Vb 2022 - Selejtezősorozat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Franciaország - Finnország (kedd, szeptember 7., 20:45CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten   

Joel Pohjanpalo gólt szerez   7.50   

Paul Pogba gólt szerez  4.00 

Karim Benzema gólt szerez: 1,5 gól felett 6.25 

Anthony Martial gólt szerez   2.25

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón


Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 06, 2021, 19:47:52
Engem az sem érdekelne, ha San Marino is megelőzne, csak Angliában rúgjuk szét az angolokat  ;D Főleg Sterlinget és Grealisht, ha kérhetem. Rossi helyében feladnám az elveim, és nem csak NBII-ből válogatnék, de lemennék egészen megyei szintre, és összeválogatnám Magyarország 14-15 leggecibb, legdurvább, legalattomosabb játékosát, és főleg olyanokat, akik valóban rasszisták.  ;D
Mindenkinek bónuszt adnék, minél nagyobbat rúg az ellenfélen, annál több pénzt kapna. Mint NFL-ben a Saintsnél pár éve, amikor valaki minél jobban, minél gecibben bánt az ellenfél irányítójával, annál nagyobb bónuszt kapott :D De lehetne ütni is, könyökös is jó. Az sem zavarna, ha 16-0-ra kapnánk ki, az sem, ha kapunk 15 sárgát meg 4 pirosat, ha félbeszakad a meccs, az sem. Én elvinnék 11 olyan srácot, akik élveznék, hogy jól szétrúghatják az ellenfelet.
Rashfordot azért kímélném.

Mekkora lenne, ha ezt meglépnék ;D

Viszont tényleg érdekelne Sterling mivel húzott fel ennyire? Szerintem ő a feliratos pólójával az első kamera felé mutatott, hogy láthassa mindenki a szöveget, mielőtt öten a nyakába ugranak. Nem sok esélye volt angolok elé futni örülni, idegenben. Vagy lemaradtam valami gesztusáról? Bemutatott vagy bármi?


A dánok haladnak, nagyon..

6 meccs 6 győzelem 18 pont 22-0-ás gólkülönbség :o

Fehéroroszország - Belgium (szerda, szeptember 8., 20:45CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten 

Dodi Lukebakio sezrzi az első gólt  8.25   

Leandro Trossard gólt szerez  3.00   

Michy Batshuayi szerzi az első gólt    4.50

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Lengyelország - Anglia (szerda, szeptember 8., 20:45CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten   

Harry Kane legalább 2 gólt szerez   9.50   

Harry Kane szerzi az első gólt  5.00

Raheem Sterling gólt szerez  3.25

Robert Lewandowski gólt szerez: 1,5 gól felett   21.00

Robert Lewandowski szerzi az első gólt  7.75

Karol Swiderski gólt szerez    7.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Görögország - Svédország (szerda, szeptember 8., 20:45CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten   

Alexander Isak gólt szerez   3.40   

Emil Forsberg szerzi az elsõ gólt  7.50

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

https://www.nemzetisport.hu/foci-vb-2022/vb-2022-fizikai-bantalmazas-az-angolok-panaszt-nyujtottak-be-2848829

Óvónéni, Lacika csúnyát mondott kategória  ;D

Az andorrai csapatot kéne jól megfizetni, amúgy is elég szabálytalanok, vb-re kijutni nincs esély, nyugodtan szétrúghatnák az angolokat helyettünk. Mondjuk, ha mi rúgnánk szét őket, még jobban tetszene.





Magyarország - Albánia (szombat, október 9., 20:45CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten   

Szoboszlai Dominik gólt szerez   4.50   

Szoboszlai Dominik a tizenhatoson kívülről szerez gólt 10.50

A hazai csapat nyer  2.25

Sallai Roland gólt szerez  4.00

Sallai Roland asszisztot ad  7.00 

Szoboszlai Dominik közvetlen szabadrúgásból szerez gólt    12.00

A hazai csapat nyer & 2,5 gól alatt  4.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Finnország - Ukrajna (szombat, október 9., 18:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten   

Teemu Pukki durrant egyet (gólt szerez)   4.50 

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón