Fogadás politikára

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Azért egy picit hiányozni fog a vén bohóc.

2020-as amerikai elnökválasztás - a győztes

• Joe Biden - 1.16
• Donald Trump - 5.00

Az Unibet kínálatát a Politika - USA menüpont alatt találod!

Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum november 05, 2020, 11:20:51
2020-as amerikai elnökválasztás - a győztes

• Joe Biden - 1.16
• Donald Trump - 5.00

Az Unibet kínálatát a Politika - USA menüpont alatt találod!
Ez már a múlt. Szerintem nem érdemes fogadni a semmire. Igazából most már inkább az a kérdéses, hogy az Unibeten lesznek-e fogadási ajánlatok a december eleji romániai választásra. Van-e híretek ilyemiről? Lesznek ajánlatok?

Ez a jelen, elméletileg ma 18:00-ig élő ajánlat. ;)

Az Unibet rugalmas ilyen szempontból. Ha a román piacon van erre igény, akkor persze, hogy lesz ajánlat is rá.

Nem hiába lehetet román játékosok átigazolási lehetőségeire fogadni.

Egyébként ha nektek is vannak javaslataitok, hogy mire lehessen fogadni, írjátok meg nekünk, s mi továbbítjuk. A kérés csak annyi, hogy a fogadási opciók mellé írjatok oddsokat is.


Bidonnak jelen pillanatban még 17 elektori szavazatra van szüksége.
Ez összejöhet neki Nevada (6 elektori szavazat), illetve Arizona (11 elektori szavazat) által.

Nevadában (86%-os feldolgozásnál tartanak):
- Biden: 49,3% (588,252 szavazat)
- Trump: 48,7% (580,605 szavazat)

Arizonában (86%):
- Biden: 50,5% (1,469,341 szavazat)
- Trump: 48,1% (1,400,951 szavazat)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 05, 2020, 11:37:33
Az Unibet rugalmas ilyen szempontból. Ha a román piacon van erre igény, akkor persze, hogy lesz ajánlat is rá.

Nem hiába lehetet román játékosok átigazolási lehetőségeire fogadni.

Egyébként ha nektek is vannak javaslataitok, hogy mire lehessen fogadni, írjátok meg nekünk, s mi továbbítjuk. A kérés csak annyi, hogy a fogadási opciók mellé írjatok oddsokat is.
Köszi a gyors választ!
Akkor én most azonnal ki is használom az ajánlatot és kérem, hogy továbbítsátok a december eleji romániai választásról szóló kérésem.
Az oddsom a győztesre 1.75 - 1.85 körüli lenne.

Az az igazság, hogy nekem "fekszenek" ezek a dolgok és jelentős pénzeket tudok nyerni ilyen fogadásokkal. Pár évvel ezelőtt nagyot kaszáltam Macron győzelmével, hiszen kb. 3-szoros pénzért ajánlották az akkor még ismeretlen politikus győzelmét. Idén szeptemberben szintén jelentősebb pénzösszeget nyertem a bukaresti főpolgármester megválasztásán. Stb.

Idézetet írta: csabax Dátum november 05, 2020, 11:57:27
Köszi a gyors választ!
Akkor én most azonnal ki is használom az ajánlatot és kérem, hogy továbbítsátok a december eleji romániai választásról szóló kérésem.
Az oddsom a győztesre 1.75 - 1.85 körüli lenne.

Az az igazság, hogy nekem "fekszenek" ezek a dolgok és jelentős pénzeket tudok nyerni ilyen fogadásokkal. Pár évvel ezelőtt nagyot kaszáltam Macron győzelmével, hiszen kb. 3-szoros pénzért ajánlották az akkor még ismeretlen politikus győzelmét. Idén szeptemberben szintén jelentősebb pénzösszeget nyertem a bukaresti főpolgármester megválasztásán. Stb.

Konkrét ajánlatra van szükség. Opciókkal, oddsokkal.

Mindenki tudja, hogy ki fog nyerni Romániában, szóval már alapból az 1.75-ös odds az sok. Én 1.40-re lőném be.

Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum november 05, 2020, 11:32:21
Ez a jelen, elméletileg ma 18:00-ig élő ajánlat. ;)
Igen. Igazad van. Ez a jelen.
Korrigálom is gyorsan saját magam: "számomra nem jelen, hanem már a múlt".

Nem feltétlenül szükséges Nevadában és Arizonában nyernie Bidennek. A logikus az lenne, ha nyerne, de ha Arizonában Trump hívei szétverik az irodákat, akkor elég Pennsylvaniát behúznia Bidennek.
Erre ugyanúgy jó esélye van, mert:
Idézetet írta: Pozzato Dátum november 04, 2020, 12:46:58
Pennsylvania (20 elektori): Trump 55,1% vs Biden 43,6% eddig 75%-os a feldolgozottság. A hátralévő 1,7 millió szavazatból 700 ezerrel kéne nyernie Bidennek.

Azóta a feldolgozottság 89%-nál tart, Trump előnye a 11,5%-ról 2,6%-ra csökkent. Még a levélszavazatoknak majd a fele hátravan, szóval valószínűleg behúzza ezt is Biden.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 05, 2020, 12:01:43
Konkrét ajánlatra van szükség. Opciókkal, oddsokkal.

Mindenki tudja, hogy ki fog nyerni Romániában, szóval már alapból az 1.75-ös odds az sok. Én 1.40-re lőném be.
"Konkrét ajánlatra van szükség. Opciókkal, oddsokkal."
- Nem fogok mások helyett dolgozni.

"Mindenki tudja, hogy ki fog nyerni Romániában, szóval már alapból az 1.75-ös odds az sok. Én 1.40-re lőném be.'
- Te 1.40-re lőnéd be, én viszont pénzt próbálok nyerni és ezért 1.75 - 1.85 körülit mondok. Ha tényleg igazad van és mindenki tudja, hogy ki fog nyerni Romániában, akkor én nem 1.40-re lőném be, hanem 1.01 lenne az ajánlatom.

Melania Trump elválik, ha a férje veszít a választáson?
Igen 1.01


Idézetet írta: csabax Dátum november 05, 2020, 12:09:24
"Konkrét ajánlatra van szükség. Opciókkal, oddsokkal."
- Nem fogok mások helyett dolgozni.

"Mindenki tudja, hogy ki fog nyerni Romániában, szóval már alapból az 1.75-ös odds az sok. Én 1.40-re lőném be.'
- Te 1.40-re lőnéd be, én viszont pénzt próbálok nyerni és ezért 1.75 - 1.85 körülit mondok. Ha tényleg igazad van és mindenki tudja, hogy ki fog nyerni Romániában, akkor én nem 1.40-re lőném be, hanem 1.01 lenne az ajánlatom.

Az első pont alapján akkor már le is zárható a téma.

A Juventus tegnapi győzelmére én is fogadtam volna 3.40-ért, de nem volt ilyen opció.