Konferencia Liga 2021-2022 Selejtezők

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Konferencia Liga 2021-2022 Selejtezők

Bemutató videónk/podcastünk:

https://youtu.be/zXBC1dpQiuM

Ebben a témában lehet beszélgetni az UEFA Európa Konferencia Liga selejtezőiről.  :topbet_125:

Ez lesz a bukottak gyüjtőhelye, kivéve azon sok kiscsapat akik itt indulnak eleve.
Az első körös BL kiesettek ide kerülnek, de a második körböl is sokan ide. Azután az EL -ből is lelehet ide esni.
Már kedden játszottak 3 meccset. A Mosta 3:2 -es győzelme szép volt a Trnava ellen nyolcas szorzóért.
M is lehetnek bőven meglepetések , és gólos őrületek a 30 darab meccs egy részén.

Nézem egy 15 perce ezt a Puskás meccset...kajak nem érzem azt a feelinget, mint amikor egy magyar csapatért szorítok a külföldiek ellen a nemzetközi kupaporondon. Egyszerűen ösztönszinten sem tudom ezt a Felcsútot magyar labdarúgó csapatként értelmezni. Ez a klub egy elmérgesedett kelés az alapból beteg magyar klubfoci testén.
Az sem zavarna - sőt valahol örülnék neki - ha ez a Turku tovább is menne..

szerk: 1:0 oda...kicsit mosolyra fakaszt, hogy van itt egy több száz (ezer?) milliárdos közpénzből kreált sehonnai csapat, akinek simán gólt lő egy látványos túlsúllyal küszködő finn csatár!  ;D Isten nem bottal ver, szokták mondani.

Ez az Inter Turku v Puskas Akademia meccs eleg erdekes. Az elso felido elejen mindket csapat tamadott, szinte nem is volt kozeppalya, aztan a vendegek kontrollaltak a meccset, s csak ido kerdese volt a gol, de kapufa, eppen melle, eppen fole, s a felido 0-0 lett. A masodik felidoben ujra kiegyenlitett kuzdelem folyik, Puskas tamadasok es finn gollal... Meg 22 perc + hosszabbitas van hatra.

Az tisztan latszik, hogy mindketto gyengecske, de ez a 3. szamu kupasorozat, ugyhogy illo lenne 1-2-3 kort menni...

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 08, 2021, 19:05:45
Ez az Inter Turku v Puskas Akademia meccs eleg erdekes. Az elso felido elejen mindket csapat tamadott, szinte nem is volt kozeppalya, aztan a vendegek kontrollaltak a meccset, s csak ido kerdese volt a gol, de kapufa, eppen melle, eppen fole, s a felido 0-0 lett. A masodik felidoben ujra kiegyenlitett kuzdelem folyik, Puskas tamadasok es finn gollal... Meg 22 perc + hosszabbitas van hatra.

Az tisztan latszik, hogy mindketto gyengecske, de ez a 3. szamu kupasorozat, ugyhogy illo lenne 1-2-3 kort menni...

Tavaly az EL -ben a Honvéddel játszott a Turku az első körben. Akkor egy meccsen dőlt el a továbbjutás. 1:1 lett az eredmény Pesten. Jött a hosszabbítás, és továbbjutott a Honvéd.
Most Felcsúton sem lefutott a meccs.

Videoton is szenved a híres örmény Ararat ellen. Idegenben fent is akadhatnak, mint a Noé bárkája.
Ráadásul második félidőben jobban játszanak.

Újpest a Vaduzt kapta.
19 -ben pont a Vidit ejtették ki hosszabbításos meccsen Vaduzban.


A veretlen kort mindig meg kell becsulni, am lattam mindharom parharcot, s 3/3 se lett volna elerhetetlen. A Konferencia Liga elso forduloja 1-2 meccset leszamitva mind szoros eredmenyt hozott, ez is mutatja, hogy a napi forma a legfontosabb tenyezo. Nem volt nagy elvarasom egy selejt ligaval kapcsolatban, de azert van hianyerzetem.

Hát ha ebből a Jereván elleni párharcból indulunk ki - ahol a visszavágó félidejében kiesésre áll a Vidi -, akkor kínkeserves szezonra készülhetnek idén is Fehérváron! Én nem tudom június óta milyen felkészülést csináltak Szabiccsal, de totálisan Márton Gábor feelingem van. Gyenge ez a Vidi...

Az első meccs után kisebb várakozásokkal ültem le a tévé elé, egyelőre nem látom hogyan jöhetne össze a továbbjutás rendes játékidőben. 17 méterről szabadrúgást ilyen pocsékul ellőni...

Én itt mondatnám le Kovácsot és már most zavarnám el Szabicsot is. Utóbbi már az első meccs előtt is totálisan motiválatlannak tűnt, Kovács meg évről évre építi le a Vidit. Szégyen!

Évről-évre egyre lejjebb sülyed a Vidi. Elsősorban az igazolásokért felelős munkatársnak köszönném meg a munkáját.

Ez nem mostani probléma...

A kerettel nagyobb gondok vannak.

3 év alatt 4 edző bukott meg... Fradi azért legalább próbál tudatosan, minőségre és posztra igazolni. Szabicsék most is max 3. helyre jók.

Ez csak elterelő hadművelet volt. Innentől a bajnokságra koncentrálnak és nem lesz kettős terhelés, mint a Fradinak. ;D

Idézetet írta: LosGabos Dátum július 15, 2021, 18:52:13
Ez csak elterelő hadművelet volt. Innentől a bajnokságra koncentrálnak és nem lesz kettős terhelés, mint a Fradinak. ;D

Így van.  ;D

Régebben nyilatkozta valaki , hogy jöhet az itthoni októberi dagonya. Ehelyett jöhet nekik a júliusi uborkaszezon.
És nem csak a Vidinek. Puskás ma talán továbbmegy.
Újpest a Vadúzzal szemben esélytelen.

Úgy érzem valahogy az első meccsek óta - lehet túl pesszimista vagyok -, hogy ez az év nemzetközi kupaszereplés terén nem lesz sikeres. A Vidi már ki is zúgott, az Újpestben és ebben a Puskásban sem érzek átütő erőt.
Egyedül a Fradiban lehet benne talán egy EL. A Konferencia Liga nálam nem mérvadó, kb. Intertotó Kupa...ráadásul a zöld-fehéreket én a két meccs alapján nem érzem olyan élesnek, mint Rebrov alatt. Valahogy Stögerben én nem látom azt a dinamizmust, és tekintélyt, de ezt már írtam. Aztán ne legyen igazam, cáfoljon rám, de én már azzal is megelégednék, ha az EL-csoportkört megcsípnénk idén. BL-t kizártnak tartom egy oda-visszavágós rendszerben.
Gyenge lesz ez a kupaszezon sajna.