Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én is játszom a Tippjátékon.Legyőztem én is a szakértőt bár nem volt nehéz.500 kemény magyar forint volt a nyeremény.Viszont abban egyetértek,hogy nincs a toppon a szakértő,hisz én is csak 1 pont különbséggel nyertem.Se a Betist se az Atalantát nem tartotta esélyesnek amit furcsáltam.Pont az Atalanta meccs volt amivel nyertem.Úgy éreztem nem egy profival van dolgom,pedig én aztán tényleg amatőr vagyok.De nem baj,mert ha következő körben is ilyen gyengén tippel az csak nekünk jó. :beerchug:

#2461 április 30, 2022, 14:45:02, Carpeks
Van most egy promó, amiben fogadásszerkesztővel kell 3000 Ft-ért fogadni, és adnak érte 1500 freebetet, de a fogadásszerkesztő még csak véletlenül sem működik. Van akinek megy?

Na közben meg is lett a megoldás: a Chrome szar, Firefoxban működik.

Zsebeld be a Hattrick Mánia 20 eurós ingyenes fogadását

Tippelj ingyen a bwin irodánál három mérkőzés első gólszerzőire és vedd ki részed az ezer eurós nyereményalapból.
Amennyiben már egy mérkőzés első gólszerzőjét eltalálod, ingyenes fogadásban részesülsz.

Így működik:
  • Regisztrálj a bwinre!
  • Válaszd ki helyesen az első gólszerzőt egy mérkőzésen, 1 eurós ingyenes fogadásért.
  • Válaszd ki helyesen az első gólszerzőt két mérkőzésen, 3 eurós ingyenes fogadásért.
  • Teljesítsd a mesterhármast és szerezd meg az 1,000 euró értékű nyereményalap egy részét, amely akár 20 eurós ingyenes fogadás is lehet.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Részvételi feltételek
  • A promóció szervezője az ElectraWorks Europe Limited, regisztrálva Máltán a C92801-es szám alatt és a székhelye a Penthouse Spinola Business Centre, Number 46, St Christopher Street, Valletta, Málta, VLT 1464 alatt található.

Egyedi Promóciós Részvételi Feltételek
  • Ez a promóció csak azokra a kiválasztott Ügyfelekre érvényes, akik közvetlenül emailen kapják meg ezt az ajánlatot a promóció szervezőjétől, vagy akiknek ez megjelent a promóciót szervező webhelyén.
  • Ez a promóció 2022.05.16. 00:01 CEST órától - 2022.05.28. 23:59 CEST óráig érvényes (a "Promóciós időszak")
  • A promócióban történő részvétellel a játékosok elfogadják a jelen Egyedi Promóciós Részvételi Feltételeket, valamint az Általános Részvételi Feltételeket.

Így működik
  • A promócióban történő részvételhez az arra Jogosult Játékosnak (lásd alább) kiválasztásokat (lásd alább) kell tennie a promóciós időszak során.
  • A játékosokra vonatkozó előírás:
  • betöltött 18. életév; és
  • létező vagy új valódi pénzes játékos (végrehajtott legalább egy (1) sikeres befizetést vagy részt vett legalább egy (1) valódi pénzes játékban);
  • be kell jelentkeznie;
  • (egy "Jogosult Játékos'')

  • Egy Jogosult "Free-to-Play" kiválasztásnak az számít, ami megfelel az alábbi kritériumoknak:
  • Válassza ki az első gólszerzőt a következő mérkőzéseken: Eintracht Frankfurt v Rangers, Roma v Feyenoord, Liverpool v Real Madrid
  • A kiválasztások az adott játék kezdéséig megváltoztathatóak
  • Minden felhasználó 1 kiválasztást fog kapni fordulónként minden játékban.
  • (egy "Jogosult Free-to-Play kiválasztás")

  • A hivatalos UEFA Europa League, UEFA Europa Conference League, UEFA Champions League mérkőzésről szóló jelentés állapítja meg az első gólszerzőt. Az UEFA által közölt első gólszerző személye lesz a végleges. (a "Forrás")
  • Abban az esetben, ha a mérkőzés első gólja öngól, vagy a kapus szerezte a gólt, akkor alapértelmezés szerint a kiválasztás vesztesnek számít.
  • Abban az esetben, ha a kiválasztott gólszerző nem játszik, akkor a kiválasztás automatikusan veszít.
  • Ha egy vagy több mérkőzést elhalasztanak, akkor a gólszerzőre vonatkozó kiválasztások érvényben maradnak, és mindaddig jogosultak maradnak, amíg a mérkőzést az eredeti kezdési időponttól számított 48 órán belül lejátsszák. Ha a mérkőzést nem rendezik meg a 48 órás időtartamon belül, akkor a forduló érvényét veszti.
  • Ha egy Jogosult Játékos elhelyez egy Jogosult kiválasztást, akkor mi a következőket adjuk ehhez:
  • Ha a játékos helyesen kiválaszt egy "első gólszerzőt", akkor 1€ FreeBet-et kap
  • Ha a játékos helyesen kiválaszt kettő "első gólszerzőt", akkor 3€ FreeBet-et kap
  • Ha a játékos mind a három "első gólszerzőt" helyesen választja ki, akkor 20€ FreeBet-et kap

FreeBet Részvételi Feltételek
  • A FreeBet kiosztása a Játékos számlájára a jelen Részvételi Feltételek, valamint a promóció "Így működik" részlegében találhatóak szerint történik.
  • Az utolsó mérkőzés után az Ingyenes Fogadás jóváírása hétfőn, 17:00 CEST előtt történik meg.
  • A FreeBet 3 nap után érvényét veszíti, ha nem használják fel.
  • Amennyiben egy játékos egy fogadást FreeBet felhasználásával tesz meg és nyer, akkor a FreeBet összegének levonása utáni nettó nyereményt írjuk jóvá a játékos számláján.
  • A három "első gólszerzőt" helyesen kiválasztó valamennyi játékosnak a maximális kifizetése összesen 1 000€ lehet. Abban az esetben, ha a nyertesek száma meghaladja az 50-et, akkor a három helyes kiválasztást adó Jogosult Játékos között kell elosztani az 1 000€-t. Például, ha 100 Jogosult Játékos van a 3 helyes kiválasztással, akkor a játékos nyereménye 1 000€ : 100€ = 10€, Jogosult Játékosonként. A Jogosult Játékosok nyereményalapja 3 helyes kiválasztás esetén, amennyiben több mint 50 nyertes van, akkor a www.sportingbet. ro vagy a www.bwin. com (csak Bulgária és Magyarország lakosai) játékosai között kerül elosztásra.

Általános
  • Amennyiben a játékos számla pénzneme nem egyezik meg az ajánlat pénznemével, úgy a meghatározott összegek átváltásra kerülnek az Ön pénznemére.
  • Az alábbi átváltási szabályok érvényesek: 1 EUR = 1 CHF = 1 USD = 1 GBP = 2 BGN = 300 HUF = 4 RON = 80 RUB
  • A promóciót szervező fenntartja magának a jogot, hogy az ajánlatot előzetes értesítés nélkül bármikor módosítsa vagy visszavonja.
  • A promóciót szervező bármely döntése az ajánlattal kapcsolatosan végleges és kötelező érvényű.

Egy fogadásért két bónusz

Tegyél meg a bwin irodánál egy 3000 forint értékű, mérkőzés előtti fogadást a Liverpool - Real Madrid Bajnokok Ligája-döntőre és kapsz egy 1500 forintos ingyenes fogadást a mérkőzésre meg egy másik 1500 forintos ingyenes fogadást a Nemzetek Ligája jövő heti mérkőzéseire.

Így működik:
  • Regisztrálj a bwinre!
  • Jelentkezz a promócióra
  • Tegyél meg egy 3.000 Ft-os egyszerű mérkőzés előtti fogadást a Liverpool - Real Madrid döntő mérkőzésre 2022. Május 28.-án (min. összszorzó 2,00).
  • Kapni fogsz egy 1500 Ft-os Ingyenes fogadást, amit már esetleg a Bajnokok Ligája döntője közben, élőfogadásként is használhatsz.
  • Kapni fogsz még egy másik 1500 Ft-os fogadást, amit az UEFA Nemzetek Ligája mérkőzéseire használhatsz fel, melyek 2022 Június 1.-8.-ig kerülnek megrendezésre.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Részvételi feltételek
Egyedi Promóciós Részvételi Feltételek
  • Ez a promóció csak azokra a kiválasztott Ügyfelekre érvényes, akik közvetlenül emailen kapják meg ezt az ajánlatot a promóció szervezőjétől, vagy akiknek ez megjelent a promóciót szervező webhelyén.
  • Ez a promóció 2022.05.27. 00:00 CEST órától 2022.05.28. 23:59 CEST óráig érvényes (a "Promóciós időszak").
  • A promócióban történő részvétellel a játékosok elfogadják a jelen Egyedi Promóciós Részvételi Feltételeket, valamint az Általános Részvételi Feltételeket.

Működés
  • A promócióban történő részvételhez a játékosnak Jogosult Fogadást (lásd alább) kell tennie a Promóciós Időszak során.
  • A Jogosult fogadás olyan fogadás, amely megfelel az alábbi követelményeknek:
  • Jelentkezett a promócióba. Ebben a promócióban csak a jelentkezés utáni fogadásokat vesszük figyelembe.
  • Tegyen fogadást 3 000 Ft értékben egyszerű fogadást a Bajnokok Ligája döntőjére a mérkőzés előtt
  • Min. összesített szorzó 2.00
  • Érvénytelen fogadások nem számítanak bele ebbe az ajánlatba.
  • Olyan fogadások, melyek során a Cash Out funkciót alkalmazzák, nem számítanak bele ebbe az ajánlatba.
  • Összetett fogadások nem számítanak bele ebbe az ajánlatba.
  • Olyan fogadások, melyek Ingyenes Fogadás, Szorzó Emelő token, Backup fogadás token vagy bónuszpénz használatával kerülnek elhelyezésre, nem számítanak bele ebbe az ajánlatba (a "Jogosult fogadás").
  • Ha egy ügyfél a promóciós időszak alatt legalább egy érvényes fogadást tesz, a következőket bocsátjuk ki: a) egy 1500 Ft értékű ÉLŐ Ingyenes Fogadás token, amelyet élőben használhat fel a Liverpool–Real Madrid mérkőzésen 2022. május 28-án; ÉS b) egy másik 1500 Ft-os Ingyenes Fogadás tokent, amely a 2022. június 1. és 8. között tervezett UEFA Nemzetek Ligája mérkőzéseken használható fel. Az ingyenes Fgoadásokat a fogadás eredményétől függetlenül jóváírják.

Ingyenes Fogadás Részvételi Feltételek
  • Az Ingyenes Fogadás a jelen Általános Részvételi Feltételek és a promóció "Működés" részének megfelelően kerül jóváírásra a játékos számláján.
  • Az Ingyenes Fogadások a kvalifikációs feltételek teljesítését követően azonnal jóváírásra kerülnek
  • Az Ingyenes Fogadás a jóváírástól számított 3 napon belül felhasználható bármely labdarúgás piacon..
  • Ha egy játékos fogadást tesz meg az Ingyenes Fogadás használatával, és ez a fogadás nyer, úgy az Ingyenes Fogadásból származó nettó nyereményt írjuk jóvá a játékos számláján.

Általános
  • Amennyiben a játékos számla pénzneme nem egyezik meg az ajánlat pénznemével, úgy a meghatározott összegek átváltásra kerülnek az Ön pénznemére. A következő átváltási szabályok érvényesek: 1 EUR = 1 USD = 1 GBP = 2 BGN = 300 HUF = 4 RON.
  • A promóciót szervező fenntartja magának a jogot, hogy az ajánlatot előzetes értesítés nélkül bármikor módosítsa vagy visszavonja.
  • A promóciót szervező bármely döntése az ajánlattal kapcsolatosan végleges és kötelező érvényű.

Nem tudom, mások hogy vannak vele, de volt már, hogy többször kipróbáltam az élő fogadásnál az auto cash out funkciót, vagyis hogy pl. teszek 10 ezer Ft-ot valamire (pl. asztaliteniszben ki ér el előbb X pontot), és beállítom, hogy ha eléri a felvehető nyeremény mondjuk a 12000-t vagy akármit, automatán fizesse ki, viszont eddig ez nem működött nálam, bet365 pl. egyből jóváírja, itt meg nem csinál semmi ilyet.
Valaki közületek játszik így, használjátok-e, illetve működik is? (vagy érdeklődjek a supportnál?)

Idézetet írta: flamman Dátum június 09, 2022, 11:19:11Nem tudom, mások hogy vannak vele, de volt már, hogy többször kipróbáltam az élő fogadásnál az auto cash out funkciót, vagyis hogy pl. teszek 10 ezer Ft-ot valamire (pl. asztaliteniszben ki ér el előbb X pontot), és beállítom, hogy ha eléri a felvehető nyeremény mondjuk a 12000-t vagy akármit, automatán fizesse ki, viszont eddig ez nem működött nálam, bet365 pl. egyből jóváírja, itt meg nem csinál semmi ilyet.
Valaki közületek játszik így, használjátok-e, illetve működik is? (vagy érdeklődjek a supportnál?)
Én próbáltam,mukodik is,de itt nem úgy megy mint pl a bet 365 nél...Itt pl ha teszel egy meccset amin 14000 et nyersz és beállitod 12000 es cash outra soha az életben ki nem cash outolja mert az utolsó percben sem éri el ezt a szintet szóval csak óvatosan itt ezzel...

Idézetet írta: szalist Dátum június 09, 2022, 15:30:58Én próbáltam,mukodik is,de itt nem úgy megy mint pl a bet 365 nél...Itt pl ha teszel egy meccset amin 14000 et nyersz és beállitod 12000 es cash outra soha az életben ki nem cash outolja mert az utolsó percben sem éri el ezt a szintet szóval csak óvatosan itt ezzel...

Köszi, de ha beállítom, akkor minden esetben úgy szoktam, hogy a tétem fölött állítom az auto cashoutot: pl. teszek 10 ezret, várható nyeremény 20 ezer, de ha eléri a fejlemények miatt a 15-öt mondjuk (az említett pingpongnál pl. arra teszek, hogy egyik hamarabb eléri az 5 pontot, és vezet 3-1-re, akkor simán elérné), szóval nem a pénzt szoktam menteni.
Na még tesztelem majd.

Jó fejek.

Utólag egy voidos tippem vesztes lett és minusz 1000ftba tették az egyenlegemet.  Eleve hibásan hisz a baseballos tippem voidnak kéne lennie, mert a kezdő dobó nem kezdett hanem csak a 3.inningben állt be. ELőször jól értékelték ki. A vicc az hogy a tegnapi minusz 1000ftból mára minusz 1024lett.

Ezek baszdmeg kamatot szednek vagy mi a lofasz?

A hab a tortán hogy pókerezni sem tudok, mert így nem enged. Max két nap alatt megnyerném a magyar freen azt az 1000ftot..

Befizetni nem akarok.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 13, 2022, 15:36:58Jó fejek.

Utólag egy voidos tippem vesztes lett és minusz 1000ftba tették az egyenlegemet.  Eleve hibásan hisz a baseballos tippem voidnak kéne lennie, mert a kezdő dobó nem kezdett hanem csak a 3.inningben állt be. ELőször jól értékelték ki. A vicc az hogy a tegnapi minusz 1000ftból mára minusz 1024lett.

Ezek baszdmeg kamatot szednek vagy mi a lofasz?

A hab a tortán hogy pókerezni sem tudok, mert így nem enged. Max két nap alatt megnyerném a magyar freen azt az 1000ftot..

Befizetni nem akarok.
Ha átállitod a nyelved alul angolra,akkor van angol chat 0-24-ben...Persze csak ha tudsz angolul.A magyarokkal levelezgethetsz fogalmatlanok.Én megpróbálnék nekik a helyedben ott irni,de semmiképp sem hagynám ennyiben a dolgot...Nem feltétlen a pénz nagysága miatt,de ha hozzászoknak hogy bármit megtehetnek nem lesz jobb sose..

Angolon van alapbol ugy komunikalok veluk de ezek is full hulyenek neznek. Ma mar 1032ft. Erre azt irja a nyomorék support hogy ennyi volt ez eredeti osszeg.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 14, 2022, 18:29:05Angolon van alapbol ugy komunikalok veluk de ezek is full hulyenek neznek. Ma mar 1032ft. Erre azt irja a nyomorék support hogy ennyi volt ez eredeti osszeg.
Kérdezd már meg nem Raiffeisenes a számlájuk esetleg mert ott ugyanezt szokták velem csinálni...

Visszament 1024re. Szóval a forint árfolyamhoz van köze. Csak nem értem ennek mi köze hozzá, mert a számlám forintban van, a visszavont fogadás 1000ftos volt. Miért adnak hozzá és vesznek el belőle az árfolyam miatt??

Mondjuk multkor kültség nélkül fizettek skrillre.. Meg is lepődtem.

Sziasztok. Újra szerettem volna a bwinen pókerezni de sajnos nem tudok befizetni.15 éve vagyok ügyfelük régen sosem volt gond.Mastercard dombornyomott kártyám van azt írja nem sikerült a tranzakció próbáljon más befizetési lehetőséget.De nekem mindenképp ez lenne a legegyszerűbb mindig,mindenhol így szoktam.Amúgy máshol pl.Betfair működik.Valami ötlet?

Idézetet írta: kaloz01 Dátum július 01, 2022, 09:40:20Sziasztok. Újra szerettem volna a bwinen pókerezni de sajnos nem tudok befizetni.15 éve vagyok ügyfelük régen sosem volt gond.Mastercard dombornyomott kártyám van azt írja nem sikerült a tranzakció próbáljon más befizetési lehetőséget.De nekem mindenképp ez lenne a legegyszerűbb mindig,mindenhol így szoktam.Amúgy máshol pl.Betfair működik.Valami ötlet?

Manapság a bwin nálam is szórakozik, én is dombornyomott Mastercarddal szoktam befizetni. Ma is volt egy befizetésem, de nálam is másodikra sikerült (elsőre indok nélkül sikertelenséget jelzett). Esetleg próbálkozz még, hátha sikerül.