Én így szeretlek.
:beerchug: ezt szépen megirtad gratulálok  :bigok_125:

Tib86  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Ez aszem megy weboldal mottónak... ;D

Miért töröltette magát Tib? :-\