Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum július 08, 2008, 12:07:23
Én élő fogadásoknál már alkalmaztam ezt, az oddsok változását használva. Előnyei: elég egy számla, nem annyira tőkeigényes. Hátránya: ez nem tuti, vagyis veszíthetsz is vele.
A számoláshoz nem kell surebet kalkulátor, vagy mi a fene, csak egy kis matek.
Kétesély profitja: (odds1 x odds2) / (odds1 + odds2) - 1
Háromesély profitja: (oddsH x oddsD x oddsV) / ((oddsH x oddsD) + (oddsH x oddsV) + (oddsD x oddsV)) - 1

Valaki el tudná magyarázni, mit is jelent itt a háromesélyes profitja?

Valaki tud vmit mondani az OLBG-ről?

Sziasztok! Ma valami egészen fura dologgal találkoztam. Nem is nagyon tudom hova tenni. A nosztalgia kedvéért leugrottam a lottózóba. Azért van egy hangulata a szelvényes bulinak. :)
Na mindegy. Állt előttem egy faszi. Megszámolhatatlan mennyiségű szelvénnyel a kezében. Röhögtem is magamban, hogy szegény teljesen bolond lehet. Nem bírtam ki és elkezdtem vele dumálni. Olyan stratégiája van a pasasnak, hogy hangosan felröhögtem.
Napi szinten!! minden!! létező mérkőzést/fogadás típust megtesz, ahol 1.05 alatt van az odds. Plusz ezt kiegészítve orrverzésig élőzik a lottózóban, ahol szintén az 1.05 alatti dolgokat szokta megrakni. Singleben vagy kettes-hármas kötésben tolja és 200 forintos alapon játszik.
(Ezen a ponton nem teljesen értem, hogy hogyan lehet magánélete, mert élőzéssel egybekötve ez irgalmatlan sok idő. Életkorilag 60 fölött lehetett. Ergo nyugdíjas. Ergo baromi sok ideje van :)) )
Naponta minimum 100 fogadása van. :)) Állítása szerint nem megy rosszul neki. (Meg mutatta a kifizetésre váró szelvény tömegeit is.)
Mivel picit a tét, ezért bukta esetén 5-10-15-20szoros tét emelést is végre tud hajtani, amivel visszahozza a 200 forintos bukást+pici profit. (ha nem azonnal, akkor 2 emelt tétes kört nyom le) Ezután értelemszerűen visszatér a 200 forinra.

Most viccet félretéve. Napi 100 fogadással számolva alap esetben 20 ezer forint össz tétről beszélünk. Ha mindegyik nyer átlag 1.075 oddson, akkor napi 1500 forint haszna van. (Ha bukta van, akkor tétet emmel és visszahozza az adott szelvényt profitba) Havi szinten 46500 forint plusz.

Ezen az egészen elgondolkodtam.
Tulajdonképpen nem is tűnik akkora baromságnak másodjára. Bármennyire is szürreális. A pénz az pici, de az elv nem feltétlenül baromság.
1. Egy picivel nagyobb bankkal kell rendelkezni, hogyha 5-10 szelvénynél több beborul.

2. És, ha nem versz a seggére a nyereménynek, hanem a napi/heti/havi nyereményelet forint fillérre beépíted a jövőbeni tétekbe, akkor a 200 forintos tétet szépen fel lehet vinni fél év-1év alatt pár ezer forintra. és ott már értelmezhető a havi profit.
Ezen a ponton tényleg csak egy nagyobb bankkal kell rendelkezni.

3. A papa helyében online nyomnám, de ő tudja. :D

Na mindegy. Én ilyet még saját szemmel nem láttam. :D

Mit gondoltok?


Ez az easy money stratégia. A legtöbb fogadó ugyanúgy bukik vele mint más stratégiával. Minden stratégia nyereséges, ha megvan a türelmed, tapasztalatod.

Ezzel az a gond hogy 1,10es oddsoknál ha elmegy akkor is 10x200=2000ft tét kell a visszanyeréshez, h esetleg ez is bukó akkor vagy elengeded vagy felraksz 20ezret pedig az elején 200ft-ból akartál 20ft profitot... Semmi értelme ilyen oddsokkal szórakozni

Idézetet írta: szerencsedolga Dátum december 19, 2018, 14:54:48
Valaki tud vmit mondani az OLBG-ről?

Mire vagy kíváncsi velük kapcsolatban?

Visszatérve a papa 200 Ft-os tippmixes szelvényeire... szerintem amit ő 1.05-ért tud a SZRT Zrt szorzóival megjátszani papír alapon, az valójában 1.10 körüli esélyt takar. Rengeteget "ellop" a Zrt, de 5 századot tuti. Szóval ezt valóban inkább neten kéne játszani. Nem beszélve arról, hogy azzal a 100 db 200 Ft-os szelvénnyel biztos, hogy minden lottózós rémálma a manusz...  ;D ;D ;D

Idézetet írta: kovacspeter05 Dátum január 04, 2019, 19:43:47


Mivel picit a tét, ezért bukta esetén 5-10-15-20szoros tét emelést is végre tud hajtani, amivel visszahozza a 200 forintos bukást+pici profit. (ha nem azonnal, akkor 2 emelt tétes kört nyom le) Ezután értelemszerűen visszatér a 200 forinra.



200 ft visszanyerése 1,05-ön 4000 ft alaptét szükséges. 4000 Ft visszanyerése 1,05-ön 80.000Ft tét. Ahhoz hogy 84000 buktát visszanyerjen 1,05-ös oddson 200ft alaptéttel 8400 nyertes szelvény kell. Ilyen mennyiségű feladás mellett pedig simán bejöhet 3 vesztes sorba. Régen mikor 0,5overre játszottam sikerült egymás után 3 db 0-0 át telibevernem, mi esély volt rá... Hobbinak jó, de kizártnak tartom a pozitív mérleget hosszútávon.

Idézetet írta: nasgur Dátum január 07, 2019, 12:26:39
200 ft visszanyerése 1,05-ön 4000 ft alaptét szükséges. 4000 Ft visszanyerése 1,05-ön 80.000Ft tét. Ahhoz hogy 84000 buktát visszanyerjen 1,05-ös oddson 200ft alaptéttel 8400 nyertes szelvény kell. Ilyen mennyiségű feladás mellett pedig simán bejöhet 3 vesztes sorba. Régen mikor 0,5overre játszottam sikerült egymás után 3 db 0-0 át telibevernem, mi esély volt rá... Hobbinak jó, de kizártnak tartom a pozitív mérleget hosszútávon.

Ezek tipikusan azok a stratégiák, amire a számítógépet kell ráereszteni, ami 0-24-ben játszik. Akkor nem olyan irreálisan nagy szám az a 8400 darab. Napi 200 fogadásnál kb másfél hónap.
De az a része viszont teljesen helytálló, hogy 8400 fogadásból lesz egy bukó. Ha nem is az első 8400-ban, de a másodikban -amikor már tényleges profitot termelsz még ha egyszer veszítesz is- tuti.

Nekem egyelőre még csak a következő a fogadási stratégiám: lehetőleg több legyen a nyertes szelvény, mint a vesztes szelvény.
Ennyi.

Idézetet írta: csabax Dátum január 07, 2019, 13:47:28
Nekem egyelőre még csak a következő a fogadási stratégiám: lehetőleg több legyen a nyertes szelvény, mint a vesztes szelvény.
Ennyi.

Nekem ez meg soha nem sikerult...  ;D ;D ;D

Idézetet írta: csabax Dátum január 07, 2019, 13:47:28
Nekem egyelőre még csak a következő a fogadási stratégiám: lehetőleg több legyen a nyertes szelvény, mint a vesztes szelvény.
Ennyi.

Ez miatt mennek rá a játékosok a kicsi oddsokra - sok zöld legyen - miközben csak a profit számít, a találati arány mellékes.
...Illetve a szorzótól függ:
ha 2-es szorzó körül játszol, akkor a minimum 50% becélzása oké, de 1,1-es szorzóknál a 90%-ot kell célozni.



Idézetet írta: Knapp Dátum január 07, 2019, 20:32:52
Ez miatt mennek rá a játékosok a kicsi oddsokra - sok zöld legyen - miközben csak a profit számít, a találati arány mellékes.
...Illetve a szorzótól függ:
ha 2-es szorzó körül játszol, akkor a minimum 50% becélzása oké, de 1,1-es szorzóknál a 90%-ot kell célozni.
Eredetileg úgy szándékoztam írni, hogy lehetőleg SOKKAL több legyen a nyertes szelvény, mint a vesztes szelvény. Ám mégsem írtam így, mert időközben eszembe jutott, hogy majd - várhatóan - úgyis érkezni fogsz a szorzókról szóló dumával vagy valami mással, s így inkább meghagytam a lehetőséget a kibontakozásra.  ;)
Remélem, hogy jól cselekedtem.
:beerchug: :beerchug: :beerchug: