Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 10, 2017, 17:20:16
drukk ima Swansea City
ha nyer,akkor megvan a 10 találat  :redchug:
Szerencsére volt sok idő biztosítani a tippjátékot,
Csak nem mertem fél misit tenni az X2-re....

Grat. Egyedül vagy?  ;) ;) ;)

Megint van mindkettőn 15.000.000-s kihívás. Egyben kezelik a kettőt.

09.12 - 10.12 között
napi 1 fogadás, 1500 Huf, minimum tét nincs
4 joker
minimum nyeremény a végén a talpon maradóknak 3000 HUF
a nyereményt forgatni kell, 3x, 1.50-s odds

Az előzőben mindkettőn 6418 Ft-ot kaptam, a 2237 emberből én voltam 2.  :)
A bwin szépen kiforgott, de az sb-t elvitte a Medgyesi Metángáz. Gáz.


Idézetet írta: Nezocsa Dátum szeptember 12, 2017, 19:03:38
Grat. Egyedül vagy?  ;) ;) ;)
Ugyanerre a tippsorra 4 vagy ötször lehetett tippelni, szerencsére az utólsó két meccset időben eltolva játszották ,
aki odafigyelt addig hány találata van, az kimaxolhatta a nyereséget :ok:

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 12, 2017, 21:38:51
Megint van mindkettőn 15.000.000-s kihívás. Egyben kezelik a kettőt.

09.12 - 10.12 között
napi 1 fogadás, 1500 Huf, minimum tét nincs
4 joker
minimum nyeremény a végén a talpon maradóknak 3000 HUF
a nyereményt forgatni kell, 3x, 1.50-s odds

Az előzőben mindkettőn 6418 Ft-ot kaptam, a 2237 emberből én voltam 2.  :)
A bwin szépen kiforgott, de az sb-t elvitte a Medgyesi Metángáz. Gáz.

másik 2 meg én,
ahhoz képes, hogy három irodánál is ment ez a promó kevésnek találom a 2237 játékost...

Ezek vagy teljesen hülyék vagy nem tudom, de az ő linkjükön is világosan látszik, hogy a PSG szerzett először 5 gólt, rosszul lett kiértékelve a fogadásom, beszéltem velük a chat-en aztán ez fogadott.

PSG Handball - HC Meshkov Brest (Melyik csapat ér el először 5 gólt? )   PSG Handball

IdézetKérésére bukmékereink ellenőrizték a PSG Handball - HC Meshkov Brest 2017.09.24.napi mérkőzés kimenetelét. A mérkőzés helyesen lett kiértékelve, ezért Ön sajnos elveszítette a fogadást. A Meshkov csapata nyert 5-3 arányban, és a rosszul közölt eredmények utólagosan javításra kerültek, és ez alapján lett az Ön fogadása is kiértékelve.

Az eredményt a következő linken Ön is ellenőrizheti:

https://www.sofascore.com/fr/hc-meshkov-brest-psg/hHcseIc

Amennyiben tudomása van bármilyen honlapcímről, amely az említett mérkőzés más hivatalos eredményét tartalmazza, úgy az ügyet szívesen ismét felülvizsgáljuk.

Amennyiben még akadna kérdése, forduljon Ügyfélszolgálatunkhoz, munkatársaink szívesen adnak felvilágosítást.

Üdvözlettel,

a bwin Service csapata

Az szep, es meg oda is irja hogy ha talalsz olyan linket ahol mashogy van, szolj  ;D Epic fail.  :redchug:
Sofascore naluk a hivatalos, na az se semmi  :redchug:

#2136 szeptember 25, 2017, 12:01:11, GazembR
Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 25, 2017, 10:44:15
Az szep, es meg oda is irja hogy ha talalsz olyan linket ahol mashogy van, szolj  ;D Epic fail.  :redchug:
Sofascore naluk a hivatalos, na az se semmi  :redchug:

Nem értem miért ne lehetne a jelenleg legjobb eredményközlő portál a mérvadó ? Gond nem kicsi... :crazy:

Idézetet írta: Labs Dátum szeptember 25, 2017, 03:15:09
Ezek vagy teljesen hülyék vagy nem tudom, de az ő linkjükön is világosan látszik, hogy a PSG szerzett először 5 gólt, rosszul lett kiértékelve a fogadásom, beszéltem velük a chat-en aztán ez fogadott.

PSG Handball - HC Meshkov Brest (Melyik csapat ér el először 5 gólt? )   PSG Handball

Itt a kézi BL hivatalos honlapján elérhető jegyzőkönyv: http://ticker.ehfcl.com/Home/Index/201811020102063
Szintén a hivatalos oldalról találsz a teljes mérkőzésről videót: http://www.ehftv.com/int/video/2017-09-24-paris-saint-germain-handball-hc-meshkov-brest

Idézetet írta: GazembR Dátum szeptember 25, 2017, 11:56:17
Nem értem miért ne lehetne a jelenleg legjobb eredményközlő portál a mérvadó ? Gond nem kicsi... :crazy:

Nem is ertem a kerdest. Talan mert nem hivatalos, eppen azert...

#2139 szeptember 25, 2017, 12:34:37, GazembR
Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 25, 2017, 12:22:07
Nem is ertem a kerdest. Talan mert nem hivatalos, eppen azert...

Attól mert a böngésző cimsorában nem a hivatalos cim szerepel attól még a hivatalos forrásból szedi az eredményeket, szóval ugyan azt látod mint ha ott járnál ezért hivatalos ez is igen... ha nem tudsz valamit azon nem kell rögtön megbotránkozni...erről szól a sofascore, hogy összegyűjti az eredményeket a hivatalos forrásokból egy helyre.

Idézetet írta: GazembR Dátum szeptember 25, 2017, 12:29:03
Attól mert a böngésző cimsorában nem a hivatalos cim szerepel attól még a hivatalos forrásból szedi az eredményeket, szóval ugyan azt látod mint ha ott járnál ezért hivatalos ez is igen... ha nem tudsz valamit azon nem kell rögtön megbotránkozni...erről szól a sofascore, hogy összegyűjti az eredményeket a hivatalos forrásokból egy helyre.

Rendben szenszej! Elfelejtettem hogy te mindent tudsz - kiveve az irast.

Hogy ne legyek off:
8 talalatom lett a toton, kaptam 50 ingyenporit. Szepen jott, adott 2600 korul. Csak az utolso porgetes utan meg azt hittem van egy es megnyomtam a gombot, egy ezressel porgettem cashbol  ;D Persze nem nyert  :D

Idézetet írta: GazembR Dátum szeptember 25, 2017, 12:29:03
Attól mert a böngésző cimsorában nem a hivatalos cim szerepel attól még a hivatalos forrásból szedi az eredményeket, szóval ugyan azt látod mint ha ott járnál ezért hivatalos ez is igen... ha nem tudsz valamit azon nem kell rögtön megbotránkozni...erről szól a sofascore, hogy összegyűjti az eredményeket a hivatalos forrásokból egy helyre.

Akkor ha ide beírom az eredményt, vagy felteszem a saját honlapomra, amit hivatalos hivatalos forrásból szedek, akkor arra is hivatkozhat egy iroda, ugye?   :)

Egyszerűségből érthető, ha egy gyűjtőoldalt használnak, amíg nincs vita. Ha viszont kérdés van, akkor az elsődleges, hivatalos forrásnak kéne a perdöntőnek lennie.





#2142 szeptember 25, 2017, 17:52:40, GazembR
Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 25, 2017, 17:34:15
Akkor ha ide beírom az eredményt, vagy felteszem a saját honlapomra, amit hivatalos hivatalos forrásból szedek, akkor arra is hivatkozhat egy iroda, ugye?   :)
kéne a perdöntőnek lennie.
Egyszerűségből érthető, ha egy gyűjtőoldalt használnak, amíg nincs vita. Ha viszont kérdés van, akkor az elsődleges, hivatalos forrásnak

Nem, arra nem hivatkozhat már akkor egy iroda mert az nem hivatalos forrás, hogy te is értsd a sofascore hivatalos oldalról kéri le az eredményt és jeleniti meg, belehet ágyazni bármelyik weboldalra is mint pl. az eredmenyeket ( https://www.livescore.in/free-livescore/ ) attól hogy a neve SofaScore vagy Eredmenyek vagy LiveScore attól még az ő php kódjuk a hivatalos oldalról szedi le az eredményeket ezek az oldalak csak arra vannak, hogy össze legyen szedve az egész egy helyre, ezt tudják a fogadóirodák is, hogy hogyan működik a kódjuk és hogy honnan kéri le az ez eredményeket ( hivatalos forrásból ) az adott oldal , a sofascornak tudják , ezért elfogadott, a tiédet nem azért nem az, remélem érted mert rajzolni nem tudok....báár megpróbálok lehet könnyebb lesz ?!


Idézetet írta: GazembR Dátum szeptember 25, 2017, 17:43:19
Nem, arra nem hivatkozhat már akkor egy iroda mert az nem hivatalos forrás, hogy te is értsd a sofascore hivatalos oldalról kéri le az eredményt és jeleniti meg, belehet ágyazni bármelyik weboldalra is mint pl. az eredmenyeket ( https://www.livescore.in/free-livescore/ ) attól hogy a neve SofaScore vagy Eredmenyek vagy LiveScore attól még az ő php kódjuk a hivatalos oldalról szedi le az eredményeket ezek az oldalak csak arra vannak, hogy össze legyen szedve az egész egy helyre, ezt tudják a fogadóirodák is, hogy hogyan működik a kódjuk és hogy honnan kéri le az ez eredményeket ( hivatalos forrásból ) az adott oldal , a sofascornak tudják , ezért elfogadott, a tiédet nem azért nem az, remélem érted mert rajzolni nem tudok....báár megpróbálok lehet könnyebb lesz ?!



Nem vagy te olyan okos, hogy ezt a vonalat kéne vinned...   ;)

Off: GazembR távozott a fórumunkról (igényelte).

On: Bwin!