Európa Liga 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában





Ideje lenne egy Aubameyang gólnak!

Kedvenc ellenfele ellen lép pályára a gaboni támadó.  Olvasd tovább


#79 április 05, 2022, 21:17:22, peshark Ok: Rossz topik
City + Bayern gyozelem eleg jo duplanak tunik..

De hogy ezt miért ide írtam.... :D

Pörgős csapatok meccsén evidensnek tűnik a sok gól

Remek főpróba az egyik oldalon, szenvedés a másikon. Mit hoz így az érdekesnek ígérkező negyeddöntő? Olvasd tovább


Kicsit megtorpant a Barcelona

Lesz-e újabb esélye a németeknek, vagy a Barcelona érvényesíti a papírformát? Olvasd tovább



Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum április 11, 2022, 20:03:13Kicsit megtorpant a Barcelona

Lesz-e újabb esélye a németeknek, vagy a Barcelona érvényesíti a papírformát? Olvasd tovább
Köszi a tippet!
Szerintem Barcelonában rá kellene fogni mindent a nyuszira. Vagy a pálya minőségére.

Ajándék nemzetközi kupagyőzelem

Leértékelt edzők bekerülhetnek az európai elit körforgásába, illetve olyan klub nyerheti az idei EL-t, amely minimum 40 éve nem nyert semmit a nemzetközi kupaporondon.  Olvasd tovább


Tudom, hogy ez EKL, nem EL, de az a 2 meccs kapcsán mit gondoltok? Holland meccsen kiszakad a gólzsák vagy csak sima btts?


Idézetet írta: lazanyja Dátum április 27, 2022, 23:41:48Tudom, hogy ez EKL, nem EL, de az a 2 meccs kapcsán mit gondoltok? Holland meccsen kiszakad a gólzsák vagy csak sima btts?

Jött a btts is és bizony kiszakadt...  :ok:


Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum május 04, 2022, 16:17:25Német házidöntő a második számú kupasorozatban?

Gulácsiék fontos nemzetközi trófeát nyerhetnek! Olvasd tovább



Remélhetőleg egyik kupasorozatban sem lesz házidöntő. A rangers igen is eléggé bekavarhat ma. A Frankfurt továbbjutást érzem biztosobbnak. Már az is meglepő, hogy a West Ham itt van, mivel az utóbbi években nem nagyon izgatta őket az EL szereplés. Volt, hogy az első körben hullottak ki közép-kelet-európai csapat ellen.