Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A market pontok lejarnak egy ido utan (aktiv szamla eseten)?

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 30, 2017, 12:23:15
A market pontok lejarnak egy ido utan (aktiv szamla eseten)?

Igen ha jól emlékszem évente törlik

Nekem a premiumon jött az az ajánlat, mint másoknak a Sportingbeten: minden nap 10 ingyenes pörgetés a Starburstön és 300 Ft free bet 5 napig.

Lehet, hogy már nem újdonság ,de van napi click card promóció! :) Tekintélyes, 0,11$-os póker jegyet kaptam,de legalább kaptam! :D Hátha nektek nagyobb szerencsétek lesz!   :beerchug:

#2104 augusztus 01, 2017, 16:23:08, csatarid
Idézetet írta: Zsoca Dátum augusztus 01, 2017, 15:56:58
Lehet, hogy már nem újdonság ,de van napi click card promóció! :) Tekintélyes, 0,11$-os póker jegyet kaptam,de legalább kaptam! :D Hátha nektek nagyobb szerencsétek lesz!   :beerchug:

Köszi   8)

#2105 augusztus 01, 2017, 16:34:20, alexthebest
Mar hosszu honapok ota van, lattam is irva valahol a forumon. 90%-ban 0,11 -es jegyet ad (2-3 alkalommal mar nyertem vele 11$-at, nem remenytelen), de adott mar 0,55 es 1,1-eset is, sot olyan havi 1-2 alkalommal 5 $ kaszinobonuszt is.

*ha mar elfeledett click card promok, partypokeren most jott a mail, ma is adnak jegyet a Title Fight szatellitre + a szokasos a Montesinos click card.

Most bwinen van olyan totos promo ami volt a sportingbeten (lehet hogy ott is van megint, ott nincs penzem, nem leptem be megnezni).

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 11, 2017, 13:42:54
Most bwinen van olyan totos promo ami volt a sportingbeten (lehet hogy ott is van megint, ott nincs penzem, nem leptem be megnezni).
Ott is van

+ mindkettőn van külön-külön 15.000.000-s kihívás.

08.11 - 09.10 között
napi 1 fogadás, 1500 Huf, minimum tét nincs
4 joker
minimum nyeremény a végén a talpon maradóknak 3000 HUF
a nyereményt forgatni kell, 3x, 1.50-s odds

Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 11, 2017, 20:27:33
+ mindkettőn van külön-külön 15.000.000-s kihívás.

08.11 - 09.10 között
napi 1 fogadás, 1500 Huf, minimum tét nincs
4 joker
minimum nyeremény a végén a talpon maradóknak 3000 HUF
a nyereményt forgatni kell, 3x, 1.50-s odds

Minimum odds nincs?

#2110 augusztus 11, 2017, 20:58:12, Salvio
Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 11, 2017, 20:42:33
Minimum odds nincs?

Nincs.

Szerintem egyébként nem külön-külön, hanem összesen osztják szét a 15.000.000Ft-ot.
Már korábban elkezdődött a kaszinó challenge, ami szintén mindkét oldalon fut és ennél is megegyezik a játékban maradók és az ingyenes pörgetések száma.

Ha minden igaz (hogy pontosan meddig azt nem sikerült megtalálnom) black yallow click card promó van a promóciók részen. Kaszinóbónuszok, pörgetések pókerjegyek pókerbónuszok nyerhetőek.
(sajnos valami egyenlőre van az oldallal mert pont ez a promó rész nem jön be az előbb nekem bejött de a jelentkezz gombra már nem tudtam rákattintani) Nézzetek rá sok sikert mindenkinek.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum augusztus 13, 2017, 13:08:02
Ha minden igaz (hogy pontosan meddig azt nem sikerült megtalálnom) black yallow click card promó van a promóciók részen. Kaszinóbónuszok, pörgetések pókerjegyek pókerbónuszok nyerhetőek.
(sajnos valami egyenlőre van az oldallal mert pont ez a promó rész nem jön be az előbb nekem bejött de a jelentkezz gombra már nem tudtam rákattintani) Nézzetek rá sok sikert mindenkinek.
Állitsd angolra!

Idézetet írta: Carlos66 Dátum augusztus 13, 2017, 13:28:52
Állitsd angolra!
Megoldottam közben a póker kliensen belül. SAjnos csak 0,50 es poker bonus jött amit úgy látok mivel nicsn pénz az egyenlegemen így nem tudok felhasználni. Reméltem hogy legalább bónusz összegként írják jóvá amivel játszhatok de nem. így a mai nap nem volt sikeres.

Ma a free click card 2 (!) ingyenes porgetest adott, az 9 (!) forintot. 200 valahany forintot kene megforgatnom hogy kapjak 9-et  ;D Tegnap 10 cent (!) tournament dollart adott, ami szinten hasznalhatatlan igy onmagaban ;D
:noway: :noway:

Ugyanakkor meglepett a black/yellow promo mission resze amit eddig nem is figyeltem. Delutan penzbe ertem egy versenyen  majd jott a felugro ablak hogy teljesitettem a feladatot, kapok egy 1.1$ jegyet.
:ok: :ok: