Wimbledon 2022 - Maradj Talpon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Úgylátom nem mennek túl jól a dolgok:
1.AKI VESZTES TIPPJE UTÁN TIPPEL, kizárásra javaslom /bármelyik játékban/
2.Aki a szabályzatot nem fogadja el- NE JÁTSZON-/Ezt kellett volna először írnom/
3. Aki a tippjeit nem a megfelelő formában jeleníti meg/Kizárás/
ne kelljen találgatni, hogy a -1,5 az valójában + 1,5/volt rá példa darts/

Idézetet írta: Rudee Dátum július 01, 2022, 15:28:05Oké, akkor kiestem. Sőt, az elmúlt játékokban nagyon sok kritika érte a statisztika vezetését, úgyhogy legyen, játszanak úgy többen is, hogy egyik-másik napra nem is adnak tippet, vagy késve, vagy akármi más szabálytalan úton.
Én ezennel maradok egy szimpla játékos, legalább lesz napi 30-40 perc plusz időm.

En sajnalni fogom, mert szinte lestem a statisztikaidat! Sokan datum, kezdesi ido nelkul teszik a tippet! Kizarnam oket!!!

Idézetet írta: Hajdunorbert89 Dátum július 01, 2022, 01:40:25Hiteles forrást tudsz? Bizonyítani?
Nálam is nagyon akarékoskodtál pár körrel ezelőtt!

9. A tippeket minimum 1 órával a meccs kezdete előtt lehet beküldeni.

Szabály az szabály szerintem!

@Hajdunorbert89

Talán ennél a játéknál csak mi kérhetünk hiteles forrást. Talán.

Rudee önkéntesen vezette a dolgokat, s amit ő beír azt véleményünk szerint azért teszi mert figyelmeztetni szeretne, hogy "hahó, valami gond van a tippednél", de nem mint szervező írja. Ha elfogadod akkor elfogadod, ha nem, akkor meg tippelj tovább.
Mégis úgy gondoljuk, hogy sokkal jobb ha időben tudsz az esetleges gondokról, minthogy a végén érjen kellemetlenség. Nem?

Idézetet írta: horzol Dátum július 01, 2022, 16:12:38En sajnalni fogom, mert szinte lestem a statisztikaidat! Sokan datum, kezdesi ido nelkul teszik a tippet! Kizarnam oket!!!

Szerintünk is nagyon hasznosak, és számunkra ez egy nagy segítség.

Idézetet írta: horzol Dátum július 01, 2022, 16:12:38En sajnalni fogom, mert szinte lestem a statisztikaidat! Sokan datum, kezdesi ido nelkul teszik a tippet! Kizarnam oket!!!

Valljuk be: nagyon nehéz a tenisznél pontos kezdési dátumot írni. Már ha csak a hivatalos oldalról indulsz ki, ahol "followed by" rendszerben van kiírva pályánként.

Az időhatárt igazából azért szabtuk meg, hogy mások időben tudjanak inspirálódni a tippekből. Ennél viszont jóval nagyobb gond ha valaki vesztes tipp után tovább is tippel, s ezáltal megpróbál trükközni.

Mi ezt a formátumot igényeljük:

Esemény:
Tipp:
Odds:
Iroda:


Folytatódjon a játék!  :ok:

Idézetet írta: horzol Dátum július 01, 2022, 16:12:38En sajnalni fogom, mert szinte lestem a statisztikaidat! Sokan datum, kezdesi ido nelkul teszik a tippet! Kizarnam oket!!!

@Rudee

Csatlakozom: én is sajnálnám, ha nem vezetnéd tovább a statisztikát. Bár tényleg időigényes dolog lehet.

Idézetet írta: Assassin Dátum július 01, 2022, 17:27:25@Rudee

Csatlakozom: én is sajnálnám, ha nem vezetnéd tovább a statisztikát. Bár tényleg időigényes dolog lehet.

Ez van sajnos.
Azért kíváncsian várom, hogy aki tegnap jó tippet tett, csak a kiírt 1,30 alatt, az folytatja-e. Vagy lesz-e, aki észre veszi...

Wimbledon 2022/6. tipp

2022.07.02.

13:30 Tenisz, ATP Wimbledon
Gasquet - Van De Zandschulp
Tipp: Van De Zandschulp
Odds: 1,40
Iroda: unibet

Rendben, tudomásul vettem. Ő számon kérhet engem, én őt nem. Tiszteletben tartom ezt a döntést.
Ezután vakon bízom benne, és szeretnék elnézést kérni. 🙂

Szerintem tenisznel nem kene annyira szigoruan venni ezt az egy orat, meghozza pont azert mert valtozhat a hatarido. Ha egy meccsre a bukik szoros eredmenyt varnak majd elkezdodik a meccs es az eleje szoros akkor simán kiirjak az utána következő mecvsre hogy mondjuk 90perc mulva lesz es igy belefer az idobe. Aztan hirtelene 30perc alatt vege a meccsnek 3 3rol mondjuk 6-3 6-1gyel es kezdodik is a meccs mert ugye followed by van ahogy irtak is.
Szerintem a tenisznel engedni kene az ilyen par perces kicsuszasokat azzal a szaballyal hogy mondjuk Rudee vagy barki azt figyeli hogy notoriusan ne legyen visszaeles az engedmennyel.

Mas fix ideju sportoknal ugye ez nem lehet gond.

Idézetet írta: Hajdunorbert89 Dátum július 01, 2022, 22:31:43Rendben, tudomásul vettem. Ő számon kérhet engem, én őt nem. Tiszteletben tartom ezt a döntést.
Ezután vakon bízom benne, és szeretnék elnézést kérni. 🙂

Félreérted. Te is megteheted, nyugodtan tedd meg. Senki nem tiltja. Csupán leírtam, hogy véleményünk szerint ő segítő szándékkal tette mindezt, és nem baszogatásból.

6.tipp

2022.07.02
Kyrgios, Nick - Tsitsipas, Stefanos
Szettek száma 3.5 felett
1.38
Unibet

6. tipp: 2022. 06. 02.

Tenisz, Grand Slam, Wimbledon, 2022. 07. 02., 18:00

Kyrgios, Nick - Tsitsipas, Stefanos
Tipp: 49,5 játék alatt


Odds: 1,32
Iroda: Unibet

Wimbledon 2022/7. tipp

2022.07.03.

16:00 Tenisz, ATP Wimbledon
Sinner - Alcaraz
Tipp: Alcaraz
Odds: 1,367
Iroda: pinnacle