Bajnokok Ligája 2021-2022 Selejtezők

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kemény 90 perc vár kedden a Fradira

A Prágában vendégeskedő Ferencváros 2:0-lás előnyről várja a visszavágót! Olvasd tovább


Ez kemény volt, és főleg a második félidő . Hogy a Fradi beszorult az nem kifejezés.
Eddig úgy néz ki a Young Boys az ellenfél a csoportkörért.
Az Újpest már elintézett egy svájci bajnokságban szereplőt. Ezek után miért ne?

En is azon gondolkodtam a 60-65. perc korul, hogy volt-e barki is labdaval az ellenfel terfelen a masodik felidoben. Szerencsere a kiallitas mar a hajraban jott, a lenyeg, hogy az EL fotabla garantalt, ami abszolut siker.

Sarga laposokbol lett boven, remelem az eltiltas egyiket sem fenyegette.

Nekem ugy remlett, hogy a Fradi minden parharcot otthon kezd, de a kozvetites vegen azt mondtak, hogy a svajci meccs lesz eloszor, ami elony.

Ha kint megvan egy iksz, akkor megvan a csoportkör is. De az azért egy hosszú 90 perc lesz.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 10, 2021, 23:07:14
En is azon gondolkodtam a 60-65. perc korul, hogy volt-e barki is labdaval az ellenfel terfelen a masodik felidoben. Szerencsere a kiallitas mar a hajraban jott, a lenyeg, hogy az EL fotabla garantalt, ami abszolut siker.

Sarga laposokbol lett boven, remelem az eltiltas egyiket sem fenyegette.

Nekem ugy remlett, hogy a Fradi minden parharcot otthon kezd, de a kozvetites vegen azt mondtak, hogy a svajci meccs lesz eloszor, ami elony.


Öt védővel áll fel Salzburgban a Bröndby . Érekes lesz, hogyan tudják feltörmi ezt majd.
Szögletekre rá lehet tenni valamennyit ennek ismeretében.
Salzburg elsőnek éri el a kilencet 2,75 szorzó.

Na még jó, hogy három csatárral megy a Fradi. Nem is kell megijedni a fiúktól.
A Y Boys javára legyen írva, hogy a kezdőjükben van 6 svájci játékos, ebből négy eredeti svájci. A cserepad pedig szinte csak svájciakból áll.
Nálunk a kezdőben természetesen Dibusz, na és Botka.

Innen nyerni kell a Fradinak, ezen a szinten az emberelonyt kemenyen kihasznaljak.

Már nem tudom követni milyen szabályok vanak :laugh:, de nem újra kellett volna rúgatni a büntit, ha a VAR azt mutatta, hogy hamarabb beszaladt a Fradi játékosa? ???

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 18, 2021, 21:36:55
Már nem tudom követni milyen szabályok vanak :laugh:, de nem újra kellett volna rúgatni a büntit, ha a VAR azt mutatta, hogy hamarabb beszaladt a Fradi játékosa? ???
nem szabálytalankodott a csavo, amikor berugta a kipattanot? Mintha azt fujta volna le

Hamarabb indult, szerintem is emiatt ervenytelenitette.

Idézetet írta: zbking Dátum augusztus 18, 2021, 22:04:02
nem szabálytalankodott a csavo, amikor berugta a kipattanot? Mintha azt fujta volna le

Az is lehet, hogy azt fújta. Jó lett volna valami lassítás; én úgy láttam, hogy hamarabb ért oda a svájci védő és mentés helyett a saját kapujába lőtt; mindezt úgy, hogy Laidouni nem szabálytalankodott.

Most már mindegy, nem Uzuninak kellett volna lőnie, hanem az Kharatinnak.

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 18, 2021, 21:36:55
Már nem tudom követni milyen szabályok vanak :laugh:, de nem újra kellett volna rúgatni a büntit, ha a VAR azt mutatta, hogy hamarabb beszaladt a Fradi játékosa? ???

Egy 'kocsmabíró' azt mondta, hogy mindig is az volt a szabály, hogy ha a büntetőt rúgó játékos csapattársa szalad be, akkor közvetett kifelé, ha a védőcsapat tagja, akkor van büntető ismétlés.

Ha ez így van, akkor 20 évig rosszul ismertem ezt a szabályt ;D Nekem az volt meg, hogy legyen az bármelyik csapat tagja, de ha (látványosan) befut valaki akkor repeta, legyen az védő vagy támadó.

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 19, 2021, 09:51:58
Egy 'kocsmabíró' azt mondta, hogy mindig is az volt a szabály, hogy ha a büntetőt rúgó játékos csapattársa szalad be, akkor közvetett kifelé, ha a védőcsapat tagja, akkor van büntető ismétlés.

Ha ez így van, akkor 20 évig rosszul ismertem ezt a szabályt ;D Nekem az volt meg, hogy legyen az bármelyik csapat tagja, de ha (látványosan) befut valaki akkor repeta, legyen az védő vagy támadó.
ha az adott csapatnak előnye származik belőle akkor van újrarúgás, vagy közvetett kifelé, ugyanúgy mint a kapusok esetében a gólvonalról való elmozdulás. Ha a kapus kimozdul és bemegy, akkor nincs újrarúgás, viszont ha kimozdul és véd, előnyt szerezz belőle akkor újra rugathatják

Minden esetre a Fradi katlanában a győzelmet nagyon fixnek érzem . Addigra már talán lesz Tökmag, és Civic is.
Hértvégére pihenőt kaptak, tehát gyakorolhatják a büntetőtúgásokat, mert bizony 1:0 -nál, 2:1 -nél , esetleg 3:2 -nél jön a hosszabbítás.